Lekka przebudowa skarbca w Podziemiach

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Wydaje mi się że tą różdżką odbiera się 2 punkty wytrzymałości. Ale pewien nie jestem. Czy to moze magiczną strzałą? (tez smoki). Wydaje mi sie ze nie istnieje taki przedmiot jak opisujesz, RK. Acz moge sie mylic...


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Różdżka ognia - to jest ta karta. Poszukaj bo nie mam MiMa pod ręką.

A Magiczna Strzała swoją drogą.


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

No już szukam...

Różdżka grozy... hmm.. Magiczna różdżka... Psioniczka różdzka... (ile tych różdżek do diaska :P ) różdżka wywerna... mam! różdżka ognia! (na samym spodzie... :P )

' Przy jej pomocy możesz przed rozpoczęsiem walki cisnąć kulę ognistą w swojego przeciwnika. Zabije ona każdego przeciwnika(NAWET KRÓLA SMOKÓW) i powoduje utratę 1 Punkty Wytrzymalości każdego poszukiwacza. Różdżka jest jednorazowego użytku. Po walce odłóż tę kartę. '

Tak więc jest napisane jasno, że zabija przeciwnika, nawet króla Smoków (moje uszanowanie RK ;) ). Jednak nie pamietałem tej karty bo gram z nią tak, że Król smoków traci 1 wt i walczymy dalej(czmeu?, bo by za łatwo było) ;] Smoki są takim dodatkiem, że jeśli masz szczęście i losujesz dobre artefakty, to po kilkunastu minutach gry jestes w stanie bez problemu wymiatać największych twardzieli, jak powiedzmy smoki. Dajmy na to siła. Znalazłeś Morning stara + Rękawice (+3s i +2 siły). Jeśli jestes głupim trollem to Morning Stara możesz wywalić na starcie(albo czekac na moc całe wieki ;]). Jeśli zaś jesteś (^$%7%$^#$7$#@) Jasnowidzem,masz już 6 mocy i sześć siły, po dwóch ruchach. Oczywiscie to tylko fartowny przykład. Ale faktem jest ze Smoki posiadają dużo swietnych artefaktów, ktore mozna po prostu znaleść leżące na 'ulicy'. Zapewne celem autorów byli potężni przeciwnicy i wielkie skarby.

Ostatnimi czasy planuje rozgrywkę(szaleńczą...) z samymi Smokami. Tj Plansza Główna + Podziemia (bo i tak na początku się tam nie ucieknie ;]). Bez Miasta(bo wszyscy by tam uciekali przed Smokami, chociaz nad Miastem musze sie jeszcze zastanowic). Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Cieszę się, że się znalazła. Oznacza to, że nie mam jeszcze sklerozy :D

W ogóle mam czasem wrażenie, że najlepiej grało się z samą podstawką. Jak doszło dużo tych dodatków, dużo cudowania itd. to następuje w pewnym momencie jakiś przesyt. Ale rozumiem, że jest potrzeba nowości - ile można grac w to samo. Tylko, że potem dokłada się coraz nowsze rzeczy i często coraz lepsze, żeby dana kraina była atrakcyjna i to trochę psuje całosc. Tak jak w sztuce, od nadmiaru ozdobników dzieło nie zawsze staje się piękniejsze.


Awatar użytkownika
ito
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 19:37
Lokalizacja: Płock / Warszawa
Płeć:

Post autor: ito »

MAXtoon pisze:Ostatnimi czasy planuje rozgrywkę(szaleńczą...) z samymi Smokami. Tj Plansza Główna + Podziemia (bo i tak na początku się tam nie ucieknie ;]). Bez Miasta(bo wszyscy by tam uciekali przed Smokami, chociaz nad Miastem musze sie jeszcze zastanowic). Zobaczymy co z tego wyjdzie.
To naprawdę byłaby niezła rozgrywka. Szybka śmierć gwarantowana :) No chyba, że ktoś ma farta i znajdzie parę artefaktów...


ODPOWIEDZ