Witamy na forum! Zapraszamy na Zjazd Forum w Warszawie
(10.08.2018 - 12.08.2018).

Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Zapraszamy na grę multiplayer w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)

Talizman Magia i Miecz - Kayliego (rozszerzenie) ze zjazdu w 2016

Chcesz kupić bądź sprzedać Grę? To forum jest właśnie od tego!
Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia

Re: Talizman Magia i Miecz - Kayliego (rozszerzenie) ze zjazdu w 2016

Post autor: Krzysiek » poniedziałek 23 kwie 2018, 10:23

arthan pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 08:38
Ja myślę że Valdi kiedyś otworzy Muzeum Talismana i będą tam za szybą do podziwiania takie dodatki jak ten :D
Jak najbardziej rozumiem Valdiego, że to motywacja do bycia na zjazdach i fajna pamiątka.
Anegdotycznie wtrącę że nie dla wszystkich jest to motywacja. Co najmniej jedna osoba traktuje takie exclusive'y jako zniechęcające.
Np. miałem dylemat czy nie wesprzeć trwającej teraz kampanii do gry "Stworze". Ale na szczęście autor udostępnił kartę która jest dostępna tylko dla tych co wsparli w ciągu pierwszych 48 godzin rozwiązując tym samym mój dylemat.
Z zasady nie wspieram kampanii które stosują takie chwyty.
Z tego co widzę na BGG osób nie lubiących exclusive'ów* jest nawet sporo, ale takich ekstremistów jak ja pewnie dużo mniej.

Przepraszam za offtopic. :-)

*dla pełnego kontekstu: Nie toleruję tylko exclusive'ów które wpływają na mechanikę gry czyli dodatkowych kart itp. Exclusive'y wpływające na wygodę lub klimat gry, jak ładniejsze wersje istniejących kart i żetonów są według mnie zupełnie w porządku.

Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
#Pojedyncze karty
Akumajou Dracula Exp. Set
Alicization Exp. Set
Krampus Exp. Set
Poszukiwacze Mephisto
Przedpola Piekieł

Post autor: Mały Nemo » poniedziałek 23 kwie 2018, 10:48

arthan pisze:
Ja myślę że Valdi kiedyś otworzy Muzeum Talismana i będą tam za szybą do podziwiania takie dodatki jak ten :D
Jak najbardziej rozumiem Valdiego, że to motywacja do bycia na zjazdach i fajna pamiątka. Tylko, że ten dodatek w pierwotnej formie miał 2x kart, a taką wersję mają tylko dwie osoby na forum i imho Ci co byli na zjeździe powinni mieć możliwość dodruku pozostałych kart (a wtedy ja namówię którąś z tych osób do zrobienia skanów :D ). Mi ten dodatek zawsze się podobał pod względem grafik, klimatu jak i pomysłów typu wrogowie z siłą w tysiącach.
Z tym dodatkiem sprawa jest mniej więcej taka, jaką przedstawił @Valdi. Było zamówienie na dodatek, więc je zrobiłem. Co do reszty kart, to chciałem je wykorzystać, bo generalnie bardzo mi się podobała ich stylistyka i szkoda mi było nic z nimi nie zrobić. Zwłaszcza, iż miałem świadomość, iż ta stylistyka podoba się jedynie tylko mi, gdyż zasadniczo odstaje od szaty graficznej Talismana (w Talismanie jak patrzysz na grafikę, to nie musisz się zastanawiać, co na niej widzisz, a Kayligo z kolei już tak i często można na danej grafice nie zauważyć tego, co ja w niej widziałem i jaką ją opisałem).

Co do wersji demonstracyjnej, nie mam problemów, ażeby np. znów została rozdana podczas któregoś zjazdu lub drukowana. Co do pełnej wersji mam pewne obiekcje, jeśli miałbym się zgodzić na drukowanie pełnej wersji dla kogoś, to TYLKO z wyłączeniem kilku kart (około 8-10) - te karty mają być tylko dla moich i Valdiego oczu.

Our motto, DON'T WAKE UP
Obrazek
Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!

Awatar użytkownika
arthan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Grupa Wsparcia
Spis dodatków autora:
Generator Kart

Post autor: arthan » poniedziałek 23 kwie 2018, 10:55

ok ok, myślałem że wyglądało to odwrotnie, czyli zrobiłeś dodatek, pokazałeś Valdiemu, a On dla oszczędności go okroił na zjazd :P Teraz już rozumiem, że było inaczej i to Nasz Mały Nemo zaszalał z tworzeniem kart :)

Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
Webmaster
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Uczestnik
Spis dodatków autora:
Talisman - Custom Templates (PSD + SE3)
Talisman - Leszy
Kontakt:

Post autor: abubu » poniedziałek 23 kwie 2018, 10:58

Krzysiek pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 10:23
arthan pisze:
Jak najbardziej rozumiem Valdiego, że to motywacja do bycia na zjazdach i fajna pamiątka.
Anegdotycznie wtrącę że nie dla wszystkich jest to motywacja. Co najmniej jedna osoba traktuje takie exclusive'y jako zniechęcające.
Np. miałem dylemat czy nie wesprzeć trwającej teraz kampanii do gry "Stworze". Ale na szczęście autor udostępnił kartę która jest dostępna tylko dla tych co wsparli w ciągu pierwszych 48 godzin rozwiązując tym samym mój dylemat.
Z zasady nie wspieram kampanii które stosują takie chwyty.
Z tego co widzę na BGG osób nie lubiących exclusive'ów* jest nawet sporo, ale takich ekstremistów jak ja pewnie dużo mniej.

Przepraszam za offtopic. :-)

*dla pełnego kontekstu: Nie toleruję tylko exclusive'ów które wpływają na mechanikę gry czyli dodatkowych kart itp. Exclusive'y wpływające na wygodę lub klimat gry, jak ładniejsze wersje istniejących kart i żetonów są według mnie zupełnie w porządku.
Co do "exclusive'ów" o których mowa (naszych około-forumowych), to nie są one sprzedawane a rozdawane (+ ewentualne koszty wysyłki). Nie są to chwyty marketingowe a swego rodzaju nagroda (bonus od "nas" dla "was" za "coś"). Zjazdy również nie są płatne a darmowe (uczestnictwo).

Dodano po 19 minutach 16 sekundach:
arthan pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 10:55
ok ok, myślałem że wyglądało to odwrotnie, czyli zrobiłeś dodatek, pokazałeś Valdiemu, a On dla oszczędności go okroił na zjazd :P Teraz już rozumiem, że było inaczej i to Nasz Mały Nemo zaszalał z tworzeniem kart :)
Nie raz czy dwa ale za każdym razem :) ... zazwyczaj wygląda to tak:
@Valdi: Nemo, zrób dodatek w tematyce ***, max 20 kart Przygód
@Nemo: OK, coś "wykoncypuję"
@Valdi: Na kiedy dasz radę?
@Nemo: Ten tydzień pracuję 36h/24h więc coś w przyszłym tygodniu
@Valdi: Super, jak co to będziemy w kontakcie
@Nemo: Miałem czas przysiąść i zrobiłem 500 kart, ale pasuje aby abubu zrobił 10 szablonów
@Valdi: Chyba cie po***ło ... pisałem, że max 20 kart!
@Nemo: No dobra, może coś się okroi, ale potrzebuję szablonów, abubu dasz radę?
@abubu o jakie szablony ci chodzi? jakie karty? w jakim stylu?
@Nemo: Przynajmniej jeden szablon ***, drugi szablon *** i jeszcze trzeci do *** ... na drugim ma być *** oraz ***
@abubu prześlij mi grafiki do wybranych kart (w odpowiednim stylu) to coś wykombinuje ... na kiedy to?
@Valdi: na za dwa tygodnie
@abubu dobra dam radę
@Nemo: OK, okroiłem ilość kart do: 20 kart Przygód, 10 kart nagród, 5 kart czegoś tam i jedna karta NPC
@Valdi: Nemo! miało być do 20 kart ... i to bez dużych bo to znacznie zwiększa koszty wydruku
@Nemo: No mniej się nie da ... no może ze dwie mniej ... ale tyle
@Nemo: aha ... abubu jeszcze trzeba zrobić 2 rodzaje żetonów
@Valdi: Jakich k***wa żetonów! Nemo nie przesadzaj!
@abubu Nemo, do czego te żetony ... jak grafika
@Valdi: Nie będzie żadnych żetonów!!!!!
@Nemo: ale są potrzebne ... no dobra ... jeden rodzaj ... abubu, szczegóły masz na PW
(...proces produkcji...)
@abubu Nemo, szablony masz na PW (karty przygód, karty nagród, karta NPC, żetony)
(...proces produkcji...)
@Nemo: Valdi / abubu, w załączniku gotowe karty ... co o nich sądzicie
@abubu ok sprawdzę jutro
@Valdi: Nemo! Zamorduję cię! Miało być cyt. "20 kart Przygód, 10 kart nagród, 5 kart czegoś tam i jedna karta NPC" a w paczce jest +5 kart przygód!
@Nemo: No tak wyszło
(... proces korekt / uwag / itp ...)
@Nemo: Paczka w załączniku
@Valdi: OK puszczam do druku

Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.

Awatar użytkownika
Mały Nemo
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
#Pojedyncze karty
Alicization Exp. Set
Krampus Exp. Set
Poszukiwacze Mephisto
Przedpola Piekieł

Post autor: Mały Nemo » poniedziałek 23 kwie 2018, 11:21

^ Tak mniej wiecej wyglądał proces produkcji dodatku Halloweenowego ;).

Our motto, DON'T WAKE UP
Obrazek

Awatar użytkownika
abubu
Webmaster
Uczestnik
Spis dodatków autora:
Talisman - Leszy
Kontakt:

Post autor: abubu » poniedziałek 23 kwie 2018, 11:34

Mały Nemo pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 11:21
^ Tak mniej wiecej wyglądał proces produkcji dodatku Halloweenowego ;).
To był telegraficzny skrót, ponieważ cały proces tworzenia zajął nam:
Temat 1: 281 postów
Temat 2: 19 postów
Temat 3: 11 postów
Temat 4: 91 postów
SUMA: 4 tematy i 402 posty
(+/- jakieś tam prywatne wiadomości)

Dodano po 10 minutach 8 sekundach:
Znalazłem jeden z postów Valdiego obrazujący "problem" ;)
Valdi pisze:
poniedziałek 11 wrz 2017, 08:22
Może być, dodatek strasznie urósł od moich zakładanych 20 kart :/

Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.

Awatar użytkownika
Mały Nemo
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
#Pojedyncze karty
Alicization Exp. Set
Krampus Exp. Set
Poszukiwacze Mephisto
Przedpola Piekieł

Post autor: Mały Nemo » poniedziałek 23 kwie 2018, 11:45

Całe szczęście, iż @Abubu pominął milczeniem fakt, iż podczas produkcji pewnie ze dwa, w porywach do trzech razy, w ogóle zdążyłem zapomnieć o tym projekcie ;).

Our motto, DON'T WAKE UP
Obrazek

Awatar użytkownika
abubu
Webmaster
Uczestnik
Spis dodatków autora:
Talisman - Leszy
Kontakt:

Post autor: abubu » poniedziałek 23 kwie 2018, 12:00

Aaa ... taka ciekawostka:
tmim-dyniowy-krol-npc-v03.jpg
Karta Dyniowego Króla w układzie pionowym (tekst niekoniecznie aktualny!) ... ogólnie wersji karty NPC'a było kilka zanim uzgodniliśmy tą ostateczną.

Dodano po 10 minutach 47 sekundach:
i tutaj mój testowy wydruk (laserówka w pracy ... na zwykłej kartce papieru)
20171011_143609_min.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
arthan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Grupa Wsparcia
Spis dodatków autora:
Generator Kart

Post autor: arthan » poniedziałek 23 kwie 2018, 12:22

:lol: :lol: :lol: i to jest odpowiedź dla osób, które się zastanawiają dlaczego Valdi tak długo nie odpisuje na PM :P

Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK

Post autor: Valdi » poniedziałek 23 kwie 2018, 13:08

Tak, dokładnie tak wygląda każdy dodatek. Jak już Nemo przyciśniemy do pracy to wtedy pomysłami leci, że można by było obdarować parę dodatków.
Krzysiek pisze:
Ale na szczęście autor udostępnił kartę która jest dostępna tylko dla tych co wsparli w ciągu pierwszych 48 godzin rozwiązując tym samym mój dylemat.
No widzisz o wydawcy Stworze mam niskie mniemanie, mimo że przy akcji był czas gdy ich bardzo wspierałem to niestety realizacja nie sprzyjała. Skończyło się polubownym rozwiązaniem sprawy dopiero pod koniec Marca br., poprzez zwrot pieniędzy za nagrodę która nie była tym co było opisane. Napisze o tym chyba na dniach żeby przestrzec, zrobię to chyba jakiś większy tekst niż post.

Co do naszych gratisów, no właśnie są one za darmo rozdawane na zjazdach, po kosztach przesyłki rozsyłane przy okazji świąt / wydarzeń. Także nie całkiem można je porównywać z płatnymi exclusivami dodatkowo płatnymi w czasie 48h od startu kampanii.

Jak już o zachęceniach @Krzysiek co by Cię zachęciło do zjazdu, czy wzięciu udziału w konkursie?

Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.

Awatar użytkownika
darek_lesnik
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek

Post autor: darek_lesnik » poniedziałek 23 kwie 2018, 15:38

Ja za to lubię wszystkie darmowe materiały. Co ciekawe zadko kiedy wydawcy je oferują w formie fizycznej. Wiem koszty. Tym bardziej figurki czy karty darmowe za zjazd czy udział w konkursie to fajna gratka gdzie nie koniecznie liczy się majętności portfela.
Jestem bogaty chce mieć wszystko nie nie nie jesteś fanem to możesz mieć wszystko. To zaleta fanowskiego świata a nie tego pieniężnego.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia

Post autor: Krzysiek » poniedziałek 23 kwie 2018, 15:52

Krzysiek pisze:
Np. miałem dylemat czy nie wesprzeć trwającej teraz kampanii do gry "Stworze".
Valdi pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 13:08
No widzisz o wydawcy Stworze mam niskie mniemanie, mimo że przy akcji był czas gdy ich bardzo wspierałem to niestety realizacja nie sprzyjała.
Przejęzyczyłem się, chodziło mi o grę "Żercy", nie o "Stworze".

Valdi pisze:
Co do naszych gratisów, no właśnie są one za darmo rozdawane na zjazdach, po kosztach przesyłki rozsyłane przy okazji świąt / wydarzeń. Także nie całkiem można je porównywać z płatnymi exclusivami dodatkowo płatnymi w czasie 48h od startu kampanii.
Jasne, ale w obu przypadkach chodzi o zachętę. Przy crowdfundingu jest to zachęta do wsparcia kampanii swoimi pieniędzmi. Przy zjeździe jest to zachęta do wsparcia społeczności swoim czasem i ewentualnie wydaniem pieniędzy na przyjazd/nocleg/pobyt.
Chciałem tylko zasygnalizować że zastosowany typ zachęty nie wszystkich zachęca.
abubu pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 11:17
Nie są to chwyty marketingowe a swego rodzaju nagroda (bonus od "nas" dla "was" za "coś"). Zjazdy również nie są płatne a darmowe (uczestnictwo).
Są to jak najbardziej chwyty marketingowe przy czym wartością którą chcecie uzyskać nie są pieniądze a rzeczy trochę słabiej namacalne: rozrywka, aktywizacja forumowiczów, inspiracje do tworzenia nowych dodatków.
I tak, jest to nagroda - pytanie tylko za co. Z mojego punktu widzenia jest ona przyznawana losowo. Jeżeli zjazd wypada w odpowiednim dla danej osoby czasie i miejscu to ta osoba dostaje nagrodę.
Być może są przypadki w których komuś nie bardzo chciało się przyjechać ale zjazdowy dodatek zachęcił taką osobę by jednak przyjechała. W takim wypadku zachęta zadziałała. Czy nalezy nagradzać osobę która bez dodatku by się nie pojawiła - to już kwestia podejścia organizatorów.
Być może życie innych ludzi wygląda inaczej ale u mnie w przypadku każdego zjazdu o tym czy przyjadę decydują czynniki ode mnie niezależne. Tak więc czynniki ode mnie niezależne decydują czy otrzymam nagrodę. To co robię na forum i/lub na zjeździe nie ma na to żadnego wpływu.
Takie 'door prize'y za samo przybycie mogą być świetnym zabiegiem marketingowym na imprezach masowych lub w innych sytuacjach gdzie darmowy prezent ma przyciągnąć więcej osób z których część dokona potem zakupu.
W takiej malutkiej społeczności jak nasza myślę że nikogo z tych co chcieli i mogli przyjechać nie trzeba było dodatkowo zachęcać.

Podsumowując mój przydługi wywód: Uważam że część osób dostaje nagrodę albo za to że akurat mogli przybyć, a część za to że niezbyt lubią forum (i bez nagrody by się nie pojawili). Dla mnie oba te warianty nagradzania są słabe.

Valdi pisze:
Jak już o zachęceniach @Krzysiek co by Cię zachęciło do zjazdu, czy wzięciu udziału w konkursie?
W konkursie jestem już zdecydowany wziąć udział a do zjazdu nie potrzebuję dodatkowych zachęt. Jeżeli uda mi się zorganizować na to czas i pieniądze to przyjadę.

Awatar użytkownika
Mały Nemo
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
#Pojedyncze karty
Alicization Exp. Set
Krampus Exp. Set
Poszukiwacze Mephisto
Przedpola Piekieł

Post autor: Mały Nemo » poniedziałek 23 kwie 2018, 16:09

Czy ja wiem, czy ludzie wpadają na zjazdy specjalnie dla prezentu? Wydaje mi się, iż prezent jest raczej naszym podziękowaniem za to, iż zechcieli poświecić swój czas, może też część urlopu i pieniądze, aby do nas wpaść i się z nami spotkać. Co innego wspólnie popisać na forum, bo to nic nikogo nie kosztuje (może poza energią za prąd i kilka % baterii telefonu), a co innego przejechać kawałek Polski i wpaść na zjazd, podczas gdy ten czas mógłby zawsze zostać spędzony inaczej, a może nawet lepiej (np. na wódce z kolegami, czy na przytulaniu się do żony/męża/kurtyzany/psa).

Więc to raczej nie jest zachęta na przyjechanie do nas, a nasze podziękowanie za przyjazd do nas. Aczkolwiek jak to mówią, wszystko zależy od punktu widzenia i punktu siedzenia ;).

Our motto, DON'T WAKE UP
Obrazek

Awatar użytkownika
abubu
Webmaster
Uczestnik
Spis dodatków autora:
Talisman - Leszy
Kontakt:

Post autor: abubu » poniedziałek 23 kwie 2018, 16:19

Krzysiek pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 15:52
Są to jak najbardziej chwyty marketingowe przy czym wartością którą chcecie uzyskać nie są pieniądze a rzeczy trochę słabiej namacalne: rozrywka, aktywizacja forumowiczów, inspiracje do tworzenia nowych dodatków.
A czy wiesz, że w większości przypadków nie informujemy, że coś damy ... to są zazwyczaj niespodzianki o których zjazdowicze dowiadują się już na zjeździe. Przygotowywane są one w tajemnicy. Ba... ostatnio nawet vincent nie wiedział co i czy w ogóle będzie rozdawane w ramach podziękowania.

Awatar użytkownika
Valdi
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK

Post autor: Valdi » poniedziałek 23 kwie 2018, 16:24

Szczególnie że sformułowanie przyjazd do nas jest pojęciem nie trafnym.
Kielce nie były po drodze Mi czy Wiktorowi. A dodatki też tam rozdawaliśmy. :)

Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.

loooki
Gladiator
Gladiator
Gladiator

Post autor: loooki » poniedziałek 23 kwie 2018, 16:40

a ten dodatek jakiś super śliczny i wyjątkowy jest ze takie na niego ciśnienie?

nie wiem czy będę na zjeździe i tez z przyczyn niezależnych ale nie widzę osobiście problemu ze jako nagroda dla tych którzy się pofatygowali jest rozdany jakiś dodatek
z tego co widziałem na stronie ze są one zwykle niewielkie i ich brak wśród dużego wyboru dodatków oficjalnych i autorskich nie jest problemem zubażającym grę

podobnie z konkursem - brakuje mi zdolności robienia kart i robienia grafik to się nie porywam

a za udzual w konkursie czy zjedzie gratisy widzie bardziej jako nagrody (pocieszenia nawet) niż zachętę/przekupstwo

Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia

Post autor: Krzysiek » poniedziałek 23 kwie 2018, 16:52

Mały Nemo pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 16:09
Czy ja wiem, czy ludzie wpadają na zjazdy specjalnie dla prezentu?
Myślę że zdarza się to niesamowicie rzadko ale musiałem wziąć pod uwagę taką matematyczną mozliwość.
abubu pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 16:19
Krzysiek pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 15:52
A czy wiesz, że w większości przypadków nie informujemy, że coś damy ... to są zazwyczaj niespodzianki o których zjazdowicze dowiadują się już na zjeździe. Przygotowywane są one w tajemnicy. Ba... ostatnio nawet vincent nie wiedział co i czy w ogóle będzie rozdawane w ramach podziękowania.
Nie wiedziałem. To miło. :-) Ale w tym kontekście zmienia to cokolwiek tylko w odniesieniu do błędu statystycznego czyli tych którzy pojawiliby się dla dodatku.

Mały Nemo pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 16:09
Co innego wspólnie popisać na forum, bo to nic nikogo nie kosztuje (może poza energią za prąd i kilka % baterii telefonu)
Kosztuje najcenniejszą rzecz którą mam czyli czas.
Inwestuję go tutaj z własnej woli bo to lubię ale to nie jest dla mnie "nic". Dużo łatwiejszą inwestycją byłoby dla mnie w ogóle się nie wypowiadać a tylko wysyłać np. Valdiemu 200-300zł miesięcznie.

Awatar użytkownika
Valdi
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK

Post autor: Valdi » poniedziałek 23 kwie 2018, 19:16

Ja rozważałem problem braku czasu w firmie w prosty sposób stażyści i praktykanci to skróciło mój czas pracy do 6h/dobę. Od września zamierzam w ogóle ograniczyć wizyty w firmie do minimum (1h pracy to i tak dużo :) ) w odpisywaniu na maile też od tego miesiąca jest już lepiej bo robi to w większości ktoś inny (nie dotyczy wiadomości pm).
Ogólnie od początku roku staram się prostować swoje życie i czas.

Wracając do dodatków to na tym zjeździe nic organizator chyba nie przewiduje więc jeżeli ktoś zapisał się żeby dostać dodatek to może napisać że się rozchorował (nie dotyczy oczywiście Stave i LoganOn'a ;) )

A z gratisów to najbardziej mi się podobała karta kufla zjazdego piwa z zjazdu z Gdańska :)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia

Post autor: Krzysiek » poniedziałek 23 kwie 2018, 22:12

Valdi pisze:
poniedziałek 23 kwie 2018, 19:16
A z gratisów to najbardziej mi się podobała karta kufla zjazdego piwa z zjazdu z Gdańska :)
Tak, ten pomysł mi się szalenie podobał. Jeśli zdarzy mi się kiedyś organizować imprezę to na 100% będę chciał go pożyczyć.

rino [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać

Post autor: rino » wtorek 24 kwie 2018, 22:22

To moze w ten sposob zapytam ,kto byl na zjezdzie w 2016 i posiada owy dodatek i chcialby go odsprzedac.Bo widze ze w zaden innty sposob nie da rady go dostac. Tylko z dogadaniem sie z osobami ktore byly na zjezdzie.

ODPOWIEDZ