Pytanko o Satyra

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
Bard [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 22 paź 2009, 13:06
Lokalizacja: ze snu
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Pytanko o Satyra

Post autor: Bard »

Witam wszystkich!

Tematu szukałem na forum, ale nie znalazłem, podobnie przez google, mimo to sorry, jeśli powielę wątek.

Do rzeczy:

Czy satyra mogą atakować inni gracze? Wchodzi na jego obszar inny Poszukiwacz deklaruje atak, a on używa fletu i co robić?

Nie wiem jak interpretować jego zdolność do wywoływania paniki "w każdym spotkanym Poszukiwaczu"

Dziękuję za pomoc!


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Spotkany Poszukiwacz to taki, na którego Obszarze Ty się zatrzymasz, czyli np. Złodziej może okradać tylko wtedy gdy to on się zatrzyma na obszarze zajmowanym przez innego gracza, ale gdy inny gracz się zatrzymuje na obszarze zajętym przez złodzieja, to złodziej może g**no zrobić, co najwyżej rzucić kostką lub jakiś Czar, jeśli zostanie zaatakowany.
Podobnie z Satyrem - spotkany Poszukiwacz to ten, którego Satyr spotka, nie na odwrót :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
arai
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 1664
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2010, 02:06
Lokalizacja: Wonderland
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: arai »

Moim zdaniem ta zdolność jest beznadziejna ponieważ ogarnięty paniką poszukiwacz nie bada obszaru na którym się znajdzie. Tak poza tym to satyr jest pierwszą postacią jaką grałam w MiM:)


"Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato."
Awatar użytkownika
Qurek
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 163
Rejestracja: środa 27 paź 2010, 21:12
Lokalizacja: Sieradz
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Qurek »

Również uważam, że albo ta zdolność jest źle sformułowana, albo po prostu do kitu. Co mi po tym, że przesunę gościa o ileś tam pól i nie będzie on badał tego obszaru. Według mnie, albo przestraszony Poszukiwacz powinien ponosić wszelkie konsekwencje takiego przesunięcia, albo niech wywołuje panikę u wszystkich Poszukiwaczy których spotyka, albo którzy chcą go zaatakować spotykając jego.
Heh arai to dziwne, ale ja też kojarze, że Satyr to była pierwsza postać jaką grałem, ale pierwszą styczność z MiMem miałem w okolicach 93-94 roku, więc pamięć może mi trochę szwankować.


Nizar666
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 11 maja 2014, 23:17
Lokalizacja: Głuchołazy
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Nizar666 »

Moim zdaniem ta zdolność Satyra z "paniką" służy tylko i wyłącznie aby odgonić innego Poszukiwacza od czegoś lub kogoś. Np. Rycerzowi brakuje 1 pole do Fontanny Mądrości. Satyr po rzucie kostką pojawia się dokładnie na tym polu gdzie jest rycerz , wtem wywołuje u niego atak paniki i przesuwa go o 6 pól (zaszalejmy :D) ...No i w tej niebywałej sytuacji Satyr ma większe szanse że trafi na fontannę :P


Tronar
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 63
Rejestracja: środa 11 paź 2017, 00:48
Płeć:

Re: Pytanko o Satyra

Post autor: Tronar »

Dokładnie jest tak jak piszesz Nizar666 :)


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Pytanko o Satyra

Post autor: abubu »

cenna uwaga


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
ODPOWIEDZ