Zgubione karty przygód - czy ktos dysponuje pdf ?

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
bulbson [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: sobota 07 kwie 2018, 21:40

Zgubione karty przygód - czy ktos dysponuje pdf ?

Post autor: bulbson »

Witajcie!
Jestem właścicielem Magii i Miecza od 1992 roku, kiedy to będąc brzdącem w sklepie koło szkoły podstawowej nabyłem legendarną już "podstawke".
Myślę że podobnie jak wielu tutaj, przez całą młodość i poźniej, gra była używana, uzupełniana o dodatki oficjalne, jak i nawet nieoficjalne (swego czasu troche drukowałem rzeczy typu przedpola piekieł itp)
Dzisiaj postanowiłem odkurzyć starą grę, jako że uszkodziłem dość mocno nogę, jestem uziemiony w domu i miałem na to wszystko w koncu czas.

Niestety dokładne porządki w kartach ujawniły bolesne braki - nie mam żadnych kart przygód ZDARZENIE. Trzymałem każdy typ karty w osobnym woreczku i przez lata gdzieś to przepadło - boje sie ze nie do odzyskania.
Pomożecie wzorem pdf kart przygód ? Wystarczy link, może być priv oczywiscie
Bardzo dziękuję


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12779
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Zgubione karty przygód - czy ktos dysponuje pdf ?

Post autor: Valdi »

Tak jest to do wysłania, niestety ja dopiero za 2 dni. Jak nie będziesz miał do tego czasu napisz jeszcze raz posta.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
bulbson [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: sobota 07 kwie 2018, 21:40

Re: Zgubione karty przygód - czy ktos dysponuje pdf ?

Post autor: bulbson »

Dziekuje - znalazlem na chomikuj, ale w razie czego gdybym odkryl inne braki bede w kontakcie.. Pozdrawiam wszystkich :)


ODPOWIEDZ