Ulubiony poszukiwacz

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZeeWolf
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 15 sie 2005, 21:55

Post autor: ZeeWolf »

Ja ograniczam Jasnowidzowi tę zdolność z kartami przygód, inaczej bardzo szybko staje się zbyt napakowny. Dobrze grało mi sie Necromancerem :D


Awatar użytkownika
Lucian
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 25 wrz 2006, 11:23
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć:

Post autor: Lucian »

Patrzac tylko na poszukiwaczy z podstawki to najbardziej lubie grac Zabójc±, fajnie wyglada i te sztyletowanie ale nielubie np. barbarzyncy albo hobgoblina. To jezeli chodzi o podstawke a tak bo ja wiem wielu by tu mozna wymieniac jakos trudno mi wybrac.


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

A ja od małego zawsze najbardziej lubiłem barbarzyńcę :P wiadomo, Conan i te sprawy :mrgreen: chociaż jakiś super wypasiony to może nie jest to i tak w sumie nie jest taki cienki. A nie lubiłem nigdy satyra czy np centaura choć tego drugiego uważam za bardzo mocną postać.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

A dla mnie zawsze najbardziej cool bedzie Zawadiaka. Z jakis w sumie niezrozumialych :D powodow nie lubie Kobolda i nigdy nim nie gralem.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja jakoś tych z Podziemi na ogół nie lubiłem bo byli mało klimatyczni, a z tych co lubiłem to wielu mógłbym wymienic, kiedyś b. lubiałem np. Wojownika z zaświatów, Czarnoksiężnika, oczywiście Leśnego Duszka...:)


wisnia
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 27 cze 2005, 02:11
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: wisnia »

hehe i u mnie kiedys rzadzil lesny duszek, ale i tak zaraz go wymienialem na Arcymaga. dzis to raczej poszukiwacze z podstawowej czesci: wojownik, gladiator- konkretni goscie


wisnia
Zgread
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 06:38

Post autor: Zgread »

Moim ulubionym jest Morlok (za wygl±d i podwy¿szony poziom trudno¶ci;)
Kiedy¶ uwielbia³em Wampira, Ciemnego Elfa i Zabójcê. Ogólnie musze przyznaæ ¿e ze wszystkich dodatków najbardziej lubie Jaskiniê w³a¶nie za ¶wietne postacie, zarówno pod wzglêdem wykonania jak i atrakcyjno¶ci rozgrywki.


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Ogólnie musze przyznać że ze wszystkich dodatków najbardziej lubie Jaskinię właśnie za świetne postacie, zarówno pod względem wykonania jak i atrakcyjności rozgrywki.
...oraz braku jakiegokolwiek zbalansowania...

:shock:


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

Dlatego wielki "+" dla MM, za to, że Jaskiniowcy zostali poprawieni, przede wszystkim Jasnowidz i Wędrujący Pustelnik. Teraz są troszke mniej kozaccy.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Z tego co mi wiadomo, to wojownik z zaświatów też został drastycznie zmieniony i to zdecydowanie na lepsze, nie pod względem dopakowania ale wyważenia i ogólnie dopasowania zdolności i nazwy do grafiki (tzn na Wikinga).


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

Wiking jest ok. Na początku przydaje się skill, że automatycznie pokonujesz wrogów o Mieczy do 4 włącznie, ale to co czyni go fajnym jest to, że można ciebie atakować tylko na Miecz.

Zdycydowanie poprawiony został Wędrujący Pustelnik, któremu odebrano "Magiczną Kuszę" ze skilli i jest teraz całkiem fajny (zbalansowany).

Jasnowidz. Troszke stemperowany został, mianowicie ciągniesz 1 Kartę więcej, a nie jak w MiMie 2. Ale wg. mnie jest on nadal zbyt dobry.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
Łudi
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 20 sie 2006, 16:28
Lokalizacja: o.. polskie to krainy
Płeć:

Post autor: Łudi »

Pierwszy którego zobaczyłem czyli barbarzyńca 8) . Chociaż teraz to czarnoksieżnik lub leśy duszek. :)


Don’t wory be happy :-)
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Dziwne jest to, że dla większości ulubione postacie to te, które są zdecydowanie za silne - Obleśne duszki itp. Ja tam wolę grać postaciami, które są dośc przeciętne w swej sile, ale mają jakąś ciekawą zdolnośc - np Mroczny elf, Upiór i inne takie tam, Nekromacer - nie to żebym miał jakies zamiłowanie do mrocznych postaci, ale po prostu każda z nich ma jakieś ciekawe zdolności w przeciwnieśtwie np do takiego Tropiciela :/ Kiedyś go bardzo lubiłem, ale to tylko dlatego, ze zawsze miałem nim dużo szczęscia, co ostatnio znowu się potwierdziło :) W kilku pierwszych turach gry rozrósł się strasznie...


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Silent
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 22:38
Lokalizacja: Skawina
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Silent »

Najbardziej lubie grać Mnichem, Wędrującym pustelnikiem, Krasnoludem, Mrocznym elfem, Leśnym duszkiem, Wróżką i Jasnowidzem ale jak któryś z graczy wylosuje jednego z nich to staram sie szybko go wyeliminować bo na dłuższą metę są za silni...


Endure, in enduring, grow strong...
Awatar użytkownika
Piecho
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26
Lokalizacja: Radom
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Piecho »

moim pierwszym Poszukiwaczem był nie kto inna jak Jasnowidz.
Kolega z którym wtedy grałem (pozdro dla Maxa ;)) powiedział mi wtedy, że na początek to możesz mieć przewagę nade mną. Nic nie łapałem ale w końcu zajarzyłem w czym rzecz i strasznie mnie MiM zaabsorbował.
Co do ulubionego Poszukiwacza, to zdecydowanie Elf i Niziołek.
Chodź obaj nie są jacyś usper, hiper, extra, to podobnie jak u Gieferga wspomnienia z dzieciństwai se starych gierek strategicznych typu Majesty ;) achh to były czasy :P


Life is life.
Maslo
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 25 lut 2007, 08:28
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: Maslo »

Moim pierwszym ulubionym poszukiwaczem był Kosmiczny Komandos, ale to głównie za wygląd :P. Następnie polubiłem Wojownika z Zaświatów, głównie za zdolności. Nienawidzę natomiast jak ktoś gra złodziejem. On jest przerąbany! Żadnego rzutu tylko ot tak sobie przedmiot zabiera. Jedyny sposób to ukryta kieszeń + koń i wóz + amulet, chociaż to ostatnie to z bólem serca bo czarów nie można rzucac. Teraz to mi wisi kim zagram głównie dlatego, że mam jeszcze więcej ulubionych postaci i dlatego, że losuje więc nie zależy odemnie co wybiorę (chyba żebym podpatrywał bo karty są znaczone jak mało co :P Ps. Ja zaznaczyłem tylko Kosmicznego Komandosa :P).

Ps.
Brakuje mi chyba postaci bo mam 63 tylko. Może mi wymienic ktoś czego brakuje z oficjalnych? I czy mógłby ktoś zeskanowa i zamieścic brakujące(Karty postaci i "Pionki") ?? Moi Poszukiwacze: Kosmiczny Wojownik, Walkiria, Leśny Duszek, Złodziej, Wojownik z Zaświatów, Ciemny Elf, Góral, Astropata (Psychopata:P), Samuraj (Jack), Krasnolud, Cyganka, Monarcha, Czarnoksiężnik, Karateka, Niziołek, Szermierz (ładny z niego szermierz w płytówie), Archeolog, Kapłan, Kosmiczny Komandos(Lost in action), Zulus( Kali jeśc, Kali pic), Pielgrzym, Kuglarz (Gandalf XD), Zabójca( I ty Brutusie przeciwko mnie?), Rzezimieszek, Kupiec, Troll, Kobold, Astronauta, Tropiciel, Szaman (King), Ork( Orcs, orcs, orcs, orcs!), Morlok(My preciousssssssss.), (Wojownicze żółwie) Ninja, Szpieg, Inkwizytor(No one expects the Spanish Inquizition!), Wampir(;..;), Hobgoblin, Minstrel, Czarownica, Żołnierz, Satyr, Nekromancer, Cyborg, Kosmiczny Pirat(To err is a human to Arr! is a pirate), Filozof, Druid(Panoramiksie!), Wędrujący Pustelnik, Elf, Rycerz(Knights of the round table![Monty Phyton]), Naukowiec(E=Mc kwadrat), Kanibal, Minotaur, Barbarzyńca(Conan!), Demon Zła, Upiór, Wojownik, Mnich, Wróżka, Zawadiaka, Gladiator, Centaur, Zwiadowca, Jasnowidz(I expect the Spanish Inquisition...). To by było na tyle. Pls zamieśccie brakujące(jeśli są). Z góry dziękuję.

PPs.
Może zrobimy konkurs na dopiski do postaci?? :P


EDIT:
Dyskusjie offtopową przeniosłem do : < LINK > i tam ja prosze kontynuować. Valdi
Ostatnio zmieniony środa 28 lut 2007, 18:31 przez Maslo, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
czeski_
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kraina Snu
Kraina Umarłych
Puszcza
Posty: 630
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 19:02
Lokalizacja: Opole
Płeć:
Kontakt:

Post autor: czeski_ »

Moim ulubieńcem zawsze był (i jest)... Minstrel. Postać średnia i klimatyczna jak dla mnie. Poza tym Dziewica zawsze moja ;-)


Kring
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: sobota 27 paź 2007, 13:26
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Kring »

Ja najbardziej lubię grać Satyrem i Krasnoludem. Mają fajne umiejętności :D


Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

Hmmmm moim ulubionym poszukiwaczem jest Walkiria. Nie jest ani wypasiona ani nie jest słaba. Lubię ją bo mogę przyjaciół wskrzeszać ;) i do tego ma ładną graficzkę \:D/ kolejnym po Walkiri poszukiwaczem jest wampir :D wysysanie i te sprawy uwielbiam to :biggrin:


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

A ja lubiłam grać zawsze Złodziejem albo Kupcem ponieważ można nimi przedmioty w dosyć łatwy sposób przechwycić. :biggrin:
Gwizdnięcie komuś Muła potrafiło załatwić gościa na cacy jeśli miał dużo przedmiotów do niesienia. Ooo, ten cytat pasuje jak ulał do mojej wypowiedzi. :mrgreen:
Maslo pisze:Nienawidzę natomiast jak ktoś gra złodziejem. On jest przerąbany! Żadnego rzutu tylko ot tak sobie przedmiot zabiera. Jedyny sposób to ukryta kieszeń + koń i wóz + amulet, chociaż to ostatnie to z bólem serca bo czarów nie można rzucac.
I o to właśnie w tych postaciach chodzi. ;-)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Odum
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 02 sie 2007, 18:38
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Post autor: Odum »

Wędrujący Pustelnik


dr_olek
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 05 lis 2007, 13:36
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: dr_olek »

Wampir jest dość dobrą postacią, choć jak gram głównie tak, że losuje się 3 karty, z czego wybiera się jednego poszukiwacza.


Awatar użytkownika
MichciK
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 59
Rejestracja: piątek 23 wrz 2005, 11:05
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: MichciK »

Przy wyborze Poszukiwacza praktycznie zawsze kierowalem sie klimatem, mniej zdolnosciami - moi najlubiensi smialkowie to Ciemny Elf vel Wojownik Chaosu, Kosmiczny Pirat, Zawadiaka, Tropicilel i Zwiadowca (jakos najbardziej przypadly mi do gustu ich grafiki).

Maslo pisze:Jedyny sposób to ukryta kieszeñ + koñ i wóz + amulet, chocia¿ to ostatnie to z bólem serca bo czarów nie mo¿na rzucac.
hmm ja nie bardzo rozumiem, jak kon i woz oraz amulet chroni przed kradziezami? :-k
Ostatnio zmieniony piątek 16 lis 2007, 12:22 przez MichciK, łącznie zmieniany 1 raz.


Grzegorz Komorowski zamieszka³ na tym Obszarze do koñca gry. Ka¿dy Poszukiwacz, o ile Moc mu na to pozwoli, mo¿e zamówiæ jego niepowtarzalne grafiki za 6 tysiêcy mieszków z³ota.
:( :( :(
Fabianooo
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 10 lip 2008, 15:38
Lokalizacja: Żychlin
Płeć:

Post autor: Fabianooo »

jako że grałem tylko w podstawową wersję :P nie powinienem wypowiadać się na temat innych poszukiwaczy, ale posiadam ich grafiki i zdolności na kompie, więc z tych którymi nie grałem sądzę że najfajniejszy jest Błędny Rycerz, Szaman, Zulus i Kuglarz (za wygląd, nie zdolności). w podstawkę grałem najczęściej Złodziejem, Tropicielem i Satyrem. Lubię też Minstrela. Wszystkie postacie cenię za wygląd, mniej za zdolności. Jeśli chodzi o drugi czynnik. z podstawy to wg mnie Filozof wymiata.
pozdrawiam!


'...i'm only AS crazy AS people made me'
Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

więc z tych którymi nie grałem sądzę że najfajniejszy jest Błędny Rycerz
świetny wybór =D>
Niestety muszę cię rozczarować.
Nie ma w MiMie poszukiwacza, który byłby bardziej beznadziejny i miał jeszcze bardziej bezużyteczne specjalne zdolności niż Błędny Rycerz. W zasadzie po wylosowaniu tej postaci ( bo wątpię by ktokolwiek wybierał go z własnej woli ) można zacząć się rozglądać za najszybszym sposobem popełnienia samobójstwa, no chyba, że ktoś lubi grać postacią bez zdolności i jakichkolwiek zalet.
za wygląd, nie zdolności
To nieco tłumaczy, choć dla mnie Błędny Rycerz i za wygląd jest najgorszym poszukiwaczem z MiMa (bo grafika powinna moim zdaniem przedstawiać samą postać)


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
ODPOWIEDZ