Ulubiony poszukiwacz

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Ale ja nie pozwalam na seppuku w grze. Chyba, że ktoś ostatecznie rezygnuje z gry, bo tak to bym popełniał takie selfkille aż bym trafił na jakąś postać którą bardziej lubię :P
A co do tego co zrobiła moja siostra - najpierw zgarnęła większość tych przedmiotów po tym jak zostałem Ropuchą, więc odchodząc od gry postanowiła mi to oddać (albo taka bratersko-siostrzana więź :P) Poza tym w MiM nie ma obowiązku noszenia wszystkich przedmiotów jeśli możesz jeszcze je pomieścić - i na tej podstawie moja siostra odłożyła sprzęt, a później chodziła po silnych stworkach, żeby zginąć xD


Ja nawet nie mam Talismana.
Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Rogo pisze:Ale ja nie pozwalam na seppuku w grze. Chyba, że ktoś ostatecznie rezygnuje z gry, bo tak to bym popełniał takie selfkille aż bym trafił na jakąś postać którą bardziej lubię :P
A co do tego co zrobiła moja siostra - najpierw zgarnęła większość tych przedmiotów po tym jak zostałem Ropuchą, więc odchodząc od gry postanowiła mi to oddać (albo taka bratersko-siostrzana więź :P) Poza tym w MiM nie ma obowiązku noszenia wszystkich przedmiotów jeśli możesz jeszcze je pomieścić - i na tej podstawie moja siostra odłożyła sprzęt, a później chodziła po silnych stworkach, żeby zginąć xD
Wydaje mi się, że mówicie o dwóch różnych rzeczach: 1) rezygnacji z gry w ogóle i 2) zabicia swojego poszukiwacza by wylosować sobie nowego. Co do pierwszego nie zdarzało mi się zbyt często, więc nawet nie pamiętam dobrze co z tym robiłem. Co do drugiego, moim zdaniem przedmioty i inny osprzęt oczywiście po takiej postaci zostają. Natomiast co do możliwości zabijania się, żeby zyskać nową lepszą postać - u nas było to możliwe z tym, że za każdym następnym razem losowało się mniejszą liczbę postaci, więc wybór był coraz bardziej ograniczony, z początku był dość spory. Tak, że niosło to duże ryzyko.


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Tak czy siak, nawet jak za każdym razem losuje się jedną postać to wystarczy się zabić kilkanaście razy (xD) i stę trafi na kogoś dobrego :P Jak ktoś chce umrzeć to niech skacze po silnych stworkach :) jak ma mało siły niech 4 kolejne tury próbuje przejść do środkowej krainy i przegrywa ze strażnikiem :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

No, w sobotę lub niedzielę będzie kolejna partyjka. Kto wie, może będę miał nowego ulubionego poszukiwacza. :P


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Rogo pisze:Tak czy siak, nawet jak za każdym razem losuje się jedną postać to wystarczy się zabić kilkanaście razy (xD) i stę trafi na kogoś dobrego :P Jak ktoś chce umrzeć to niech skacze po silnych stworkach :) jak ma mało siły niech 4 kolejne tury próbuje przejść do środkowej krainy i przegrywa ze strażnikiem :P
Ale to takie, powiedziałbym, bez polotu ;)


Awatar użytkownika
Zendar
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 162
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 16:38
Lokalizacja: Południe
Płeć:

Post autor: Zendar »

Moi ulubieni poszukiwacze to:
1- Wampir (Jak dla mnie najmocniejsza postać w grze)
2- Ciemny Elf (chyba za wygląd)
3- Wojownik z Zaświatów


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

1- Wampir (Jak dla mnie najmocniejsza postać w grze)
że ulubiona to jeszcze mogę zrozumieć, ale najmocniejsza? z której strony? Nawet w pierwszej 10 się nie zmieści.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Najmocniejsza postać w grze myślę ze w/g wszystkich to wielce przegięty JASNOWIDZ a Wampir hm jest dobry lecz bez przesady..


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

A ja Ciemnego Elfa lubię nie tylko za wygląd :P Tylko ilekroć nim gram to jakiegoś pecha mam i słabo mi idzie :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Zendar
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 162
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 16:38
Lokalizacja: Południe
Płeć:

Post autor: Zendar »

Dlaczego niby? Wysysa wytrzymałość na początku ma czary hmm?
PEWNIE I MASZ RACJE PANIE Gieferg ALE JA POZOSTAJE PRZY WAMPIRZE BO DOBRZE NIM GRAM I BASTA!


Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Witam!

Ja zawsze lubiłem:

1. Zwiadowcę - choć zdaję sobie sprawę ,że jest to postać klasy średniej ,ale czasem jak jest sporo fajnych miejsc na mapie to można ludzi powkurzać :mrgreen:

2.Gladiatora - i jego szkolenie przyjaciół ,żeby dodawali siłę.

3. i uwaga uwaga ,będzie zlewka :mrgreen: Kanibala :mrgreen: po prostu lubię sobie od czasu do czasu pograć czymś takim głupkowatym ,gdzie wtedy ganiam po planszy i próbuję zjeść jak najwięcej poszukiwaczy niczym pacman :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Finnael
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 09 wrz 2008, 09:41
Lokalizacja: Mielec
Płeć:

Post autor: Finnael »

Ja tam zawsze najbardziej lubiłem Barbarzyńcę. Zaczynam z Siłą 5 i od razu atakuje kogo tylko mogę zabierając mu najpierw Przedmiot a potem wytrzymałość i rozwalając wszystkich wrogów jakich tylko spotkam. Wiem, że nie jest to jakaś niesamowita postać, ale po prostu uwielbiam rozwalać kolejnych przeciwników :D


Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Finnael pisze:Ja tam zawsze najbardziej lubiłem Barbarzyńcę. Zaczynam z Siłą 5 i od razu atakuje kogo tylko mogę zabierając mu najpierw Przedmiot a potem wytrzymałość i rozwalając wszystkich wrogów jakich tylko spotkam. Wiem, że nie jest to jakaś niesamowita postać, ale po prostu uwielbiam rozwalać kolejnych przeciwników :D
Postać nie musi być niesamowita ,wystarczy że ją lubisz O:) Ja jak byłem "mały" to uwielbiałem każdą postać typu: wojownik, troll ,żołnierz czy wspomniany przez Ciebie barbarzyńca ,a nie cierpiałem filozofów, wróżek ,leśnych duszków itp. I dziwiłem się potem bardzo gdy braciszek mnie ogrywał np Wędrującym Pustelnikiem :biggrin:


Finnael
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 09 wrz 2008, 09:41
Lokalizacja: Mielec
Płeć:

Post autor: Finnael »

Nie wiem czy to pasja czy co, ale jak wylosuje Barbarzyńcę to zawsze wygrywam, choćby nie wiem co inni robili to chociażby do przez Podziemia do Korony prosto pójdę :mrgreen:
No ale różnie to bywa. Mam kolegę, który uwielbia postać Ninja tylko dlatego, że ją wylosował w 5 grach pod rząd :P


Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Ninje jeżeli się lubi dominować na planszy to nie trzeba wylosować 5 razy ,żeby polubić :razz:


Awatar użytkownika
Abstract
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 08:50
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: Abstract »

Gdy byłem dzieckiem to najbardziej lubiłem grać Zabójcą, Minstrelem, Ciemnym Elfem i Upiorem. Zabójca wyglądał jak prawdziwy drań i skurczybyk - dochodziło między mną a kolegami do prawdziwych batalii o to kto kim będzie grał, bo oczywiście na początku każdy mógł sobie wybrać postać. Później doszliśmy do wniosku, że dla naszego własnego zdrowia i bezpieczeństwa najlepiej będzie, gdy będziemy losowali postacie :biggrin:
Raz kolega wylosował Morloka i się strasznie wkurzał, bo wiedział, że gra się nim dość trudno. To była chyba najlepsza potyczka, bo jego postać kilkanaście razy prawdziwym fartem zostawała przy życiu. Zabawy było mnóstwo:D A na koniec Morlok wygrał :mrgreen:


Awatar użytkownika
jamis
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 14
Rejestracja: piątek 09 sty 2009, 23:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: jamis »

Moimi ulubionymi poszukiwaczami są: Rycerz, Tropiciel, Zawadiaka, Żołnierz i Minstrel. Generalnie lubię grać dobrymi poszukiwaczami lub neutralnymi - jak np. Złodziej, Wojownik i Krasnolud:)


filosss
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 11:56
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: filosss »

Chyba każdy ma w pamięci ta czy inna partie gdzie czasami zwykły przeciętniak wygrywał z kilkoma przeciwnikami. Z takich średniaków przyjemnie mi się kojarzy właśnie Kobold, Szpieg, FIlozof, Zulus. Mam jakiś sentyment do poszukiwaczy z Otchłani - jakoś zawsze priorytetem i wielką radością było znalezienie się w tej krainie. Nie trawię jakoś poszukiwaczy z Jaskini - już same wizerunki skutecznie zniechęcały - odbiegały od równego poziomu grafiki poszukiwaczy z pozostałych części.


Awatar użytkownika
T-Bone
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 120
Rejestracja: sobota 17 lis 2007, 19:32
Lokalizacja: Jaworzno/Tuchlin
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: T-Bone »

Ja jak gram z kuzynami w Magie i Miecz Podstawa, Podziemia, Otchłań Miasto, Jaskinia, Smoki to 3 razy pod rząd wyciągam Kanibala lub Wojownik zaswiatów lub Minoraur a niekiedy Jasnowidza


DGNH
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 119
Rejestracja: wtorek 13 sty 2009, 12:59
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 30
Kontakt:

Post autor: DGNH »

ja tam nie wiem czemu mam sentyment do czarnoksiężnika on RLZ (może bierze się to z tego że zawsze nim dużo grałem jak miałem podstawkę jeszcze w dobrym stanie[nadającym się do gry])


Sorry za orto ale jestem dysorto[albo dysmuzgiem jak kto woli xD] (poprawiam fire foxem xD) Parkour my life (second name: Sousuke Ryuu Shinozaki xD) Masz coś do mnie powiedz mi to otwarcie ^_^ale nie czepiaj się o byle co xD
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Hmm, niewiele nim grałem (a jak grałem, to na 5 partyjek, w 4 zginąłem w czwartej czy piątej turze, zaprawdę powiadam, że to poszukiwacz z największą śmiertelnością), ale zawsze lubiłem Wojownika z Zaświatów oraz jego całkowite przeciwieństwo w MM - Wikinga.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
T-Bone
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 120
Rejestracja: sobota 17 lis 2007, 19:32
Lokalizacja: Jaworzno/Tuchlin
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: T-Bone »

ja często grałem Wojownikiem Zaświatów przezemnie nazywany "Ghostbusters"


dragon98
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 16:41
Lokalizacja: Z Pudełka MIM'a
Płeć:

Post autor: dragon98 »

A ja lubię grać Trollem :)(MA 6 siły; chodzi i morduje), czarnoksiężnik(Moc 5 to dużo jak na początek, poza tym lubię gnębić innych czarami), za to chciałbym zobaczyć jak się gra...zabójcą.
Nie grałem jeszcze wszystkimi poszukiwaczami, więc ciężko mi ocenić.Nienawidzę, po prostu nienawidzę kapłana(Niby jest czar-1 na początku-, niby może niszczyć duchy, ale co z tego, ma przecież mało siły, którą ciężko bez broni zwiększyć)i...Ropuchy:) :badgrin:


Awatar użytkownika
T-Bone
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 120
Rejestracja: sobota 17 lis 2007, 19:32
Lokalizacja: Jaworzno/Tuchlin
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: T-Bone »

a ja nienawidze Mnicha tym nawet nieda walczyć. Zawsze nim przegrywam bo nie morze nieć broni, zbroji, hełmu i tarczy a jego siła 2, moc 3 ta postać jest do ........
chodzi o Mnicha


Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

T-Bone pisze:Mnicha
Jak by to napisac aby cie nie urazic hm........ napisze tyle Mnich wymiata i jest jedna z najpotężniejszych postaci w grze, ale widać nie było ci dane jego możliwości wykorzystać :mrgreen:


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
ODPOWIEDZ