WKO Pozostawianie Przyjaciół i Przedmiotów

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leviathan
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
500 Kart Przygód
Pieczara Kanibali
Wyspy Przeznaczenia
Posty: 615
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 08:02
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Leviathan »

Miałem swego czasu pomysł na stworzenie serii rozszerzeń do WKO.

Idea była taka żeby po przeniesieniu do Otchłani, badać w trakcie ruchu czy nie trafiło się przypadkiem na jakiś obiekt (planetę, kometę, pojazd kosmiczny). Jeżeli tak, to losowana byłaby karta struktury gwiezdnej i od tej pory istniałaby możliwość odwiedzania danego miejsca (poprzez przejście na nową planszę). Kart struktury byłoby co najmniej kilka, a co za tym idzie dodatkowych plansz i talii też.

W związku z tym, że realizacja tak gigantycznego projektu wymaga masy czasu i dokładnego przemyślenia, na razie odsunąłem go i zaszufladkowałem. Kiedy zakończę prace nad obecnymi projektami (jeden z nich to też coś na kształt syzyfowych prac), to zapewne wrócę do pomysłu z WKO...

APEL DO MODÓW: warto byłoby wydzielić gdzieś ostatnich kilkanaście postów. Mają tyle wspólnego z Walkirią co Nekromancer z Dziewicą. <-- Zrobione
Ostatnio zmieniony czwartek 19 lip 2007, 07:53 przez Leviathan, łącznie zmieniany 1 raz.


"A son seul aspect n'est-on pas terrasse?
Nul n'est assez hardi pour l'exciter"
Job 40:28
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

Leviathan, po co komplikować? WKO jest idealnym materiałem na cały szerego plansz/dodatków rozwijających poszczególne obszary - to najprostsze i najlepsze rozwiązanie, po co jakieś dodatkowe rzuty? Oczywiście nei warto tu popadać w paranoję i robić oddzielne plansze dla każdego., ale tak ze dwa będzie w sam raz :P (odpowiednie wydają się zwłaszcza - Kosmiczna Forteca, Obca Cywilizacja i Planeta Śmierci) i na takich planszach już będzie można spokojnie wszystko co się chce zostawiać, ale na samej planszy WKO to jak dla mnie nie ma sensu tego typu zmian wprowadzać.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
ODPOWIEDZ