Witamy na forum! Zapraszamy na grę multiplayer w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)

Ulubiony poszukiwacz

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o MiM niedotyczące Twórczości graczy, Zasad itp.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków

Post autor: Rogo » niedziela 27 lip 2008, 20:07

Ale ja nie pozwalam na seppuku w grze. Chyba, że ktoś ostatecznie rezygnuje z gry, bo tak to bym popełniał takie selfkille aż bym trafił na jakąś postać którą bardziej lubię :P
A co do tego co zrobiła moja siostra - najpierw zgarnęła większość tych przedmiotów po tym jak zostałem Ropuchą, więc odchodząc od gry postanowiła mi to oddać (albo taka bratersko-siostrzana więź :P) Poza tym w MiM nie ma obowiązku noszenia wszystkich przedmiotów jeśli możesz jeszcze je pomieścić - i na tej podstawie moja siostra odłożyła sprzęt, a później chodziła po silnych stworkach, żeby zginąć xD

Czas umierać.

Raleen
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Kontakt:

Post autor: Raleen » czwartek 31 lip 2008, 16:46

Rogo pisze:Ale ja nie pozwalam na seppuku w grze. Chyba, że ktoś ostatecznie rezygnuje z gry, bo tak to bym popełniał takie selfkille aż bym trafił na jakąś postać którą bardziej lubię :P
A co do tego co zrobiła moja siostra - najpierw zgarnęła większość tych przedmiotów po tym jak zostałem Ropuchą, więc odchodząc od gry postanowiła mi to oddać (albo taka bratersko-siostrzana więź :P) Poza tym w MiM nie ma obowiązku noszenia wszystkich przedmiotów jeśli możesz jeszcze je pomieścić - i na tej podstawie moja siostra odłożyła sprzęt, a później chodziła po silnych stworkach, żeby zginąć xD
Wydaje mi się, że mówicie o dwóch różnych rzeczach: 1) rezygnacji z gry w ogóle i 2) zabicia swojego poszukiwacza by wylosować sobie nowego. Co do pierwszego nie zdarzało mi się zbyt często, więc nawet nie pamiętam dobrze co z tym robiłem. Co do drugiego, moim zdaniem przedmioty i inny osprzęt oczywiście po takiej postaci zostają. Natomiast co do możliwości zabijania się, żeby zyskać nową lepszą postać - u nas było to możliwe z tym, że za każdym następnym razem losowało się mniejszą liczbę postaci, więc wybór był coraz bardziej ograniczony, z początku był dość spory. Tak, że niosło to duże ryzyko.

Awatar użytkownika
Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków

Post autor: Rogo » czwartek 31 lip 2008, 17:08

Tak czy siak, nawet jak za każdym razem losuje się jedną postać to wystarczy się zabić kilkanaście razy (xD) i stę trafi na kogoś dobrego :P Jak ktoś chce umrzeć to niech skacze po silnych stworkach :) jak ma mało siły niech 4 kolejne tury próbuje przejść do środkowej krainy i przegrywa ze strażnikiem :P

Czas umierać.

Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz

Post autor: Melańczuk » piątek 01 sie 2008, 11:42

No, w sobotę lub niedzielę będzie kolejna partyjka. Kto wie, może będę miał nowego ulubionego poszukiwacza. :P

Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem

Raleen
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Kontakt:

Post autor: Raleen » piątek 01 sie 2008, 13:14

Rogo pisze:Tak czy siak, nawet jak za każdym razem losuje się jedną postać to wystarczy się zabić kilkanaście razy (xD) i stę trafi na kogoś dobrego :P Jak ktoś chce umrzeć to niech skacze po silnych stworkach :) jak ma mało siły niech 4 kolejne tury próbuje przejść do środkowej krainy i przegrywa ze strażnikiem :P
Ale to takie, powiedziałbym, bez polotu ;)

Awatar użytkownika
Zendar
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Post autor: Zendar » sobota 23 sie 2008, 15:43

Moi ulubieni poszukiwacze to:
1- Wampir (Jak dla mnie najmocniejsza postać w grze)
2- Ciemny Elf (chyba za wygląd)
3- Wojownik z Zaświatów

Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Kontakt:

Post autor: Gieferg » sobota 23 sie 2008, 16:02

1- Wampir (Jak dla mnie najmocniejsza postać w grze)
że ulubiona to jeszcze mogę zrozumieć, ale najmocniejsza? z której strony? Nawet w pierwszej 10 się nie zmieści.

FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje

Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Kontakt:

Post autor: stave » sobota 23 sie 2008, 16:26

Najmocniejsza postać w grze myślę ze w/g wszystkich to wielce przegięty JASNOWIDZ a Wampir hm jest dobry lecz bez przesady..

Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski

Awatar użytkownika
Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków

Post autor: Rogo » sobota 23 sie 2008, 16:51

A ja Ciemnego Elfa lubię nie tylko za wygląd :P Tylko ilekroć nim gram to jakiegoś pecha mam i słabo mi idzie :P

Czas umierać.

Awatar użytkownika
Zendar
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Post autor: Zendar » środa 03 wrz 2008, 20:18

Dlaczego niby? Wysysa wytrzymałość na początku ma czary hmm?
PEWNIE I MASZ RACJE PANIE Gieferg ALE JA POZOSTAJE PRZY WAMPIRZE BO DOBRZE NIM GRAM I BASTA!

Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof

Post autor: 7Tristan » piątek 05 wrz 2008, 08:02

Witam!

Ja zawsze lubiłem:

1. Zwiadowcę - choć zdaję sobie sprawę ,że jest to postać klasy średniej ,ale czasem jak jest sporo fajnych miejsc na mapie to można ludzi powkurzać :mrgreen:

2.Gladiatora - i jego szkolenie przyjaciół ,żeby dodawali siłę.

3. i uwaga uwaga ,będzie zlewka :mrgreen: Kanibala :mrgreen: po prostu lubię sobie od czasu do czasu pograć czymś takim głupkowatym ,gdzie wtedy ganiam po planszy i próbuję zjeść jak najwięcej poszukiwaczy niczym pacman :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Finnael
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Post autor: Finnael » środa 10 wrz 2008, 14:06

Ja tam zawsze najbardziej lubiłem Barbarzyńcę. Zaczynam z Siłą 5 i od razu atakuje kogo tylko mogę zabierając mu najpierw Przedmiot a potem wytrzymałość i rozwalając wszystkich wrogów jakich tylko spotkam. Wiem, że nie jest to jakaś niesamowita postać, ale po prostu uwielbiam rozwalać kolejnych przeciwników :D

Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof

Post autor: 7Tristan » środa 10 wrz 2008, 14:48

Finnael pisze:Ja tam zawsze najbardziej lubiłem Barbarzyńcę. Zaczynam z Siłą 5 i od razu atakuje kogo tylko mogę zabierając mu najpierw Przedmiot a potem wytrzymałość i rozwalając wszystkich wrogów jakich tylko spotkam. Wiem, że nie jest to jakaś niesamowita postać, ale po prostu uwielbiam rozwalać kolejnych przeciwników :D
Postać nie musi być niesamowita ,wystarczy że ją lubisz O:) Ja jak byłem "mały" to uwielbiałem każdą postać typu: wojownik, troll ,żołnierz czy wspomniany przez Ciebie barbarzyńca ,a nie cierpiałem filozofów, wróżek ,leśnych duszków itp. I dziwiłem się potem bardzo gdy braciszek mnie ogrywał np Wędrującym Pustelnikiem :biggrin:

Finnael
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Post autor: Finnael » środa 10 wrz 2008, 21:22

Nie wiem czy to pasja czy co, ale jak wylosuje Barbarzyńcę to zawsze wygrywam, choćby nie wiem co inni robili to chociażby do przez Podziemia do Korony prosto pójdę :mrgreen:
No ale różnie to bywa. Mam kolegę, który uwielbia postać Ninja tylko dlatego, że ją wylosował w 5 grach pod rząd :P

Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof

Post autor: 7Tristan » środa 10 wrz 2008, 21:24

Ninje jeżeli się lubi dominować na planszy to nie trzeba wylosować 5 razy ,żeby polubić :razz:

Awatar użytkownika
Abstract
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Post autor: Abstract » poniedziałek 03 lis 2008, 16:54

Gdy byłem dzieckiem to najbardziej lubiłem grać Zabójcą, Minstrelem, Ciemnym Elfem i Upiorem. Zabójca wyglądał jak prawdziwy drań i skurczybyk - dochodziło między mną a kolegami do prawdziwych batalii o to kto kim będzie grał, bo oczywiście na początku każdy mógł sobie wybrać postać. Później doszliśmy do wniosku, że dla naszego własnego zdrowia i bezpieczeństwa najlepiej będzie, gdy będziemy losowali postacie :biggrin:
Raz kolega wylosował Morloka i się strasznie wkurzał, bo wiedział, że gra się nim dość trudno. To była chyba najlepsza potyczka, bo jego postać kilkanaście razy prawdziwym fartem zostawała przy życiu. Zabawy było mnóstwo:D A na koniec Morlok wygrał :mrgreen:

Awatar użytkownika
jamis
Niziołek
Niziołek
Niziołek

Post autor: jamis » środa 21 sty 2009, 11:19

Moimi ulubionymi poszukiwaczami są: Rycerz, Tropiciel, Zawadiaka, Żołnierz i Minstrel. Generalnie lubię grać dobrymi poszukiwaczami lub neutralnymi - jak np. Złodziej, Wojownik i Krasnolud:)

filosss
Niziołek
Niziołek
Niziołek

Post autor: filosss » środa 21 sty 2009, 12:45

Chyba każdy ma w pamięci ta czy inna partie gdzie czasami zwykły przeciętniak wygrywał z kilkoma przeciwnikami. Z takich średniaków przyjemnie mi się kojarzy właśnie Kobold, Szpieg, FIlozof, Zulus. Mam jakiś sentyment do poszukiwaczy z Otchłani - jakoś zawsze priorytetem i wielką radością było znalezienie się w tej krainie. Nie trawię jakoś poszukiwaczy z Jaskini - już same wizerunki skutecznie zniechęcały - odbiegały od równego poziomu grafiki poszukiwaczy z pozostałych części.

Awatar użytkownika
T-Bone
Szermierz
Szermierz
Szermierz

Post autor: T-Bone » środa 21 sty 2009, 21:33

Ja jak gram z kuzynami w Magie i Miecz Podstawa, Podziemia, Otchłań Miasto, Jaskinia, Smoki to 3 razy pod rząd wyciągam Kanibala lub Wojownik zaswiatów lub Minoraur a niekiedy Jasnowidza

DGNH
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Kontakt:

Post autor: DGNH » czwartek 22 sty 2009, 11:21

ja tam nie wiem czemu mam sentyment do czarnoksiężnika on RLZ (może bierze się to z tego że zawsze nim dużo grałem jak miałem podstawkę jeszcze w dobrym stanie[nadającym się do gry])

Sorry za orto ale jestem dysorto[albo dysmuzgiem jak kto woli xD] (poprawiam fire foxem xD) Parkour my life (second name: Sousuke Ryuu Shinozaki xD) Masz coś do mnie powiedz mi to otwarcie ^_^ale nie czepiaj się o byle co xD

ODPOWIEDZ