Podsumowanie dodatkow MIM

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Seba200 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 17 lut 2005, 23:31

Podsumowanie dodatkow MIM

Post autor: Seba200 »

Witam
Czy ktos moglby napisac w jednym poscie, laczna ilosc dodatkow do MIM (wraz z opisem dodatku), bo bardzo dawno nie mialem do czynienia z ta gra(jakies 15 lat) i stracilem orientacje w tym wszystkim. Zebralem grupke znajomych i zamierzamy pograc ale tak wiele sie zmienilo w stategii gry, jakies alternatywne zakonczenia, nowe mapy, poszukiwacze itd. Trudno jest mi sie w tym wszystkim odnalesc i potrzebuje dobrego spisu. Wazne jest to ze jesli dostane to z kad mam pobrac. Duzo rzeczy juz sciagnalem ze strony http://www.magiaimiecz2003.prv.pl/ i patrzylem tez na inne stronki. Wzasadzie smakowicie wygladaja kanaly, morskie opowieci, wieza maga......
Trafilem na karte "krzyzowiec" tak jest napisane cos o twierdzy krzyzowcow, czy tak karta to dodatek czy karta przygod. Wszedlem na strone http://www.lukasprzyjaciel.republika.pl/index.htm i pomyslalem ze sobie kupie te rzeczy ale wszedlem na pierwsze lepsze forum tego Pana i zobaczylem same negatywy az mnie z tamtad wypchnelo wiec tak sprawa wyglada.

Wzasadzie chcialbym wiedziec tez jakie teraz obowiazuje (jakie sa przyjete) zakonczenia chodzi o poziom rozgrywki( co by nie bylo za latwo), widzialem tez zmodernizowane oryginalne mapy(poprzerabiane m.in. miasto) mam karty ale nie mam map.

z gory
dziekuje
seba


Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Seba200 pisze:Trafilem na karte "krzyzowiec" tak jest napisane cos o twierdzy krzyzowcow, czy tak karta to dodatek czy karta przygod.
Jako, ze ja zrobilem postac Krzyzowca to odpowiem :D . Twierdza Krzyżowców to obszar znajdujący sie w dodatku nieoficjalnym, ale dosc popularnym, ktory nazywa sie Zapomniane Pustkowia (czasami zwany jest rowniez Zapomnianymi Krainami). Dodaje on czwarty pierscien do glownej planszy i ogolnie jest cool. Na chwile obecna jest on jednak nieosiagalny, gdyz prawa do niego posiada Lucas (byles na jego stronce - ta, z ktorej "az cie wypchneło"), a czlowiek ten przepadl bez wiesci. Sprawa jednak nie jest definitywnie przegrana, bo Valdi na dniach skonczy swoj dodatek uwzgledniajacy wlasnie Zapomniane Pustkowia.

Co do pozostalych pytan. No coz chyba najlepiej bedzie jak poswiecisz godzinke, albo pare :) na przegladniecie forum, bo odpowiedz na nie ... slowem bylaby bardzo obszerna. Poza tym bedziesz sie mogl zaznajomic z opiniami na temat poszczegolnych dodatkow zanim zdecydujesz sie je wydrukowac lub zakupic (jak sie przekonasz nie zawsze ilosc idzie w parze z jakoscia i grywalnoscia).

http://www.valdigda.neostrada.pl/ - zobacz takze ta strone. duzo autorskich dodatkow w jednym miejscu, a takze spis wszystkich dodatkow jakie powstaly przy zaangazowaniu fanow gry.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Rops
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
ZP i LK
Posty: 101
Rejestracja: środa 18 maja 2005, 15:43
Lokalizacja: North
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Rops »

Wiec po 1 oficjalne:
1. Podstawka - kazdy (nawet ten co niewie) to wie jak to wyglada i oco tam chodzi.
2. Miasto - Rozszezenie pola miasta (planszowe). Cale miasto nowe karty itp + przystan z ktorej czerpie pare autorskich dodatkow ( Morskie opowiesci, Lodowa kraina, Zapomniane pustkowia)
3. Podziemia - Szaro, buro i ponuro (calkiem fajny jeden z lepszych Oryginalnych dodatkow) oczywiscie planszowy + Alternatywne zakonczenia (6 roznych zakonczen ogulnej gry)
4. Jaskinia - Tu tez jest ciemno :P Dodatek wypuszczony przez polska firme Sfera jako jedyny niebyl wydany w innych krajach, nieliczac conwertu na angielski) (planszowy dodatek)
5. Smoki - jedyny bezplanszowy dodatek. Dodal kilkadziesiat kart "przygoda" w tym wiekszosc to smoki
6. Kosmiczna otchlan - kolejny planszowy dodatek rozgrywajacy sie w przyslosci (roboty, cyborgi itp) Ogulnie najbardziej nieklimatyczny dodatek do MiM (wiekszosc go nielubi)
male 7. White dwarf - mistrzowie. Dodatek ukazal sie tylko w czasopismie Magia i Miecz 4/ 93'. Dal on 4 nowych poszukiwaczy-mistrzow, 3karty przygod i 1 czar.

No i Autorskie
1. Kampania 3 Maski - Dodatek w 1 edycji bezplanszowy, w sklad wchodza 3 pod-dodatki: Pustynia, Lodowa Kraina, Przedpola piekiel
1a. Pustynia - Dodatek sklada sie z kart "Pustynia" i doczekal sie planszy wiec jest teraz dodatkiem planszowym
1b. Lodowa kraina - Dodatek posiada Wlasne karty, pozniej doczekal sie planszy ztwozonej przez Lukasa (byles na jego stronie i cie wywalilo :P )
zadko kto ja ma bo niebyla dostepna za darmo. Za to aktualnie teraz jest na ukonczeniu 2ed. planszy do tego dodatku (odpowiada za to Valdi)
1c. Przedpola piekiel - Maly dodatek ma swoje karty "Przedpola piekiel" i plansze/nakladke na Wewnetrzna kraine.
2. Morskie opowiesci - Dodatek opowiadajacy o perypetiach poszukiwaczy na morzu. Dodatek ma wlasne karty "Morskie opowiesci" i plansze. Luzno dopasowuje sie do dodatku Miasto.
3. Karczemne historie - dodatek jest "nakladka" na pole gospoda w zewnetrznej krainie dajacy pare questow/przygod dla posukiwaczy. Nie ma wlasnej planszy.
4. Zamek -tak jak Karczemne historie dodatek jest luzna nakladka na pole Zamek w srodkowej krainie. Ma wlasne karty "Zamek" i pare questow/przygod. (nie ma planszy przynajmniej w polsce)
5. Wioska - Dodatek rozszezajacy obszar Wioski w zewnetrznej krainie podobnie jak Miasto. Ma wlasna plansze i karty "Wioska". Bardzo sielski nastroj :P
6. Kanaly - Dodatek "Lukasowy" co za tym idzie niejest udostepniony nigdzie za darmoche. Posiada swoja plansze i karty "Kanaly". Plansza jest ladnie wkomponowana w ulice dodatku "Miasto" i jest niby taka jego podziemna czescia.
7. Wieża maga - Dodatek nastawiony na "moc", jako jedyny ma "trojwymiarowa plansze" skladajaca sie z 3 poziomow pasujaca do planszy Pustynia (tam jest wejscie) i/lub ako alternatywne zakonczenie zamiast wewnetrznej krainy. Dodatek posiada plansze i karty "Wieza maga"
8. Zapomniane pustkowia - Przerobka angielskiego "Far outer region" w pierwszej edycji zrobil to Lukas bez dodatkowych kart. Teraz jest konczona 2 ed. przez Valdiego. Plansza jest kolejnym "zewnetrznym kregiem" dokladanym do planszy glownej (czyli ma wlasna plansze) i niedlugo tez karty "Zapomniane pustkowia" (nie chwalac sie mojego autorstwa)
9. Kontrakty - Malo znany dodatek rozszezajacy Miasto - o kontrakty/prace w miescie. Bardzo fajnie urozmaica orginalny dodatek. (bezplanszowy)
10. Katastrofy - Dodatek do Planszy glownej (karty przygoda) ukazujacy smutne mozliwosci matki natury :P (bezplanszowy)
11. Las - Jak sama nazwa sugeruje dodatek do pola Las na planszy glownej. Ongis mial byc to dodatek planszowy niestety plany a ich realizacja to 2 przeciwstawne rzeczy i niestety planszy niema. Jest za to nowa kupka kart "Las" ciagnietych na tym polu.
12. Kilogramy nowych poszukiwaczy/przygod/czarow/podziemi/jaskin itp. Wiekszosc znajdziesz na roznych stronach. Bardziej skatakogowane jest to na stronie Valdiego.

To szystko chyba nic niepominolem. Zaznaczam przy okazji ze zwykly stół 2/1.5 niestarcza zeby wszystkie dodatki naraz pomiescic :P
Ostatnio zmieniony wtorek 29 sie 2006, 10:40 przez Rops, łącznie zmieniany 1 raz.


"Moc w połączeniu z ignorancją rodzi zło"
-Ursula LeGuin
Arek
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 122
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 14:16
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Arek »

Rops pisze: 4. Jaskinia - Tu tez jest ciemno :P Dodatek wypuszczony przez polska firme Sfera jako jedyny niebyl wydany w innych krajach, nieliczac conwertu na angielski) (planszowy dodatek)
w czechach byla wydana.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

W Rosji chyba też ale nie zmienia to faktu że oryginalny Angielski Talisman Jaskinii nie posiadał, to nasz rodzimy patent :P

Kurde Rops, znam wszystkie wymienione dodatki (choćby tylko ze słyszenia) ale jak się patrzy na cały spis to się strasznie dużo tego wydaje 8)
Ale coś mi się nie zgadza... alternatywne zakończenia w dodatku Smoki? W Smokach celem gry była likwidacja Króla Smoków a alternatywne były w Podziemiach (właśnie po to żeby gracz nie był pewnien że jak dotarł do końca to odrazu zdobywa Koronę).


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Rops
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
ZP i LK
Posty: 101
Rejestracja: środa 18 maja 2005, 15:43
Lokalizacja: North
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Rops »

No dobra z-edytowalem alternatywne zakończenia (żeby niebyło ze cos źle). Co do Jaskini to nie wiem, ja glownie obserwuje, sprawdzam scene zachodnią, więc jeśli mają coś nasi wschodni bracia to niewiem. Pozatym widzę że znam bardziej nasza rodzimą autorską produkcje nich oryginalne produkty :P (tyle błędów... wstyd :P )
Wiem HunteR ze naszych dodatków jest calkiem sporo. Uzmysłowiłem to sobie pisząc 11 pt w spisie. Niby tak niewiele jest ale jakby połączyć wszystko naraz i pograć, to by dość dluuugać partia byla. I jeszcze te wszystkie dodatki sa profesjonalnie robione. Nie żadne tam bochomazy. (widzialem gdzieś, niepamietam gdzie dodatek planszowy Gospoda ale był "dość" mało profesjonalny że się tak wyraże, i nie zamieszczalem go poniewasz watpie czy ktos by z nim grał.
Pozatym co do profesjonalnych to ludzie nadal robia (lub staraja sie robic) nowe rzeczy. W produkcji jest pare rzeczy ale umyślnie niewypisałem ich bo któż zagwarantuje że ze wyjdą....


"Moc w połączeniu z ignorancją rodzi zło"
-Ursula LeGuin
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hehe wiem o któryą gospode Ci chodzi Rops...
Powstało swego czasu pare takich dodatków "ręcznie robionch" bo MiM autorskie to nie tylko czasy photoshopa ale też kartki i ołówka.
posiadam scany dwóch takich wiosek jedna moja druga gdzieś wypatrzona na allegro autorstwa niejakiego Michał Dudko (wkońcu w świecie MiM niebyło tylko jedno miasto i jedna wioska), gospoda Terrisa no i wielu poszukiwaczy, odatkowe karty na które też niezawsze jest miejsce żeby je gdzieś zamieścić:)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
NoWay
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Władca Podziemi
Posty: 134
Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2006, 23:18
Płeć:

Post autor: NoWay »

no wlasnie - autorskich dodatkow niby tak wiele, ale nagle okazuje sie, ze zielony gracz (ktory powrocil do gry dopiero teraz, lub dopiero zaczyna) nie ma sie "za co zlapac", bo albo do jakiegos dodatku nie jest dostepna plansza, albo costam, albo cos jeszcze innego.

w weekend rozegralem pierwsza rozgrywke po latach - wydrukowalem sobie wioske i las (zrezygnowalismy z jaskini i otchlani). po parogdzinnej grze okazalo sie, ze z lasu zostalo wyciagnietych 7-10 kart, a wioska sluzyla jedynie do tego... ze wylalo sie na nia piwo. (tylko raz na krotko ktos ja odwiedzil)

i teraz zastanawiam sie - co przygotowac na nastepna sesje... ktory dodatek?
czy w ogole warto? jeszcze pare dni/tygodni temu z ogromnym entuzjazmem podchodzilem do autorskich dodatkow, ucieszylem sie, ze tak wiele ich powstalo i mozna "przebierac", a tymczasem... rzeczywistosc okazala sie duzo bardziej surowa ;>


Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Valdi pisze: Posiadam scany dwóch takich wiosek jedna moja druga gdzieś wypatrzona na allegro autorstwa niejakiego Michał Dudko (wkońcu w świecie MiM niebyło tylko jedno miasto i jedna wioska), gospoda Terrisa no i wielu poszukiwaczy, odatkowe karty na które też niezawsze jest miejsce żeby je gdzieś zamieścić:)
A jest szansa, że znajdą się na płytce Denvera? :P


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Seba200 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 17 lut 2005, 23:31

Post autor: Seba200 »

Piekny spis, cudowny, tylko jak tak piszecie czy oplaca sie wogole to wszystko miec, skoro rozgrywka zawodzi:( wiekszosc z ty rzeczy posiadam ), no moze te "Morskie Opowiesci" i "Lodowa kraine" byly by fajne jesli graliscie to powiedzcie czy to wszysko jest tego warte. Moze ilosc graczy bedzie miala znaczenie? Wielkie dzieki za info:))

ps. tak apropo to w ile osob gracie zeby sie dobrze gralo?

pozd
seba


Awatar użytkownika
Rops
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
ZP i LK
Posty: 101
Rejestracja: środa 18 maja 2005, 15:43
Lokalizacja: North
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Rops »

Gra na 4 osoby Z wiekszością dodatków wyglada tak:
Na morskie opowieści sie prawie nie wchodzi (trza by było ograniczyć liczbe dodatków w które sie gra do paru, co niezmienia faktu że to przyjemny dodatek. Las jako ze to tylko 1 pole i nieposiada własnej planszy logicznym jest że ciągnie się mało kart (wszystko zależy jeszcze od liczby graczy) Po Zapomnianych i Lodowej juz bardziej ludzie są chetni na łażenie... Gospoda .. hmm jak grałem to mieliśmy okres, że każdy polował żeby tylko wejść do gospody po nowa misje (Karczemne historie) bo wiekszość to maniacy wszelkiego rodzaju RPG i ztąd ten pomysł. To samo było w Mieście z Kontraktami. Jeśli jesteśmy w mieście (wiekszość lubi ten dodatek najbardziej z orginalnych) to po kanałach też się pochodziło. Fakt że nie za wiele ale w końcu nie mieliśmy aż tyle czasu. Po wejściu na środkową kraine (czasem jesteśmy juz napakowani, a czasem nie) mamy zamek w którym są kolejne "misje", ponieważ nikomu nieuśmiecha się pustynia to włazimy na Pustynie (dodatek autorski) i tam nieco połaziliśmy, nawet ktoś zaczął podróż w górę Wieży maga.
Logicznym jest że jeśli grasz w mało osób (2-3) to mając rozłożone wiekszość dodatków niemasz szans tam dotrzeć. Ale przecież nikt niekaże grać naraz z all.... Grałem takie partie gdzie były tylko 3 pasujące jak ulał do siebie dodatki Miasto, Kanały i Morskie Opowieści (nielicze tych nieplanszowych w stylu Las, Katastrofy, Karczmne Historie itp bo o zawsze jest) Ale zamiast łazić po srodkowej/wewnetrznej kazdy miał za cel spuścić łomot temu kolesiowi z Czarnej Galery. Czasem graliśmy tylko z Wieżą Maga w środku planszy głównej zamiast bić tego nieszczęsnego króla smoków albo bawić się w badziewne alternatywne zakończenia.
Możliwości jest wiele i sensowne ich wprowadzenie jest naprawde pasjonujące. Nikt na siłe nie każe grać w 2 osoby ze wszystkimi dodatkami, bo logicznym jest że gra niemiała by sensu.
Ja mam wszystkie dodatki i naprawde wiekszość znam dobrze, grałem w nie niejeden raz i uważam że są godne swojej pracy w którą ktoś włożył a że tam czasem się coś wyleje :P


"Moc w połączeniu z ignorancją rodzi zło"
-Ursula LeGuin
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No niewiem wątpie żeby Denver to zamieścił pozatym i tak narazie płytka... chwila czasu jeszcze mninie... pozatym niewiem po co komu te hand made robione dodatki? Na pytanie czy sie opłaca odp: TAK zawsze umilaja rozgrywke choć nigdy niemożna mówic że jeżeli sie raz niezagrało to za drugim albo trzecim razem sie nierozejdą ludzie po dodatku... Także zalanie wioski piwem mysle że niejest dobrym pomysłem.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Seba200 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 17 lut 2005, 23:31

Post autor: Seba200 »

Skoro tak to ......
Czy pytanie typu - czy ktos moglby mi podeslac np. "morskie opowiesci" i paru brakujacych dodatkow na maila, byloby nietaktem z mojej strony? bo o co chodzi... Wchodze np. na stronke Valdi-ego i niestety wyzej wymienionego dodatku za cholere nie moge sciagnac tak samo jest z "wieza maga", katastrofy, kanaly pl(albo same karty i nstrukcje). No chce to sobie wszystko podrukowac i ogaranac. Musze przyznac ze na niektorych dodatakch rysunki i tresc sa super zrobione, znacznie lepiej niz w podstawce bravo.


Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

seba200 pisze:Musze przyznac ze na niektorych dodatakch rysunki i tresc sa super zrobione, znacznie lepiej niz w podstawce bravo.
Po takim cukrze moze Valdi udostepni ci je za darmo :D :D
Tak to niestety z tego co sie orientuje w tej chwili sa one udostepniane za jakas oplata (morskie opowiesci i wieża). :cry:


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Rops
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
ZP i LK
Posty: 101
Rejestracja: środa 18 maja 2005, 15:43
Lokalizacja: North
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Rops »

Niestety coś czuje że naprzykład Lodową Kraine ed 1, Kanały, Zapomniane pustkowia ed1, Wioska i chyba coś tam jeszcze nie uda ci sie tak łatwo znaleść ponieważ wyzej wymienione sa robione przez Lukasa a on niedzielił sie tak ze swoimi pomysłami za friko. Mozna popytać ludzi w stylu Valdiego czy gdzies to ma/moze udostępnić jak ma miejsce/wysłać. Ogólnie cieżko teraz razem na raz wszystko dostać, chyba ze ktoś wyśle ci płytke z all dodatkami (jeśli ma to niedrukowane na kompie)
Ostatnio zmieniony wtorek 29 sie 2006, 14:42 przez Rops, łącznie zmieniany 1 raz.


"Moc w połączeniu z ignorancją rodzi zło"
-Ursula LeGuin
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

No bez przesady , to nie Lukas zrobił Wioskę , o tylko trochę zmienił kilka kart w tym dodatku . Wioska tak jak i cała kampania Trzech Masek jest na stronie Cliffa i Dessa .
Z Kanałami jest tak , dawno temu Lukas udostępniał je za darmo i kto chciał mógł je sobie ściągnąć.Zatem jeżeli nie przeszkadza ci brak koszulek które będziesz musiał sam dorobić , oraz zdarzające się literówki to możesz grać w tą wersję Kanałów.

I jeszcze coś ROPS ja wiem że to internet i nie należy się przejmować ortografią ale na bogów Asgardu wogóle pisze sie przez Ó a ty zawsze piszesz przez U , jestem wrażliwy na coś takiego :)


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Witam Ponownie.
Hmm MO niedziałały bo miałem błąd na stonie ale już powinieneś bezproblem to sciągnąć.
Wieża Maga hmm to sprzedaje owszem bo czas dorobić na swojej twórczości zapraszam na allegro albo za Forum Gold dla stałych użytkowników forum za 250 do mim i 500 do mm to taka alternatywa żeby niebyło że chce wyłącznie kase za dodatek.
jak chcesz pogadać o Kanałach itp zapraszam na rozmowe typu mail.
Ostatnio zmieniony wtorek 29 sie 2006, 14:35 przez Valdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Seba200 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 17 lut 2005, 23:31

Post autor: Seba200 »

e tam cukier:) jak cos dobrze wyglada to sie mowi. Z grafika mam do czynienia od 12 lat(zawodowo) wiec dla oka milo jak sie cos takiego widzi.
Plytka jak najbardziej hehe.
Wiec leci do wszystkich oficjalna prosba jesli ktos moglby.................wiadomo :D jesli nie zrozumiem :lol:

ps. mo nie dziala dalej:(


Awatar użytkownika
Rops
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
ZP i LK
Posty: 101
Rejestracja: środa 18 maja 2005, 15:43
Lokalizacja: North
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Rops »

offtopic. Michael ogólnie edytowałem post. Zadowolony?????
Wracając do tematu.. Ja (żeby niebyło że jestem jakiś samolub) nie mam niczego na kompie i od razu mówie że nawet niemam jak zekanować. Poza tym wiadomo skany to skany lepiej mieć orginały.


"Moc w połączeniu z ignorancją rodzi zło"
-Ursula LeGuin
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

MO będą na 100% działać za 30 min (wysyłam jeszcze raz to bo jak widac są problemy z rarem na neo) także napisze jak już bedą dostępne jak nienapisze to sprawdź za pół h.

Edit:
MO DZIAŁA już jak nadal komuś by niedziałało F5 i aż będzie działało czyli aż zobaczy zipa a nie rara.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Seba200 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 17 lut 2005, 23:31

Post autor: Seba200 »

Wielka radosc mi sprawiles :D wszysko smiga. Dziekuje!!


ODPOWIEDZ