Zdobywanie punktów siły za pokonanych wrogów

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

Spadaj mi z MiMem :) Wiadomo o co chodzi, a mi wygodniej mówić "po mojemu" więc będzie punkty Miecza. :mrgreen:


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

To mniej więcej tak jakbyś na polskim forum gadał w innym języku i tłumaczył że "wiadomo o co chodzi a tobie tak wygodniej".


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

Nie ja jedyny pisze tak jak wygodniej i jak dotąd nikomu to problemu nie sprawiało.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: wilczy »

kurde Gural zdecyduj się - jesteś po mieczu czy po kądzieli? :biggrin:

Lordzaurak: co do Sobowtóra to niestety w myśl suchych zasad jego karta nie wyraża konkretnej ilości punktów Siły więc - niestety - tego przeciwnika nie wymienisz na Siłę. Właściwie to mógłbyś go sobie wziąć jako "skórę" ale co z nią później zrobić skoro nie ma ona konkretnej wartości? Porażka...

Jeśli "skór" jest za sumę przewyższającą 7 to placisz nimi jak tylko chcesz, kiedy chcesz i ile chcesz, warunek jest taki, że "automat nie wydaje reszty" a więc płacisz konkretnymi kartami konkretną wartość. Jeśli masz 5 kart wrogów za 20S i chcąc dostać +1S płacisz dwoma kartami za łączne 8S to dostajesz swoje +1S, zostaje do wymiany 12 ze "skór" a jeden reszty przepada.


Zdejmijcie... łańcuch. Nie tykajcie... ryngrafu...
Awatar użytkownika
lordzaurak
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: środa 02 maja 2007, 23:32
Lokalizacja: z nienacka
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: lordzaurak »

Dzięki tak właśnie grałem, ale czytając ten wątek od początku, to to co było dla mnie jasne zaczęło się przyciemniać... a co do Sobowtóra to między moimi znajomymi były spory i po prostu się upewniam :mrgreen:

P.S. Ciekawe pomysły tutaj znalazłem, między innymi z "Bandą Zombie", zawsze rozstrzygałem tą kartę osobno (nie łączyłem z innymi wrogami), ale pomysł połączenia pierwszego z zombie z potworami, a później pozostałych, jest ciekawy... czyni to grę bardziej logiczną...


Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć...
ODPOWIEDZ