Strata tury

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.

którą turę powinno się tracić?

bieżącą
0
Brak głosów
kolejną
13
42%
bieżącą i kolejną
18
58%
 
Liczba głosów: 31

PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

czeski & Piecho >>> naprawde nie widzicie róznicy między ocenianiem czyjegoś postępowania a prostym stwierdzeniem faktu?


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Piecho
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26
Lokalizacja: Radom
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Piecho »

PoKrAk pisze:czeski & Piecho >>> naprawde nie widzicie róznicy między ocenianiem czyjegoś postępowania a prostym stwierdzeniem faktu?
Tamtą twoją wypowiedź można było rozumieć na oba sposoby, choć bliższy był jednak stwierdzeniu faktu ;) PoKrAk ja się nie czepiam tego co napisałeś, tylko po prostu piszę jak ja uważam i że jeśli chce grać niezgodnie z instrukcją to niech gra ;)
/respekt


Life is life.
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Piecho pisze:
PoKrAk pisze:czeski & Piecho >>> naprawde nie widzicie róznicy między ocenianiem czyjegoś postępowania a prostym stwierdzeniem faktu?
Tamtą twoją wypowiedź można było rozumieć na oba sposoby, choć bliższy był jednak stwierdzeniu faktu ;) PoKrAk ja się nie czepiam tego co napisałeś, tylko po prostu piszę jak ja uważam i że jeśli chce grać niezgodnie z instrukcją to niech gra ;)
/respekt
Więc pisz sobie swoje urojenia w dziale "Twórczość Graczy", a nie w dziale "Zasady" bo przeglądających forum wprowadzacie w błąd.

Pozdrawiam.


Obrazek
Awatar użytkownika
czeski_
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kraina Snu
Kraina Umarłych
Puszcza
Posty: 630
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 19:02
Lokalizacja: Opole
Płeć:
Kontakt:

Post autor: czeski_ »

PoKrAk pisze:czeski & Piecho >>> naprawde nie widzicie róznicy między ocenianiem czyjegoś postępowania a prostym stwierdzeniem faktu?
To po co w ogóle piszesz ? Głupi post to głupi post niezależnie od tego czy był 'oceną postępowania' czy 'stwierdzeniem faktu'. Poza tym co to za tłumaczenie ? Wciąż nie powiedziałeś nic w temacie.


Awatar użytkownika
Piecho
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26
Lokalizacja: Radom
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Piecho »

Kufir pisze:Więc pisz sobie swoje urojenia w dziale "Twórczość Graczy", a nie w dziale "Zasady" bo przeglądających forum wprowadzacie w błąd.
Nie rozumiem dlaczego mam pisać o stracie tury i wyrażanie tak jak inni swojej opini w dziale Twórczość Graczy, jeśli dyskusja jest o zasadach? :-s


Life is life.
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Dyskusja jest o zasadach oryginanych o czym świadczy opis działu. A nie to fantazjach graczy, którzy zdają sobie sprawę, że grają nie zgodnie z zasadami, a mimo to zabierają głos i wprowadzają świadomie zamieszanie w temacie. Skończyłem. Pozdrawiam.


Obrazek
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

to na tym forum powszechny problem.
ktoś pyta jak dana zasada działa i dostaje pięc róznych odpowiedzi a ci co wiedzą, że grają niezgodnie z instrukcją nie raczą o tym wspomnieć, bo wg nich ich wersja jest "logiczniejsza".

Tak czy inaczej przyjąłem wersję z utratą obecnej i kolejnej tury, wydaje się zdecydowanie najsensowniejsza.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
czeski_
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kraina Snu
Kraina Umarłych
Puszcza
Posty: 630
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 19:02
Lokalizacja: Opole
Płeć:
Kontakt:

Post autor: czeski_ »

Kufir pisze:A nie to fantazjach graczy, którzy zdają sobie sprawę, że grają nie zgodnie z zasadami, a mimo to zabierają głos i wprowadzają świadomie zamieszanie w temacie.
Temat dotyczy straty tury i tego też dotyczył mój post. Skoro nie mogę pytać o to o co pytałem to po co w ogóle ten dział ? Lepiej przepisz tutaj całą instrukcję i będziesz miał z głowy problemy z niepotrzebnymi pytaniami.


ODPOWIEDZ