Miasto i jego uroki

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Kaktus+ pisze:
SeSim pisze:Nie wiem. Instrukcja nie precyzuje. Możesz przyjąć, że możesz go odkupić, skoro Stajnia oferuje teoretycznie fuchę sprzedaży :D
Sprzęt pozostaje tam gdzie był, czyli w stajni. Pierwszy kto tam wkroczy, zabiera muła i stuff. Taka jest moja interpretacja, gdyż jeżeli poszukiwacz ginie, zostawia przedmioty tam gdzie to nastąpiło. Poza tym, będzie to analogiczna sytuacja do tego, gdy poszukiwacz pozostawia niechciane przedmioty na jakimś obszarze. Wkraczamy i bierzemy całość.
Ale Twoja interpretacja kłóci się z przytoczonym fragmentem instrukcji: "jeżeli poszukiwacz ginie, zostawia przedmioty tam gdzie to nastąpiło". A nie "tam gdzie były w chwili śmierci". Ja skłaniałbym się do odkupywania mułów. Biorąc pod uwagę, że stajnia oferuje sprzedaż np. konia i wozu, czy rumaka, których nie ma w kartach ekwipunku jedyna szansa na to ,żeby można było je kupić, to gdy ktoś zostawi i zginie. Być może taki był zamysł tego odkupywania? Spekulacja.

Ewentualnie w stajni można zostawić tylko muła, konia itd. Czyli nie można zostawić razem z nimi przedmiotów, a jeżeli po zostawieniu zwierzątka masz za dużo przedmiotów, to musisz je zostawić na polu stajni i ktoś może je po prostu zabrać.


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

7Tristan pisze:Ewentualnie w stajni można zostawić tylko muła, konia itd. Czyli nie można zostawić razem z nimi przedmiotów, a jeżeli po zostawieniu zwierzątka masz za dużo przedmiotów, to musisz je zostawić na polu stajni i ktoś może je po prostu zabrać.
To jest całkowicie bezsensowny pomysł. Po to on jest by tachać sprzęt, nie tylko dobrze wyglądać i owies szamać


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Ja skłaniałbym się do odkupywania mułów. Biorąc pod uwagę, że stajnia oferuje sprzedaż np. konia i wozu, czy rumaka, których nie ma w kartach ekwipunku jedyna szansa na to ,żeby można było je kupić, to gdy ktoś zostawi i zginie. Być może taki był zamysł tego odkupywania?
Tak właśnie gramy.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
ODPOWIEDZ