Witamy na forum!
Zapraszamy na grę multiplayer w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)
Zapraszamy na Zjazd do Kielc w sierpniu!
(Więcej informacji tutaj)

Huble

Chcesz kupić bądź sprzedać Grę? To forum jest właśnie od tego!
Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Postautor: Huble » poniedziałek 14 mar 2016, 09:22

Tym razem mam dla was pakiet promocji na gry poniżej 100 zł. Jak zwykle starałem się, by było najtaniej w internetach :)

Gra karciana Dobry Glina Zły Glina
Gra kooperacyjna Ognisty Podmuch
Gra imprezowa Palce w Pralce
Gra przygodowa Wikingowie: Wojownicy Północy

Przy okazji chciałbym jeszcze pokazać, że zawędrowało do mnie parę trudno dostępnych gier:
Gra planszowa For Sale
Gra planszowa Alien Frontiers
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:29 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Re: Huble

Postautor: Huble » wtorek 29 mar 2016, 13:34

Z inspiracji Dereka Siversa pojawiła się u mnie ostatnio strona trochę uczłowieczająca sklep oraz, tak przy okazji, dająca mi bardziej zdystansowane spojrzenie na moją codzienność i priorytety.
Obecnie...

I jeszcze zwykła porcja dobrych promocji:
Dominion
Gra przygodowa K2
Gra kooperacyjna Pandemia

See ya!

EDIT: Pandemia zniknęła. No to teraz Ucieczka: Świątynia Zagłady
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:30 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » poniedziałek 11 kwie 2016, 09:17

W tym tygodniu po raz drugi odbywa się noc planszówkowa w Saskiej Gębie. Będę tam. Nie, żeby łatwo było mnie tam znaleźć... Ostatnio było od groma ludzi. Dla zainteresowanych: Noc Planszówek #2

I promocje:
gra planszowa Łowcy Smoków
Gamedec sklep
Gra planszowa Ciężarówką przez Galaktykę
Gra planszowa dla dzieci Pędzące Jeże
Takenoko sklep
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:30 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » niedziela 24 kwie 2016, 18:39

Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:31 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » czwartek 05 maja 2016, 14:14

Poznałem ostatnio fenomen Stardew Valley (PC) i zrozumiałem, jak przyjemne może być ogarnianie wirtualnej farmy, jeśli ma się w tym jakiś cel. Po czterdziestu godzinach gry stwierdziłem jednak, że bez przesady - pracuję i nawet mi za to nie płacą. Rutyna może zabić nawet najlepszą grę.

Promocje:
Gra imprezowa Dobble
Gra planszowa Łowcy Smoków
Gra familijna Przebiegłe Wielbłądy
Gra planszowa Terra Mystica
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:32 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » poniedziałek 09 maja 2016, 09:15

Niektóre z powyższych tytułów się pokończyły, więc odnawiam promocje w innym składzie:

Gra planszowa Cyklady
Dixit 5: Marzenia
Osadnicy: Narodziny Imperium
Pory Roku
Roar! Łap Potwora
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:33 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » poniedziałek 23 maja 2016, 13:06

Nadszedł czas na nowy zestaw najlepszych na rynku cen. Oto one:

Eldritch Horror sklep
Lewis & Clark gra planszowa
Ora et Labora gra planszowa
Rancho gra planszowa
Szogun gra planszowa

PS. Cena Simurgha i dodatku do niego też nie jest najgorsza. :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:35 przez Huble, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » poniedziałek 06 cze 2016, 12:23

Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:35 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » poniedziałek 20 cze 2016, 11:04

Zaprezentuję dziś wycinek perspektywy sprzedawcy...
Jak w większości sklepów, można u mnie zamówić grę, której akurat nie mam w magazynie. Dostałem prośbę o ściągnięcie gry XYZ po angielsku. Nie ma problemu - powiedziałem. - Będzie ona kosztować tyle i tyle. Złożyłem zamówienie u dostawcy, szacowana wysyłka za jakieś 3 tyg. Klient zgodził się na taki termin.
Minęły dwa tygodnie i dostałem mejla, że towar będzie wysłany szybciej niż zakładali. Świetnie, klient się ucieszy - pomyślałem. Gra dotarła, ale w języku niemieckim. Skontaktowałem się z dostawcą. Przeprosili i powiedzieli, że wysyłają drugi raz. I znów dostałem grę w języku niemieckim. Tym razem przeprosili i powiedzieli, że oddadzą mi pieniądze, jak tylko odeślę to, co do tej pory dostałem. No trudno. Zwróciłem wszystko i czekam na kasę. Widzę, że może być z tym problem bo Poczta Polska zgubiła jedną z paczek...
Co do zamówienia - polazłem do innego dostawcy i poprosiłem o tę samą grę. Wysłali od razu, miała być na miejscu 7.06. Minął 12.06 a gier ciągle nie ma. Odezwałem się do dostawcy numer 2 z zapytaniem gdzie jest przesyłka. Powiedzieli, że nie wiedzą i oddadzą mi pieniądze. Okazało się później, że paczka miała opóźnienie, bo pani listonosz była na urlopie. Aha, egzemplarz, który w końcu dotarł, był w języku niemieckim...
Zamówiłem więc u dostawcy numer 3. Gra ma przyjść dziś, kurierem. Specjalnie pytałem, czy jest w j. angielskim i potwierdzili. Zobaczymy...

A klient czeka... Dobrze, że jest wyrozumiały. Dostanie rabacik oczywiście, a ja pewnie wyjdę na zero. :)

Dlatego niektóre sklepy mają terminy rzędu 30 dni na ściągnięcie gry... Ja również podaję daty tylko orientacyjne.

A tu promocje na gry, które fizycznie mam na stanie (jak wszystkie widoczne na stronie zresztą). ;)

Strategiczna gra planszowa 1989: Jesień Narodów
Dodatek Carcassonne: Opactwo i Burmistrz
Dodatek Dixit 4: Początki
Ekonomiczna gra planszowa Genua
Cywilizacyjna gra planszowa 7 Cudów Świata
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:36 przez Huble, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Miszon
Astropata
Astropata
Astropata

Postautor: Miszon » poniedziałek 20 cze 2016, 15:37

U. Faktycznie historia nie za ciekawa.
http://www.radio-orbit.pl - proszę słuchać najbardziej alternatywnej listy przebojów w Polsce :-)
Sny i Koszmary (MM):
93% 

Dziwaczne Postacie (MM):
40% 

Charakterne Zdarzenia (MM):
10% 

Awatar użytkownika
Nemomon
#Administrator: Nemomon

Postautor: Nemomon » poniedziałek 20 cze 2016, 15:49

Życzę powodzenia, ażeby i ta trzecia gra nie była po niemiecku! ;) I byś mimo wszystko wyszedł na zero ;).
ノレる? ノレない? 超…ノレる!!

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » wtorek 21 cze 2016, 21:59

Niestety, była po niemiecku. :/

Znalazłem jeszcze parę egzemplarzy w jakimś belgijskim sklepie internetowym, więc próbuję teraz stamtąd ściągnąć. ;)

Awatar użytkownika
Miszon
Astropata
Astropata
Astropata

Postautor: Miszon » wtorek 21 cze 2016, 23:59

w belgijskim to na pewno po niemiecku ;-) .
http://www.radio-orbit.pl - proszę słuchać najbardziej alternatywnej listy przebojów w Polsce :-)
Sny i Koszmary (MM):
93% 

Dziwaczne Postacie (MM):
40% 

Charakterne Zdarzenia (MM):
10% 

Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
Webmaster
Uczestnik

Postautor: abubu » środa 22 cze 2016, 06:57

A sprawdziłeś czy ta gra XYZ w ogóle istnieje po angielsku?
Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » poniedziałek 04 lip 2016, 09:29

Hej!

Niestety, nie dostaję powiadomień e-mail o odpowiedziach na forum (nie wiem dlaczego - mam je włączone :/), a sprawdzać co chwilę, czy ktoś nie napisał nic w moim wątku raczej nie dałbym rady.

Owszem, jestem pewny, że gra istnieje po angielsku (Mage Knight: Krang). Udało mi się w końcu ją ściągnąć ze wspomnianego belgijskiego sklepu właśnie. :)

Promocje na kolejne dwa tygodnie (subject to availability :) )
Gra logiczna Abalone
Gra imprezowa Dixit
Gra imprezowa Jungle Speed: Safari
Gra ekonomiczna Wysokie Napięcie
Gra kooperacyjna Zakazana Wyspa

PS. Rozpracowuję teraz komputerowego Wiedźmina 3. Pochwały, których tyle w internecie, są uzasadnione, ale gra posiada parę wad, które mnie wyjątkowo irytują:
1. Kiepska synchronizacja mowy z ruchami ust, nienaturalne gesty oraz robocie ruchy głowy postaci w trakcie dialogów przypominają ciągle, że gram na komputerze.
2. Geralt rusza z miejsca (czy to na koniu czy na nogach) ze sporym opóźnieniem i podobnie nie spieszy się z wyciąganiem miecza (przez co już parę razy zginąłem).
3. Interakcja z niektórymi elementami otoczenia bywa upierdliwa. Szczególnie, gdy jest ich w pobliżu więcej niż jeden. Nie, nie chcę w kółko zapalać i gasić świeczki, tylko wyjąć przedmioty ze stojącej obok skrzyni!

O pozytywach nie będę pisał - bardzo łatwo do nich dotrzeć.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:37 przez Huble, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion

Postautor: stave » poniedziałek 04 lip 2016, 11:19

Wiesz te błędy to pikus serio - wiele bardzo irytujących błędów juz naprawili więc to co jest obecnie to i tak jest super z tym co było, dlatego to co napisałeś mnie nie rusza - zważywszy ze jak grasz to klimat, fabuła itd tak cię wciąga, że tego nie widzisz a jak zobaczysz to machasz ręką i idziesz dalej.

Od czasu do czasu zdarza sie że osoby które spotykasz na swej drodze sa w podłodze hehe, albo żeby zagadać z Kowalem musi odpalić medytację i takie tam - niby te kwestie poprawili ale czasem się zdarza.

Wcześniej to miałeś problemy np.: BUG z mutagenami od samego początku wydania gry (chodzi o naliczanie bonusu), póżniej dodali do tego BUGa jeszcze kolejnego - więc maiłeś 2 BUGI zwiazane z mutagenami hehe więc ogólnie było wesoło. Pojawiały tez się byki w zadaniach, albo widziałas jak Geralt zamiast isc sobie skakał albo tanczył Makarenę hehe

Ale mimo wszystko, mimo wielu niedociągnięć gra jest mega - jak grałeś w I i II to wogole jesteś w raju. Dla mnie to I z mega kopnięciem, fabularnym, graficznym itd.

II to zawsze był dla a mnie ala jak Gladiator Scotta - film niezły ale nie na tyle że chciało się do niego wracać.
Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » poniedziałek 04 lip 2016, 11:26

O, dostałem powiadomienie. :)
Zgadza się - zalety skutecznie maskują wady.
Jest coś bardzo prawdziwego w ostatnim zdaniu. Przeszedłem dwójkę, ale żeby jeszcze raz ogrywać... zero ochoty.

Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion

Postautor: stave » poniedziałek 04 lip 2016, 12:15

Żeby ci nie spamowac w temacie dodam od siebie - Wiesiek I - 100 godzin zabawy tylko jedną stroną - nieludźmi (drugiej nie ruszyłem ze względu na brak czasu), II to samo nieludzie ale uważaj:

W pierwszym przypadku na najwyższym poziomie - zostałem przez Redów na to skazany - bo na niższym ginąłem przez to coś co pojawiało się na ekranie podczas walki - masakra, :shock: Dla mnie wyszło na plus bo dzięki temu moglem dogłębnie przetestować Wieśka i gra wcale nie była trudna - trzeba było troszkę więcej myśleć :mrgreen: Dzięki temu mogłem w trójce od razu grac na najwyższym poziomie bo pewne schematy zwyczajnie Redzi powielali.

Wiesiek II - poziom Mroczny i tylko ponad 40 godzin, bo przez zastosowanie na Mrocznym zestawów gra po skończeniu pierwszego Aktu, od drugiego zaczyna byc łatwiejsza, jeszcze savy z jedynki..... oprócz paru motywów później gdzie mogłeś mieć problem. Oczywiscie takie smaczki jak wyprawa z krasnoludami do pewnej kopalni w Verden - miodzio

Ale mimo wszystko Q. eventy jak dla mnie zepsuły te grę - ale na pewno warto ja skończyc przed ruszeniem III - przynajmniej innaczej spojrzymy na tło fabularne hehe.

A i zapomniałem - w II petardy czy pewne znaki np. Yrden itd były używane przez gracza tylko dlatego że gra to wymuszała - też było to irytujące (gra z kejranem czy gniazda) - i proszę wychodzi III i wszystko działa, wszystko ci jest potrzebne nic nie jest bezsensu hehe i za to Redzi mają dużego u mnie plusa. I i II grałem znaki plus Miecze, teraz Znaki plus Alchemia i wierz mi wszystko działa - tym mnie tez kupili - byłem wmega szoku hehe

Osobiście już na zakończenie ci napisze że to jest arcydzieło dla mnie. Może jeszcze jak zrobią, a pewno zrobia Game of the y. ed. to może coś dorzuca jakis dodatek. Na pewno przez długi okres nawet po Cyberpunktu nie powinni ruszać Wieśka.... bo moim zdaniem juz w tym świecie nic lepszego moga nie wymyslec.
Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » poniedziałek 04 lip 2016, 13:51

Przeszedłem już 1 i 2 i, szczerze mówiąc, były to jedne z niewielu gier, które ukończyłem. Jakoś ciężko utrzymać moje zainteresowanie. Pierwsza część była jednak lepiej zapadająca w pamięć (pewnie dlatego, że nowa jakość).
Grywam zazwyczaj na najniższych poziomach trudności, bo szkoda mi czasu i zachodu na powtarzanie fragmentów gry. Wolę poznawać zawartość.
Alchemia do tej pory była dającym się pominąć zawracaniem głowy. Tutaj jest przyjemnie uproszczona, a więc i użyteczniejsza.

No i faktycznie - należy im się szacuken. :)

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Postautor: Huble » sobota 16 lip 2016, 14:41

Dzień dobry!

Zgodnie z moim zwyczajem ustawiłem najlepsze na rynku ceny na poniższe gry:

Cthulhu Światy
Mage Knight: Krang (edycja angielska)
Epoka Kamienia
Geniusz GO!
Colt Express (edycja niemiecka)

Zapraszam!
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:42 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Targowisko”