Witamy na forum! Zapraszamy na Zjazd Forum w Warszawie
(10.08.2018 - 12.08.2018).

Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Zapraszamy na grę multiplayer w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)

Huble

Chcesz kupić bądź sprzedać Grę? To forum jest właśnie od tego!
Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » poniedziałek 14 mar 2016, 09:22

Tym razem mam dla was pakiet promocji na gry poniżej 100 zł. Jak zwykle starałem się, by było najtaniej w internetach :)

Gra karciana Dobry Glina Zły Glina
Gra kooperacyjna Ognisty Podmuch
Gra imprezowa Palce w Pralce
Gra przygodowa Wikingowie: Wojownicy Północy

Przy okazji chciałbym jeszcze pokazać, że zawędrowało do mnie parę trudno dostępnych gier:
Gra planszowa For Sale
Gra planszowa Alien Frontiers
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:29 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Re: Huble

Post autor: Huble » wtorek 29 mar 2016, 13:34

Z inspiracji Dereka Siversa pojawiła się u mnie ostatnio strona trochę uczłowieczająca sklep oraz, tak przy okazji, dająca mi bardziej zdystansowane spojrzenie na moją codzienność i priorytety.
Obecnie...

I jeszcze zwykła porcja dobrych promocji:
Dominion
Gra przygodowa K2
Gra kooperacyjna Pandemia

See ya!

EDIT: Pandemia zniknęła. No to teraz Ucieczka: Świątynia Zagłady
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:30 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » poniedziałek 11 kwie 2016, 09:17

W tym tygodniu po raz drugi odbywa się noc planszówkowa w Saskiej Gębie. Będę tam. Nie, żeby łatwo było mnie tam znaleźć... Ostatnio było od groma ludzi. Dla zainteresowanych: Noc Planszówek #2

I promocje:
gra planszowa Łowcy Smoków
Gamedec sklep
Gra planszowa Ciężarówką przez Galaktykę
Gra planszowa dla dzieci Pędzące Jeże
Takenoko sklep
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:30 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » niedziela 24 kwie 2016, 18:39

Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:31 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » czwartek 05 maja 2016, 14:14

Poznałem ostatnio fenomen Stardew Valley (PC) i zrozumiałem, jak przyjemne może być ogarnianie wirtualnej farmy, jeśli ma się w tym jakiś cel. Po czterdziestu godzinach gry stwierdziłem jednak, że bez przesady - pracuję i nawet mi za to nie płacą. Rutyna może zabić nawet najlepszą grę.

Promocje:
Gra imprezowa Dobble
Gra planszowa Łowcy Smoków
Gra familijna Przebiegłe Wielbłądy
Gra planszowa Terra Mystica
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:32 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » poniedziałek 09 maja 2016, 09:15

Niektóre z powyższych tytułów się pokończyły, więc odnawiam promocje w innym składzie:

Gra planszowa Cyklady
Dixit 5: Marzenia
Osadnicy: Narodziny Imperium
Pory Roku
Roar! Łap Potwora
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:33 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » poniedziałek 23 maja 2016, 13:06

Nadszedł czas na nowy zestaw najlepszych na rynku cen. Oto one:

Eldritch Horror sklep
Lewis & Clark gra planszowa
Ora et Labora gra planszowa
Rancho gra planszowa
Szogun gra planszowa

PS. Cena Simurgha i dodatku do niego też nie jest najgorsza. :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:35 przez Huble, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » poniedziałek 06 cze 2016, 12:23

Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:35 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » poniedziałek 20 cze 2016, 11:04

Zaprezentuję dziś wycinek perspektywy sprzedawcy...
Jak w większości sklepów, można u mnie zamówić grę, której akurat nie mam w magazynie. Dostałem prośbę o ściągnięcie gry XYZ po angielsku. Nie ma problemu - powiedziałem. - Będzie ona kosztować tyle i tyle. Złożyłem zamówienie u dostawcy, szacowana wysyłka za jakieś 3 tyg. Klient zgodził się na taki termin.
Minęły dwa tygodnie i dostałem mejla, że towar będzie wysłany szybciej niż zakładali. Świetnie, klient się ucieszy - pomyślałem. Gra dotarła, ale w języku niemieckim. Skontaktowałem się z dostawcą. Przeprosili i powiedzieli, że wysyłają drugi raz. I znów dostałem grę w języku niemieckim. Tym razem przeprosili i powiedzieli, że oddadzą mi pieniądze, jak tylko odeślę to, co do tej pory dostałem. No trudno. Zwróciłem wszystko i czekam na kasę. Widzę, że może być z tym problem bo Poczta Polska zgubiła jedną z paczek...
Co do zamówienia - polazłem do innego dostawcy i poprosiłem o tę samą grę. Wysłali od razu, miała być na miejscu 7.06. Minął 12.06 a gier ciągle nie ma. Odezwałem się do dostawcy numer 2 z zapytaniem gdzie jest przesyłka. Powiedzieli, że nie wiedzą i oddadzą mi pieniądze. Okazało się później, że paczka miała opóźnienie, bo pani listonosz była na urlopie. Aha, egzemplarz, który w końcu dotarł, był w języku niemieckim...
Zamówiłem więc u dostawcy numer 3. Gra ma przyjść dziś, kurierem. Specjalnie pytałem, czy jest w j. angielskim i potwierdzili. Zobaczymy...

A klient czeka... Dobrze, że jest wyrozumiały. Dostanie rabacik oczywiście, a ja pewnie wyjdę na zero. :)

Dlatego niektóre sklepy mają terminy rzędu 30 dni na ściągnięcie gry... Ja również podaję daty tylko orientacyjne.

A tu promocje na gry, które fizycznie mam na stanie (jak wszystkie widoczne na stronie zresztą). ;)

Strategiczna gra planszowa 1989: Jesień Narodów
Dodatek Carcassonne: Opactwo i Burmistrz
Dodatek Dixit 4: Początki
Ekonomiczna gra planszowa Genua
Cywilizacyjna gra planszowa 7 Cudów Świata
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:36 przez Huble, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Miszon
Astropata
Astropata
Astropata

Post autor: Miszon » poniedziałek 20 cze 2016, 15:37

U. Faktycznie historia nie za ciekawa.

http://www.radio-orbit.pl - proszę słuchać najbardziej alternatywnej listy przebojów w Polsce :-)
Sny i Koszmary (MM): [progress2]93[/progress2]
Dziwaczne Postacie (MM): [progress2]40[/progress2]
Charakterne Zdarzenia (MM): [progress2]10[/progress2]

Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
#Pojedyncze karty
Akumajou Dracula Exp. Set
Alicization Exp. Set
Krampus Exp. Set
Poszukiwacze Mephisto
Przedpola Piekieł

Post autor: Mały Nemo » poniedziałek 20 cze 2016, 15:49

Życzę powodzenia, ażeby i ta trzecia gra nie była po niemiecku! ;) I byś mimo wszystko wyszedł na zero ;).

Our motto, DON'T WAKE UP
Obrazek
Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » wtorek 21 cze 2016, 21:59

Niestety, była po niemiecku. :/

Znalazłem jeszcze parę egzemplarzy w jakimś belgijskim sklepie internetowym, więc próbuję teraz stamtąd ściągnąć. ;)

Awatar użytkownika
Miszon
Astropata
Astropata
Astropata

Post autor: Miszon » wtorek 21 cze 2016, 23:59

w belgijskim to na pewno po niemiecku ;-) .

http://www.radio-orbit.pl - proszę słuchać najbardziej alternatywnej listy przebojów w Polsce :-)
Sny i Koszmary (MM): [progress2]93[/progress2]
Dziwaczne Postacie (MM): [progress2]40[/progress2]
Charakterne Zdarzenia (MM): [progress2]10[/progress2]

Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
Webmaster
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Uczestnik
Kontakt:

Post autor: abubu » środa 22 cze 2016, 06:57

A sprawdziłeś czy ta gra XYZ w ogóle istnieje po angielsku?

Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » poniedziałek 04 lip 2016, 09:29

Hej!

Niestety, nie dostaję powiadomień e-mail o odpowiedziach na forum (nie wiem dlaczego - mam je włączone :/), a sprawdzać co chwilę, czy ktoś nie napisał nic w moim wątku raczej nie dałbym rady.

Owszem, jestem pewny, że gra istnieje po angielsku (Mage Knight: Krang). Udało mi się w końcu ją ściągnąć ze wspomnianego belgijskiego sklepu właśnie. :)

Promocje na kolejne dwa tygodnie (subject to availability :) )
Gra logiczna Abalone
Gra imprezowa Dixit
Gra imprezowa Jungle Speed: Safari
Gra ekonomiczna Wysokie Napięcie
Gra kooperacyjna Zakazana Wyspa

PS. Rozpracowuję teraz komputerowego Wiedźmina 3. Pochwały, których tyle w internecie, są uzasadnione, ale gra posiada parę wad, które mnie wyjątkowo irytują:
1. Kiepska synchronizacja mowy z ruchami ust, nienaturalne gesty oraz robocie ruchy głowy postaci w trakcie dialogów przypominają ciągle, że gram na komputerze.
2. Geralt rusza z miejsca (czy to na koniu czy na nogach) ze sporym opóźnieniem i podobnie nie spieszy się z wyciąganiem miecza (przez co już parę razy zginąłem).
3. Interakcja z niektórymi elementami otoczenia bywa upierdliwa. Szczególnie, gdy jest ich w pobliżu więcej niż jeden. Nie, nie chcę w kółko zapalać i gasić świeczki, tylko wyjąć przedmioty ze stojącej obok skrzyni!

O pozytywach nie będę pisał - bardzo łatwo do nich dotrzeć.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:37 przez Huble, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Kontakt:

Post autor: stave » poniedziałek 04 lip 2016, 11:19

Wiesz te błędy to pikus serio - wiele bardzo irytujących błędów juz naprawili więc to co jest obecnie to i tak jest super z tym co było, dlatego to co napisałeś mnie nie rusza - zważywszy ze jak grasz to klimat, fabuła itd tak cię wciąga, że tego nie widzisz a jak zobaczysz to machasz ręką i idziesz dalej.

Od czasu do czasu zdarza sie że osoby które spotykasz na swej drodze sa w podłodze hehe, albo żeby zagadać z Kowalem musi odpalić medytację i takie tam - niby te kwestie poprawili ale czasem się zdarza.

Wcześniej to miałeś problemy np.: BUG z mutagenami od samego początku wydania gry (chodzi o naliczanie bonusu), póżniej dodali do tego BUGa jeszcze kolejnego - więc maiłeś 2 BUGI zwiazane z mutagenami hehe więc ogólnie było wesoło. Pojawiały tez się byki w zadaniach, albo widziałas jak Geralt zamiast isc sobie skakał albo tanczył Makarenę hehe

Ale mimo wszystko, mimo wielu niedociągnięć gra jest mega - jak grałeś w I i II to wogole jesteś w raju. Dla mnie to I z mega kopnięciem, fabularnym, graficznym itd.

II to zawsze był dla a mnie ala jak Gladiator Scotta - film niezły ale nie na tyle że chciało się do niego wracać.

Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » poniedziałek 04 lip 2016, 11:26

O, dostałem powiadomienie. :)
Zgadza się - zalety skutecznie maskują wady.
Jest coś bardzo prawdziwego w ostatnim zdaniu. Przeszedłem dwójkę, ale żeby jeszcze raz ogrywać... zero ochoty.

Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Kontakt:

Post autor: stave » poniedziałek 04 lip 2016, 12:15

Żeby ci nie spamowac w temacie dodam od siebie - Wiesiek I - 100 godzin zabawy tylko jedną stroną - nieludźmi (drugiej nie ruszyłem ze względu na brak czasu), II to samo nieludzie ale uważaj:

W pierwszym przypadku na najwyższym poziomie - zostałem przez Redów na to skazany - bo na niższym ginąłem przez to coś co pojawiało się na ekranie podczas walki - masakra, :shock: Dla mnie wyszło na plus bo dzięki temu moglem dogłębnie przetestować Wieśka i gra wcale nie była trudna - trzeba było troszkę więcej myśleć :mrgreen: Dzięki temu mogłem w trójce od razu grac na najwyższym poziomie bo pewne schematy zwyczajnie Redzi powielali.

Wiesiek II - poziom Mroczny i tylko ponad 40 godzin, bo przez zastosowanie na Mrocznym zestawów gra po skończeniu pierwszego Aktu, od drugiego zaczyna byc łatwiejsza, jeszcze savy z jedynki..... oprócz paru motywów później gdzie mogłeś mieć problem. Oczywiscie takie smaczki jak wyprawa z krasnoludami do pewnej kopalni w Verden - miodzio

Ale mimo wszystko Q. eventy jak dla mnie zepsuły te grę - ale na pewno warto ja skończyc przed ruszeniem III - przynajmniej innaczej spojrzymy na tło fabularne hehe.

A i zapomniałem - w II petardy czy pewne znaki np. Yrden itd były używane przez gracza tylko dlatego że gra to wymuszała - też było to irytujące (gra z kejranem czy gniazda) - i proszę wychodzi III i wszystko działa, wszystko ci jest potrzebne nic nie jest bezsensu hehe i za to Redzi mają dużego u mnie plusa. I i II grałem znaki plus Miecze, teraz Znaki plus Alchemia i wierz mi wszystko działa - tym mnie tez kupili - byłem wmega szoku hehe

Osobiście już na zakończenie ci napisze że to jest arcydzieło dla mnie. Może jeszcze jak zrobią, a pewno zrobia Game of the y. ed. to może coś dorzuca jakis dodatek. Na pewno przez długi okres nawet po Cyberpunktu nie powinni ruszać Wieśka.... bo moim zdaniem juz w tym świecie nic lepszego moga nie wymyslec.

Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » poniedziałek 04 lip 2016, 13:51

Przeszedłem już 1 i 2 i, szczerze mówiąc, były to jedne z niewielu gier, które ukończyłem. Jakoś ciężko utrzymać moje zainteresowanie. Pierwsza część była jednak lepiej zapadająca w pamięć (pewnie dlatego, że nowa jakość).
Grywam zazwyczaj na najniższych poziomach trudności, bo szkoda mi czasu i zachodu na powtarzanie fragmentów gry. Wolę poznawać zawartość.
Alchemia do tej pory była dającym się pominąć zawracaniem głowy. Tutaj jest przyjemnie uproszczona, a więc i użyteczniejsza.

No i faktycznie - należy im się szacuken. :)

Awatar użytkownika
Huble [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka

Post autor: Huble » sobota 16 lip 2016, 14:41

Dzień dobry!

Zgodnie z moim zwyczajem ustawiłem najlepsze na rynku ceny na poniższe gry:

Cthulhu Światy
Mage Knight: Krang (edycja angielska)
Epoka Kamienia
Geniusz GO!
Colt Express (edycja niemiecka)

Zapraszam!
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 12:42 przez Huble, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ