Poszukiwane dodatki

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Zbrodnia i kara;)

Post autor: fifas »

Witam.

Wprawdzie jestem tu w miarę nowy, ale mam kilka pytań. Dlaczego bronicie osoby, która okradła ludzi?? Mówicie coś o prawach autorskich, a nie zauważacie, że mówimy o (postawmy sporawe jasno) złodzieju. Wiedz, w czym problem?? Rozumiem, że ktoś się włożył trochę w pracy w przerobieniu takich dodatków, ale myślę, że kwoty z umowy, których się nie wywiązał z zaliczko mu to spłaciły. Chciałbym wspomnieć różnisz ze z tego, co wiem to Lukas potrafią sprzedawać czyjeś dodatki poprawione, „ulepszone” czy to nie jest jakiś tam plagiat?? Podsumowując niech nadejdzie kara, która będzie sprawiedliwa. Dla dobra ogóły ludzi, którzy chcą grać a nie zajmować się lichwą, wyłudzaniem udostępnijmy dodatki.

Pozdrawiam.;)
Grzegorz M

PS.: Cackacie się z tym problemem jak dziewicę;)
Myślę, że implikacja przewinie -> kara jest wystarczając w tej sytuacji, było przewiewnie, zostali oszukani ludzie kropka.
Wiec pytam jeszcze ras przewinie już było gdzie jest kara???

Zbrodnia i kara;)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Wyjdzie na to że jesteśmy tacy sami jak Lucas :P
Q-boot pisze:
Oto lista dodatków, które możecie u mnie zamówić. Oficjalne dodatki to oczywiście piractwo.
Mówi samo za siebie...
Tak, ale jednak tych gier już w normalnym sklepie kupić się nie da. Podobnie mamy ze stronkami typu CDA na których można sciągać stare gry. Nie ma ich w sklepach od dawna ale to nie oznacza że licencja wygasła i można je sobie legalnie sciągnąć...
Fifas pisze:Rozumiem, że ktoś się włożył trochę w pracy w przerobieniu takich dodatków
I chodzi (przynajmniej mnie) tylko o te dodatki które Lucas sam przetłumaczył, skorygował itp. Co do pozostałych które tylko nieznacznie "ulepszył" to nie widzę problemu, wystarczy pogadać z właściwymi autorami i po sprawie. Co do "złodziejstwa" i praw autorskich, z tego co mi wiadomo Lucas (przynajmniej do części) otrzyłam pozwolenie (ale mogę się mylić bo trochę wypadłem z obiegu).

Co do tego zarabania. Zauważcie że Lucas nie pobierał opłat za np. wysłanie spakowanych gier mailem które każdy potem musiałby sam drukować itd. Pobierał opłatę za gry wydrukowane, pocięte, posklejane które nie dość że wyglądały jak ze sklepu (jeśli nie lepiej) to jeszcze odrazu po otwarciu paczki można było zasiadać do stołu i grać. Nie każdy (np. ja :( ) ma możliwość wydrukowania wszystkiego więc taka opcja jest wygodna a papier, tusz i czas kosztują. Jednak myślę że wszystko byłoby w porządku (o czym już gdzieś tu chyba pisałem) gdyby Lucas oprócz oferty płatnej umieścił też za darmo na swojej stronce wszystkie rozszerzenia. Wtedy jeśli ktoś by nie miał czasu ani ochoty bądź możliwości a miał przyoszczędzoną kasę składałby zamówienie na gotowe, pocięte i posklejane gry. Jeśli kogoś takie rozwiązanie nie zadowala a ma możliwości i chęci sciąga sobie "paczkę" ze stronki za darmo i sam wszystko drukuje, tnie i skleja.

I na koniec tak jak już wcześniej pisałem, temat znowu zaczyna zchodzić na oskarżanie Lucasa itp. Był już taki temat a skoro został zamknięty to znaczy że wszyscy którzy mieli coś do powiedzenia już to zrobili (a w tym temacie zaczynają się pojawiać te same oskarżenia i te same argumenty co tam). Ten temat dotyczył poszukiwanych dodatków, jeśli są gdzieś dostępne niech ktoś poda niamiary i po krzyku, jeśli tylko Lucas nimi dysponuje to też moim zdaniem kończy dyskusję.

PS. A tak wogólę to ja nigdy nie grałem z autorskimi dodatkami, wystarczają mi te oficjalne które kupiłem w sklepie wiele lat temu a wy się kłucicie o każdą planszę i kartę tak jak byście nie mogli żyć bez dwóch czy trzech dodatków które Lucas ma na wyłączność i nie chce się podzielić :P

PS2. Nie to żebym miał coś przeciwko nieoficjalnym dodatkom. Jakbym miał kiedyś okazję z chęcią bym zagrał ale to zaczyna przypominać fanatyzm: Lucas ma jakąś planszę czy pakiet kart których nie chce rozdać za darmo więc wszyczynacie awantury :P


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

A ja jestem mimo wszystko za tym, żeby udostępnić dodatki po wakacjach, jak się nie odzewie. Nie ukrywam, że przemawia przeze mnie rozgoryczenie z powodu permenetnego osrania mojej osoby przez Lukasa. Wybaczcie, zapłaciłem 200 zeta i chcę mieć wszystko to, za co zapłaciłem. Kropka ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: wilczy »

HunteR pisze:PS. A tak wogólę to ja nigdy nie grałem z autorskimi dodatkami, wystarczają mi te oficjalne które kupiłem w sklepie wiele lat temu a wy się kłucicie o każdą planszę i kartę tak jak byście nie mogli żyć bez dwóch czy trzech dodatków które Lucas ma na wyłączność i nie chce się podzielić :P

PS2. Nie to żebym miał coś przeciwko nieoficjalnym dodatkom. Jakbym miał kiedyś okazję z chęcią bym zagrał ale to zaczyna przypominać fanatyzm: Lucas ma jakąś planszę czy pakiet kart których nie chce rozdać za darmo więc wszyczynacie awantury :P
Jestem precyzyjnie tego samego zdania. Choćby dla tego uważam, że nie należy udostępniać publicznie pracy Lukasa wbrew jego zakazowi (czy też bez jego zezwolenia - na jedno wychodzi)
SeSim pisze:Wybaczcie, zapłaciłem 200 zeta i chcę mieć wszystko to, za co zapłaciłem.
Ciebie doskonale rozumiem, ale patrząc tak liberalnie, to należałyby sie takie skany TOBIE ale nikomu więcej. Zresztą wciąż jeszcze może nadejśc taki dzień, że zapuka listonosz z paczką z Krakowa, he he. Oczywiście wypadałoby wówczas, żeby paczka zawierała 120% zamówienia i grzeczne przeprosiny.


Zdejmijcie... łańcuch. Nie tykajcie... ryngrafu...
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Wow, więc po kolei...
Q-boot pisze:Pozwolę sobie zamieścić cytat z oferty zamówienia ze strony Lukasa:

Cytat:
Oto lista dodatków, które możecie u mnie zamówić. Oficjalne dodatki to oczywiście piractwo.


Mówi samo za siebie...
Ten cytat to było ironia i złośliwość z jego strony w naszym kierunku. Kiedy na forum ktoś napisał ze to piractwo on dał taki podpis na stronie. Tyle.
Michael Augustus pisze:Tak jak można było przypuszczać , ponownie chodzi o to aby nie skrzywdzić Lukasa. Znowu się zakłada że jest chory , nie ma neta albo jeszcze coś gorszego. Efekt będzie taki ze żaden z dodatków nie zostanie udostępniony.
Nie chodzi o to by go nie skrzywdzić. Chodzi o poszanowanie podstawowych praw mornalnych. Z całym szacunkiem MA, ale nie mozna zachowywac sie na zasadzie jak Kuba Bogu, tak Bog Kubie, czy co gorsza, Jak Kali ukraść konia... Podstawowy problem to sprawa moralności. Czy Valdi powinien udostepnic ot tak za friks te dodatki, czy nie.
fifas pisze:Witam.

Wprawdzie jestem tu w miarę nowy, ale mam kilka pytań. Dlaczego bronicie osoby, która okradła ludzi?? Mówicie coś o prawach autorskich, a nie zauważacie, że mówimy o (postawmy sporawe jasno) złodzieju. Wiedz, w czym problem?? Rozumiem, że ktoś się włożył trochę w pracy w przerobieniu takich dodatków, ale myślę, że kwoty z umowy, których się nie wywiązał z zaliczko mu to spłaciły. Chciałbym wspomnieć różnisz ze z tego, co wiem to Lukas potrafią sprzedawać czyjeś dodatki poprawione, „ulepszone” czy to nie jest jakiś tam plagiat?? Podsumowując niech nadejdzie kara, która będzie sprawiedliwa. Dla dobra ogóły ludzi, którzy chcą grać a nie zajmować się lichwą, wyłudzaniem udostępnijmy dodatki.

Pozdrawiam.Wink
Grzegorz M

PS.: Cackacie się z tym problemem jak dziewicęWink
Myślę, że implikacja przewinie -> kara jest wystarczając w tej sytuacji, było przewiewnie, zostali oszukani ludzie kropka.
Wiec pytam jeszcze ras przewinie już było gdzie jest kara???

Zbrodnia i kara;)
Słuchaj największemu zbrodniarzowi nalezy sie obrona. Nie powinnismy zachowywac sie jak Lukas bo on tak zrobil. Do jasnej ciasnej miał do tego prawo! Nie miał prawa do wysyłania niepełnych paczek. Ale do zatrzymania dodatków dla siebie jak najbardziej... Najmoralniejsze byłby gdyby osoby które za to zapłaciły dostały to co zamawiały + mały bonus za 'opóznienia...'

No czas do Huntera przejsc, ten sie rozpisał.. :twisted:

(3 godziny pózniej) ZzzzZzzz... a to juz? xD

Nie bede sie rozpisywał, bo trzeba przyznac ze sie zgadzam w 99, 99 % . Ma prawo zostawic dla siebie te dodatki. My tylko chcemy miec je udostepnione. No ale chciec a móc to dwie rozne rzeczy ;)

SeSim : Taka prawda zostałes oszukany. Powinienes szukac sprawiedliwosci u winowajcy. Jak sie nie da u Policji xD. Ale tam nie znajdziesz, wiec proponuje sie dogadac z Valdim. Co do problemow natury moralnej nie sadze zeby tu były jakiekolwiek opory...

Wilczy jak zwykle mądrze i nie ma co komentowac... xD

Podsumowująć, ja ostaje cały czas przy swoim zdaniu. Napisac Mail do Lukasa w nadziei ze odpisze. Jesli przez dajmy na to miecha nie odpisze wtedy zastanwaiac sie co dalej. Prosze Was, nie piszcie 'Daj dodatki jak sie nie odezwie do konca wakacji' bo to jest złodziejstwo i niemoralnosc o jaka oskarzacie Lukasa. Nie zachowujcie sie jak ten, na ktorego narzekacie. On zawalil tylko wobec osob ktorym przysłał niepełne dodatki. A w necie umieszczac za free swojej pracy nie musi. Taka gorzka prawda. Pozdrawiam, tyle mojego filozoficznego ;)


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

lepiej dać temu spokój i zająć się innymi rzeczami na tym forum


Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

:)

Post autor: fifas »

Zgadzam się z Michael Augustus, lepiej dać spokój tej całej dziecinadzie o prawach autorskich i udostępnić dodatki :)


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Lukas MA PRAWO nie publikowac tych dodatkow w ktore wlozyl chocby 1h swojej pracy. Taka jest przykra prawda.

Co do wymierzania "kary" za jego "przewinienia" m.in. w/s SeSima to ja napewno nie widze sie w takiej roli. I nie sadze, zeby ktokolwiek z Forum moglby byc takim "sedzia". Ja rozumiem, ze osob pokroju SeSima bylo napewno wiecej. Ja sam chyba za ok. ciezko zarobione 300zl kupilem u Lukasa dodatkow. On naprawde mial na tym dobra kase z tego co widze - ale czy to jest powod do tego by powiedziec, ze "juz sie nachapal" wiec dajmy je za free ?? Czy domniemanie jego braku troski o wlasna prace typu - dajmy mu czas do konca wakacji jest dobre ?? Jakim prawem to robimy ?? Chyba tym samym, ktore dotyczylo Lukasa przy oszukiwaniu ludzi... Nie bojmy sie tego powiedziec, bo wg. mnie takie uzycie byloby kradzieza jego pracy - że byłaby to kradziez na zlodzieju to inna para kaloszy.

Reasumujac - chcecie nowych dodatkow ?? U mnie na HDD od chyba 3 lat leza przetlumaczone ze 4 dodatki i maaaaaaaasa kart, ktorymi nie ma czasu nikt sie zajac od czasu, gdy FALLEN (pamietacie go jeszcze ?? :wink: ) uzyskał status MIA. Sadze, ze zaimplementowanie textu na kart i zrobienie FORUMOWYCH dodatkow w wersji PL byloby lepszym sposobem na marnowanie czasu, niz wieczne prosby o dodatki Lukasa. Ktore, byc moze beda na CD Denvera :wink:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

:) Dobrze gada, dać mu wódki ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

lepiej będzie siły skoncentrować na Jurim żeby gdzieś udostepnił to co ukrywa na HDD :)


Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fifas »

Oki wiec w takim razie chronimy przestępców, a jak bo, po co dać mu do zrozumienia ze tak się z ludźmi nie postępuję?? Ludzie, którzy mu zaufali nie mają jak odzyskać tych pieniędzy wiec dlaczego nie chcecie żeby poczuje tożsamo co oni gdy jego dodatki trafią do wszystkich. No, ale w sumie poco??;) Może On sam uświadomił sobie, że źle zrobił i wstąpił do klasztoru, tam netu niema to, dlatego już nie uczestniczy w forum i nie może oddać kasy ludziom, których oszukał.;) Ok. zrobicie jak chcecie.

PS. Gdzie można dostać te CD Denvera??:)


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Myślę, że możemy przygotować te tłumaczenia lepiej niż Lukas. Karty od niego miały masę błędów.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

fifas pisze:Oki wiec w takim razie chronimy przestępców, a jak bo, po co dać mu do zrozumienia ze tak się z ludźmi nie postępuję??
Nikt go nie chroni. Poprostu nikomu nie usmiecha sie znizac do jego poziomu.
Ludzie, którzy mu zaufali nie mają jak odzyskać tych pieniędzy wiec dlaczego nie chcecie żeby poczuje tożsamo co oni gdy jego dodatki trafią do wszystkich.
Bo nikt z nas nie jest od wymierzania sprawiedliwosci. A co to ja jestem Superman czy inny Punisher :?: :wink:
No, ale w sumie poco??;)
A skad mam wiedziec :wink: To Ty pytasz :wink:
Może On sam uświadomił sobie, że źle zrobił i wstąpił do klasztoru, tam netu niema to, dlatego już nie uczestniczy w forum i nie może oddać kasy ludziom, których oszukał.;)
Tak samo mozna przypuszczac, iz jezeli nie odpowie do konca wakacji to ma swoja prace w 4 literach. Rownie madre jak w/w stwierdzenie.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Hahaha, zniżanie się do jego poziomu - a to Ci dopiero :) Przecież zawsze po otrzymaniu dodatku można wysłać mu na konto jakąś sumę pieniędzy, by nie czuł się pokrzywdzony (oczywiście obniżoną o koszt samodzielnego wydrukowania itp.). No ale jeśli nawet taki argument do Was nie przemawia ludzie to ja się załamię ...

Polska - kraj, gdzie broni się przestępców a nie ich ofiary


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Melańczuk pisze:Hahaha, zniżanie się do jego poziomu - a to Ci dopiero :) Przecież zawsze po otrzymaniu dodatku można wysłać mu na konto jakąś sumę pieniędzy, by nie czuł się pokrzywdzony (oczywiście obniżoną o koszt samodzielnego wydrukowania itp.). No ale jeśli nawet taki argument do Was nie przemawia ludzie to ja się załamię ...
Juz widze te tlumy wplacajace dobrowolnie po 100zl mogac miec wszystko za free.

Polska - kraj, gdzie nikt nie ma szacunku dla cudzej pracy.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Popieram Juri. Z reszta jakby ktos czytał posty od poczatku to by widzial ze ja od razu mowilem ze trzeba jednak uszanowac jego niechęć. Sprawa pierwszorzędna to skontaktować się z Lukasem.

@Maleńczuk : stary, nie sądze żebys po wydrukowaniu sobie dodatku przesłał pieniądze Lukasowi. Nie to ze nie wierze, ale op co przesylac skoro mozna miec za free, no nie?...

Ludzie zastanowcie sie troche nad tym co piszecie prosze was.


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Wasza wzniosła mowa o poszanowaniu cudzej pracy tak dogłębnie mnie poruszyła, iż z całą pewnością takowej wpłaty bym dokonał ...

Ps. Jakoś Lukas ma w dupie poszanowanie cudzej pracy - "czytaj ciężko zarobionych pieniędzy". I nie wyjeżdżajcie mi proszę, znów z tekstami o nieuczciwości i zniżaniu się do jego poziomu. Jeśli Was usatysfakcjonuje moja odpowiedź to tak, chcę się zniżyć do poziomu Lukasa.


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Maleńczuk, te ironie możesz zachować na co innego k? Gościu, tu nikt nie chce Twojej krzywdy! Tylko wiesz ja staram sie zyc uczciwie. Lukas? Lukas zerżnął żywcem mimo zakazów i ostrzeżeń wilczego jego pomysły na karty. Mnie ta odpowiedz nie satysfakcjonuje, bo szczerze mowiac mam to gdzies. Bez obrazy, ale nie zmuszaj innych do zachowania wbrew ich woli. Valdi spytał sie o nasze zdanie, a tu cała klotnia sie wywiązała... Ja nie moge naprawde... Nie ma co. Prosze Was, postarajcie sie zrozumiec, ze jesli ktos cos zrobil i nie chce dzielic sie z innym to ma do tego swoje zasrane prawo. Pytam, co daliscie z siebie, zeby teraz krzyczec jako pierwsi 'Lukas, dawaj dodatki'? Kurde jego wola, on Was nie skrzywdził. Jeśli ktoś mu zaufał, zapłacił kase i nie dostał wszystkiego to jego sprawa. Tu zachował sie nie tak wobec 'klienta'. Postarajcie sie to zrozumiec...


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fifas »

To może żeby rozładować napięcie rzucimy kostką??;)
1 Tracisz turę, rzuć jeszcze ras w następnej
2 Lukasa zamienia Cię w ropuchę
3 – 4 Udostępniamy dodatki i wszyscy zmieniają charakter na zły
5 Nie udostępniamy dodatków
6 Oszukani ludzie oddają jeszcze po jednym mieszku złota
Piszcie co komu wyszło ;)


Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fifas »

Rzucam iiii iiii iiii iiii iiii iiii iiii iiii iiii iiii co ?? 333333333333333333
Oki udostępniamy los tak chciał ;)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Nie to żebym był wszystko wiedzący ale post pod postem w ciągu dwóch minut?

Ludzie, nie zachowujcie się jak dzieci. Jeśli Lucas zwinął "interes" to jego sprawa. Poza tym jak już wcześniej pisałem równie dobrze nie musiał nic udostępniać bo mógł to mieć to na swój własny użytek i wtedy byście o tych dodatkach nie wiedzieli. Jeśli chodzi o SeSima i innych to zgadzam się że powinno im to być zrekompensowane. Lucas sprzedawał dodatki również innych autorów (z tego co więc przynajmniej część za porozumieniem) więc co do nich nie ma problemu (o czym już pisałem), wystarczy pogadać z właściwymi autorami i już. Ja się sprzeciwiam tylko rozszerzeniom które Lucas przygotował osobiście (przetłumaczył z oryginału, zrobił plansze itp). Inna sprawa że (jak już ktoś o tym pisał) robili to na własne ryzyko gdyż "firma" Lucasa nie działa legalnie nie jest zarejstrowana, nie można więc zadzwonić na policję że taki a taki mnie okradł (bo niby jak to udowodnisz skoro taka a taka firma nie isntnieje, jeszcze posądzą cię o piractwo i dopiero będzie).
lepiej będzie siły skoncentrować na Jurim żeby gdzieś udostepnił to co ukrywa na HDD
Następny XD A może Juri nie chce udostępniać? Gdyby o tym nie wspomniał nikt by się nie dowiedział i nie byłoby tematu a tak teraz odrazu "ja chcę ja chcę" XD

Właśnie tak samo było z Lucasem, zarejstrował się na tym forum a potem "wspomniał" o swojej "pracy" i tak się zaczęło... nie dotrzymał paru terminów, ludzie zaczęli po nim jechać wkurzył się i olał wszystko. A na forum go nie ma między innymi z tego powodu (z tego co mi się wydaje, bo już tak kiedyś było).

I jeszcze jedno o czym już było pisane w poprzednim temacie o Lucasie: to forum o MiMie i innych planszówkach a nie o problemach ludzi z zamawianiem u Lucasa. To że on tutaj się udzielał (i to całkiem sporo) a wiekszość jego klientów to userzy tego forum to inna sprawa...


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ja zanim trafiłem na forum znalazłem stronkę Lukasa ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

SeSim pisze:Ja zanim trafiłem na forum znalazłem stronkę Lukasa ;)

eee a co to ma do tematu? xD Stronka bardzo fajna, niestety ostatnimi czasy mało przydatna ...


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

To było apropo tego że większośc klientów miał z forum :) Otóż ja najpierw znalazłem stronkę Lukasa i złożyłem zamówienie zanim trafiłem tutaj na forum :P

EDIT:
Pozatym dajcie już spokój. Jak Valdi udostępni — spoko. Nie udostępni — też spoko. Tylko on obecnie jest w posiadaniu tych dodatków. Przecież nikt go nie ukrzyżuje za to jakby udostępnił. Tylko nie mówcie, że byście nie ściągnęli jakby jednak to zrobił ;) Nie mielmy już w kółko tego samego gówna bo i tak będzie śmeirdziało cały czas tak samo :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

SeSim pisze:
EDIT:
Pozatym dajcie już spokój. Jak Valdi udostępni — spoko. Nie udostępni — też spoko. Tylko on obecnie jest w posiadaniu tych dodatków. Przecież nikt go nie ukrzyżuje za to jakby udostępnił. Tylko nie mówcie, że byście nie ściągnęli jakby jednak to zrobił ;) Nie mielmy już w kółko tego samego gówna bo i tak będzie śmeirdziało cały czas tak samo :D
Mówiłem o tym juz parenascie postow temu... xD


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Zablokowany