Kraina wewnętrzna

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
Polif [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: piątek 20 maja 2011, 18:33
Lokalizacja: Krk
Płeć:

Kraina wewnętrzna

Post autor: Polif »

Witam, to mój pierwszy post na forum :)

Mam mały problem odnośnie zasad w wewnętrznej krainie. Otóż po przejściu tajemnych wrót staję na równinie grozy. Teraz wybieram czy idę do krypty czy kopalni, zakładam że idę do kopalni rzucam kostkami i wynik na 3 kostkach daje mi 15 odejmuje od tego swoją moc która jest równa 17 wynik -2 traktuje się jako zero i pozostaje w kopalni?

Kolejne pytanie: jeśli pozostaje w kopalni to następnym przystankiem jest wieża wampirów, tracę tam np. 2 punkty wytrzymałości (pozostają mi jeszcze np. 2) czy kolejnym przystankiem jest już otchłań i po pokonaniu diabłów mogę iść po koronę władzy? Czy kiedy idę przez wieżę wampirów nie potrzebuję talizmanu?

Czy może działa to tak że z wieży wampirów przenoszę się na na dolinę ognia i dopiero wtedy mogę iść do otchłani?

Bardzo proszę o pomoc bo nie wiemy za bardzo jak interpretować zasady i jak grać w wewnętrznej krainie :)


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6187
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Mam mały problem odnośnie zasad w wewnętrznej krainie. Otóż po przejściu tajemnych wrót staję na równinie grozy. Teraz wybieram czy idę do krypty czy kopalni, zakładam że idę do kopalni rzucam kostkami i wynik na 3 kostkach daje mi 15 odejmuje od tego swoją moc która jest równa 17 wynik -2 traktuje się jako zero i pozostaje w kopalni?
Tak, wyniki poniżej 0 traktujesz jak 0 ;)
Polif pisze:Kolejne pytanie: jeśli pozostaje w kopalni to następnym przystankiem jest wieża wampirów, tracę tam np. 2 punkty wytrzymałości (pozostają mi jeszcze np. 2) czy kolejnym przystankiem jest już otchłań i po pokonaniu diabłów mogę iść po koronę władzy? Czy kiedy idę przez wieżę wampirów nie potrzebuję talizmanu?
Nie, najpierw idziesz na Dolinę Ognia i potrzebujesz Talizman. Przypominam też, że poruszesz się 1 obszar na turę :P
Polif pisze:Czy może działa to tak że z wieży wampirów przenoszę się na na dolinę ognia i dopiero wtedy mogę iść do otchłani?
Nie wiem czemu sobie wkręciłeś, że z Otchłani masz iść na KW. Wejście na Koronę władzy jest z obszaru Doliny Ognia


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Polif pisze:Mam mały problem odnośnie zasad w wewnętrznej krainie. Otóż po przejściu tajemnych wrót staję na równinie grozy. Teraz wybieram czy idę do krypty czy kopalni, zakładam że idę do kopalni rzucam kostkami i wynik na 3 kostkach daje mi 15 odejmuje od tego swoją moc która jest równa 17 wynik -2 traktuje się jako zero i pozostaje w kopalni?
Zgadza się.
Polif pisze:Kolejne pytanie: jeśli pozostaje w kopalni to następnym przystankiem jest wieża wampirów, tracę tam np. 2 punkty wytrzymałości (pozostają mi jeszcze np. 2) czy kolejnym przystankiem jest już otchłań i po pokonaniu diabłów mogę iść po koronę władzy? Czy kiedy idę przez wieżę wampirów nie potrzebuję talizmanu?
Nie, Talizman potrzebny jest do wejścia na obszar Doliny Ognia. W pozostałych przypadkach Krainy Wewnętrznej nie potrzeba go.
Polif pisze:Czy może działa to tak że z wieży wampirów przenoszę się na na dolinę ognia i dopiero wtedy mogę iść do otchłani?
Nie, po kolei -> Kopalna --> Wieża Wampirów --> Otchłań --> Dolina Ognia --> Korona Władzy.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Rogo pisze:
Polif pisze:Kolejne pytanie: jeśli pozostaje w kopalni to następnym przystankiem jest wieża wampirów, tracę tam np. 2 punkty wytrzymałości (pozostają mi jeszcze np. 2) czy kolejnym przystankiem jest już otchłań i po pokonaniu diabłów mogę iść po koronę władzy? Czy kiedy idę przez wieżę wampirów nie potrzebuję talizmanu?
Nie, najpierw idziesz na Dolinę Ognia i potrzebujesz Talizman. Przypominam też, że poruszesz się 1 obszar na turę :P
Coś Rogo zamieszałeś. Powinno być jak Nemo pisał:
Nemomon pisze:po kolei -> Kopalna --> Wieża Wampirów --> Otchłań --> Dolina Ognia --> Korona Władzy.
Swoją drogą polecam Ci Polif zapoznać się z tym tematem. Fajna alternatywa.
http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?t=1722


Polif [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: piątek 20 maja 2011, 18:33
Lokalizacja: Krk
Płeć:

Post autor: Polif »

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :) teraz już wszystko jest jasne :)


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6187
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Artownik, bo mi chodziło że najpierw czyli przed wbiciem na Koronę Władzy ;)


Ja nawet nie mam Talismana.
ODPOWIEDZ