Mam coś

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GlaViuS [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 09:32
Lokalizacja: Rumia
Płeć:

Mam coś

Post autor: GlaViuS »

Na allegro była krótko aukcja o skanach MiM'a. Została usunięta ale koles po moim mailu i tak mi je wysłał :D

Wszystkie są bardzo dobrej jakości no i w gotowe do wydruku w tym dokładnie ułożone na obie strony.

Skany są dokładne i plansz są bardzo duże.


O ile sienie myle sa to wszystkie dodatki oprócz Jaskini ( ten był polski - sfer)

Generalnie jako laik w takich sprawach powiem szczerze, ze to miodzio na maxa.


Wszystko zajeło mi 110 Mb w mailach spakowane 36 MB ( cards ) i 14 Mb ( boards ).
Do tego dojdą jeszcze charakters ale na razie nie mógł wysłac na moje konta a tylko na konto mojej dziewczyny więc jak bede coś wiedział to jeszcze dopisze ale sądze że w sumie to może być coś koło 200MB

Zastanawiam się czy może chcecie je wrzucić na ftp?? albo coś. To może być niezła rzecz nawet na płytkę o której słyszałem, że ma być robiona. Bo jak ktoś chce wersje angielską to bez waszych autorskich i Jaskni wszystko ma po prostu gotowe i podane na talerzu :) tylko włączyć drukarkę i dorwać grubszy papier, żeby się nie popsuło :)

Żeby było smiesznie jest nawet plik z informacja co i jak ustawić by druki były odpowiednie ( chodzi o kart i charaktery ) co do planszy to sa podane ich wymiary.


Nie ściągaj na śiebie ognia, to denerwuje kolegów z okopu.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Nie bardzo rozumiem :) To są skany M&Ma przerobione na nagielską wersję?


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Arek
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 122
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 14:16
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Arek »

tak. to jest polska wersja (grafiki) z angielskim tekstem. mozna bez problemu ja sciagnac z talisman island i jeszcze kilka innych bajerow.
pzdr
PS. moim zdaniem to co ten gosc robi to czyste oszustwo, poniewaz te skany sa dostepne za darmo. (widzialem te aukcje)


Awatar użytkownika
GlaViuS [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 09:32
Lokalizacja: Rumia
Płeć:

Post autor: GlaViuS »

Oj widzę że pomerdałem w tym całym opisie. Z tego co powiedziął mi koleś to jest Talisman czyli wersja Angielska MiM'a ( nie wiem czy tak było w istocie ) aczkolwiek tak napisał mi koleś który mi to wysłał. Plansz podstawowa jest identyczna jak w Polskim MiM'ie a i inne plansze są na tyle na ile kojarze równieź bardzo podobne jesli nie te same tylko, że z napisami Angielskimi.


Aukcja jest i tak wywalona a mi wysłał to wszystko za darmo wiec jak dla mnie to luz :) a o ściąganiu tego nie wiedizałem więc ciesze się, ze koles mi to wysyła :) i mu się chce :)


Nie ściągaj na śiebie ognia, to denerwuje kolegów z okopu.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Oszustwo czy nie to już się neraz zdażało że jakiś typ sprzedawał na allegro nie swoje dodatki :roll:

A swoją drogą nie wiedziałem że Jon już ukończył polską wersję przerabiać... dawno chyba nie byłem na jego stronce :P

Edit
Oj widzę że pomerdałem w tym całym opisie. Z tego co powiedziął mi koleś to jest Talisman czyli wersja Angielska MiM'a
To wkońcu jak?
Jeśli są czarnobiałe grafiki to raczej MiM (raczej bo z tego co widziałem to pierwsza edycja Talismanu też miała miała czarnobiałe grafiki) :roll:
Ostatnio zmieniony wtorek 29 sie 2006, 00:09 przez HunteR, łącznie zmieniany 1 raz.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Arek
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 122
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 14:16
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Arek »

oj, juz bardzo dawno ona jest dostepna.
wiesz, oszustwem jest sprzedawanie czegos na aukcji co jest dostepne za darmoche


Awatar użytkownika
GlaViuS [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 09:32
Lokalizacja: Rumia
Płeć:

Post autor: GlaViuS »

Tak czy siak zastanawiam się czy może nie zechcecie wrzucić tego na ftp'a bo według mnie to fajna rzecz jak ktoś chciałby pograc a jeżyk mu nie przeszkadza. No cóż jak co ide w kime więc dajcie znac myślę, że do jutra bede miał wszystko u siebie na kompie.

A co do oszustwa to pewnie masz racje ale jak mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i skoro kolesia aukcja została usunięta a on wysyła to teraz mi za darmo to myślę, że sprawiedliwości stało się za dość :) Oczywiście nie kłócę się to tylko moje zdanie :D


Nie ściągaj na śiebie ognia, to denerwuje kolegów z okopu.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Jeżeli rzeczywiście zaistnieje społeczne zapotrzebowanie na tego typu wynalazek to mogę go udostępnić na moim ftpie, tylko musiałbym go zassać najpierw albo ktoś by mi wrzucił na ftp :D Osobiście nie widzę w tym najmniejszego sensu.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
GlaViuS [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 09:32
Lokalizacja: Rumia
Płeć:

Post autor: GlaViuS »

Obejrzałem ten plik do ściągnięcia ze strony w necie i to jest dokładnie to samo więc nie ma sensu :) czego kolwiek wrzucać na ftp'a. Cóż chciałem się pochwalić, że coś mam i dac innym a to jest ogólnie dostępne :D coze pech :D może innym razem coś obczaje ciekawego znowu. :twisted:


Nie ściągaj na śiebie ognia, to denerwuje kolegów z okopu.
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

A też widziałem tą Aukcje i sie zastanawiałem kto to mu kupi miał chyba zaznaczone ze to polska wersja przerobiona na ang. no dlatego (zgłoś naruszenie zasad bardzo przydatna ta opcja na takich aucjach z której lubie kożystać) aukcja została usunięta... Równie dobrze moge sprzedawać czeskie , izraelskie i inne wersje FOR bo u Jona są one dostępne... tylko po co? Gdyby to był taliznan w wersji board to by można było kupić:) był raz i to na początku roku...

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Z Ftp sa wieczne problemy. Moze (tak głupi pomysł... ;) ) założyć gdzieś pocztę (o2?) tam wszystko wrzucic a login i haslo udostępnić wszystkim na forum? Powiem ze ta metoda(chociaz wyglada dziwacznie) to sie sprawdza, bo z pocztą nie ma problemów... ;) A swoją drogą, chętnie zobacze te skany ;)


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
GlaViuS [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 09:32
Lokalizacja: Rumia
Płeć:

Post autor: GlaViuS »

Jak podasz mi maila moge Ci wysłac próbke tego co mam a jak co to możesz sobie ściągnąć bo spakowane razem na stronce ( tej którą ktoś wcześniej nawe wymienił ) to jakieś 50 MB. Ale jak nie chcesz ściągac to Ci wysle coś pojedynczeg tylko napisz co i już :D


Nie ściągaj na śiebie ognia, to denerwuje kolegów z okopu.
NoWay
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Władca Podziemi
Posty: 134
Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2006, 23:18
Płeć:

Post autor: NoWay »

ee.. Maxton! wydaje mi sie, ze to dobry pomysl wlasnie...
trzeba tylko zalozyc konto tam, gdzie sa mozliwe jak najwieksze "paczki"


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

E tam największe. Zakłada się konto na gmailu. Instaluje się wtyczkę Gspace do Firefoxa i masz przenośny dysk online :) Możesz wrzucać nawet filmy. Gspace dzieli wszystko na 10megowe paczki. Ładnie to wszystko później scala.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Eeeee... SeSim offtop :P Wracając to tematu (bo o wspaniałości gmaila juz wiele słyszałem) skoro to TYLKO 200 mB to nie trzeba az gmaila(chociaz mozna). JA proponuje o2. Wygodne, dosc pojemne, proste w obsłudze ;)


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

No świetnie i będziesz dzielił ręcznie w domu packzi po 10 mb? Więcej na raz i tak nie da się wysłać praktycznie z żadnej poczty a na gmailu wogóle nie musisz mailem tylko przez plugin :) Masz w okienku strukturę katalogów tak jak w TC. Super sprawa, sam z tego korzystam na swoim koncie.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
ODPOWIEDZ