WKO - W Krainie Obłoków: Pomysł na wspólny projekt

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Mały Nemo »

Oczywiscie nie musimy robic duzo tuch scrolli, jedynie dla klopotliwych kart.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Bludgeon »

Tych kłopotliwych kart nie jest dużo, chyba 3.


What a view.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Mały Nemo »

To juz nie ma klopotliwych kart ;).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Bludgeon »

Luźne propozycje
Archeolog - Łowca Artefaktów
Naukowiec - Bibliotekarz
Cyborg - Golem, Obsydianin
Kosmiczny Pirat - Podniebny Pirat
Kosmiczny Komandos - jakiś Mnich
Kosmiczny Wojownik - jakiś Mnich
Astronauta - Helionauta
Astropata - Mag Wiatru


What a view.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Rogo »

Za bardzo się robi z tego sieczka i mix różnych pomysłów. Mnisi? Scrolle? Wieczna hańba? Dlaczego złodziej, kradnący gdzie się da ma się przejmować tym, że stracił świstek papirusu?

Szczyty gór? To odejmuje magiczności krainie. Ta kraina to w mojej wizji niejako inny wymiar, do którego zwykli ludzie nie mają wstępu. I to że to są latające wyspy nie znaczy, że każdy obszar ma się nazywać Wyspa Jakaśtam.
Podniebny Las, Latające Góry, Lewitujący Ogród, pomysły można mnożyć.


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: abubu »

A kto powiedział, że ma być użyte wszystko co ktoś napisze? Czy praca zespołowa nie polega przypadkiem na tym, aby "sypać" pomysłami, a na końcu zrobić z tych "kawałków" jedną spójną całość? Jeżeli masz już gotową wizję i negujesz wszystko co nie jest w niej zawarte, to nie wygląda mi to na pracę zespołową.

Co przeszkadza szczyt góry (najwyższej w danym świecie) w "magiczności krainy"? Przez taką górę jest przynajmniej połączenie ze światem "realnym" ... nie ma miejsca na tego typu elementy w Twojej Wizji?


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Bludgeon »

abubu pisze:A kto powiedział, że ma być użyte wszystko co ktoś napisze? Czy praca zespołowa nie polega przypadkiem na tym, aby "sypać" pomysłami, a na końcu zrobić z tych "kawałków" jedną spójną całość? Jeżeli masz już gotową wizję i negujesz wszystko co nie jest w niej zawarte, to nie wygląda mi to na pracę zespołową.
Dokładnie.


What a view.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Valdi »

Rogo pisze:Za bardzo się robi z tego sieczka i mix różnych pomysłów. Mnisi? Scrolle? Wieczna hańba?
Tu troszkę poprę Rogo, To co Nemo zaproponował było tak oderwane od 6 stron że myślałem ze go zbanuję :D
Rogo pisze:Szczyty gór? To odejmuje magiczności krainie. Ta kraina to w mojej wizji niejako inny wymiar,
A dla mnie to to troszkę za bardzo w stare WKO idzie, znaczy
Rogo pisze: zwykli ludzie nie mają wstępu.
Uwież mi na nie wszystkie "Góry" ludzie mają wstępy:
Moja wizja "Gór" w krainie obłoków wygląda mniej wiecej tak:

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/73 ... c3a125.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/56 ... e3e548.jpg

http://www.wallpaperup.com/uploads/wall ... aa2714.jpg

http://www.wallpaperup.com/uploads/wall ... b36b81.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/56 ... 48860a.jpg

Myślę że wilk syty i owca cała.
Rogo pisze:I to że to są latające wyspy nie znaczy, że każdy obszar ma się nazywać Wyspa Jakaśtam.
Podniebny Las, Latające Góry, Lewitujący Ogród, pomysły można mnożyć.
Tu się z tobą zgodzę ale tj. Abubu napisał to narazie burza mózgów, ale chciałbym w przyszłym tygodniu odezwać sie do werwa z zamówieniem, więc nie odlatujcie z pomysłami trzymamy się wersji Roga +- Miska jak dla mnie chyba w tym kierunku chciałbym żeby to poszło.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Rogo »

No Valdi mamy podobne spojrzenie na ten temat.

Co do stwierdzenia, że to idzie w stare WKO - helooł, to ma być stare WKO tylko w klimacie fantasy!

Ale z zamówieniem u wrewa się wstrzymaj, bo poza tym projektem mamy jeszcze życie prywatne i tak szybko nie ogarniemy.

Na jutro jeszcze nie mam żadnych planów, to może przygotuje coś więcej


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Valdi »

"tak szybko nie ogarniemy." ... szybko to by było jak bym dziś pisał do niego maila :D


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Bludgeon »



What a view.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: abubu »

Valdi, najlepiej w pierwszym poście robić podsumowanie rzeczy, przy których jest zgodność.

Co do planszy, wyobrażałem sobie ją właśnie mniej więcej tak:
- nadprzestrzenna brama => szczyt górski ponad chmurami (coś jak to: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/73 ... c3a125.jpg)
- pozostałe obszary => lewitujące wyspy połączone łańcuchami również ze szczytem górskim (coś jak to: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/56 ... 48860a.jpg)
- wir => tutaj jakiś wieczny cyklon / burza / trąba powietrzna (może być nawiązanie do Magicznego Cyklonu, który to wysysał wszystkie czary, tutaj może mieć lekko zmodyfikowane działanie, dostosowane do WKO)

Mnisi, jak najbardziej na tak, ale nie jako dominujący element, tylko dodatek. Mnisi mogli by rezydować w Kosmicznej Fortecy (którą można było by przemianować na Klasztor Jakiśtam).


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Valdi »

Ten ala Atuin odpada :D

wektorów-ka coś słabo się ładuje, a demon z nadprzestrzeni - to żeś popłyną...


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Krzysiek »

Bludgeon pisze:
Krzysiek pisze:Dlaczego zatem nie ma magicznych przedmiotów w tamtejszych taliach? Moze to być uwarunkowanie kulturowe, niechęć, tabu. Jak coś przyniesiesz z zewnątrz to działa, ale tubylcy takich rzeczy nie robią.
A może po prostu w tym świecie nie poznali jeszcze magii? Rozwinęli się w innym kierunku?
W sumie co za różnica, nas interesuje tylko mechanika a całą otoczkę możemy dowolnie przerobić.
Noo, tak. I dlatego kombinuję jak by ją można przerobić.


Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Bludgeon »

Na razie nie ma dobrych pomysłów na pas podprzestrzenny, pole siłowe i hełm psioniczny. No chyba że przerabiamy na magiczne przedmioty co osobiście uważam za dobry pomysł.
Prosiłbym żeby więcej osób się wypowiedziało co do pomysłów na pozostałe poszczególne karty otchłani.


What a view.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: abubu »

Pas podprzestrzenny - Jakiegoś rodzaju kompas wskazujący konkretną drogę (czerwoną) czy to przez portale, czy to sterujący podniebnymi machinami czy też zwierzętami, czy też wirami powietrza [Przedmiot niemagiczny]
Pole siłowe - działa identycznie jak Zbroja, więc gdzie tu problem? Jedynie nazwę wymyślić trzeba aby tematycznie (albo i nie) odpowiadała. (Zbroja Wichrów, Górski Pancerz, ...) [Przedmiot niemagiczny]

Hełm psioniczny - hmmm... tutaj mam zagwozdkę do wymyślenia "niemagicznego" uzasadnienia podniesienia Mocy przez przedmiot. Może jakiś artefakt podnoszący "samoocenę" a dzięki temu i zdolności umysłowe posiadacza?


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Bludgeon »

abubu pisze:Pas podprzestrzenny - Jakiegoś rodzaju kompas wskazujący konkretną drogę (czerwoną) czy to przez portale, czy to sterujący podniebnymi machinami czy też zwierzętami, czy też wirami powietrza [Przedmiot niemagiczny]
W MiM jest już jakiś kompas? Jeśli nie to można dać po prostu tę nazwę.
abubu pisze:Pole siłowe - działa identycznie jak Zbroja, więc gdzie tu problem? Jedynie nazwę wymyślić trzeba aby tematycznie (albo i nie) odpowiadała. (Zbroja Wichrów, Górski Pancerz, ...) [Przedmiot niemagiczny]
Chyba faktycznie nie ma problemu. Nie pamiętam jak w 2 edycji działają różne pancerze ze sobą.
abubu pisze:Hełm psioniczny - hmmm... tutaj mam zagwozdkę do wymyślenia "niemagicznego" uzasadnienia podniesienia Mocy przez przedmiot. Może jakiś artefakt podnoszący "samoocenę" a dzięki temu i zdolności umysłowe posiadacza?
Mi nic sensownego nie przychodzi do głowy. Jedyne co wymyśliłem to kryształowy hełm który można nagiąć że jest niemagiczny bo sam kryształ ma jakieśtam właściwości.


What a view.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: abubu »

Bludgeon pisze:
abubu pisze:Pas podprzestrzenny - Jakiegoś rodzaju kompas wskazujący konkretną drogę (czerwoną) czy to przez portale, czy to sterujący podniebnymi machinami czy też zwierzętami, czy też wirami powietrza [Przedmiot niemagiczny]
W MiM jest już jakiś kompas? Jeśli nie to można dać po prostu tę nazwę.
W podstawce i dodatkach oficjalnych na pewno nie ma. Jeżeli chodzi o dodatki autorskie to nie wiem (może Morze?). Ale w takim przypadku można dać jak w przypadku Zbroi (Kompas Wichrów, ... a się uparłem na te wiatry :P)
Bludgeon pisze:
abubu pisze:Pole siłowe - działa identycznie jak Zbroja, więc gdzie tu problem? Jedynie nazwę wymyślić trzeba aby tematycznie (albo i nie) odpowiadała. (Zbroja Wichrów, Górski Pancerz, ...) [Przedmiot niemagiczny]
Chyba faktycznie nie ma problemu. Nie pamiętam jak w 2 edycji działają różne pancerze ze sobą.
Jak można razem z innymi przedmiotami "obronnymi" używać, to może być Kolczuga / Karwasze / Nagolenniki (to są dodatkowe elementy uzbrojenia) ... już chyba ktoś coś o tym wspominał. Ewentualnie dopisek, iż można używać z innymi zbrojami/hełmami/tarczami/itp...
Bludgeon pisze:
abubu pisze:Hełm psioniczny - hmmm... tutaj mam zagwozdkę do wymyślenia "niemagicznego" uzasadnienia podniesienia Mocy przez przedmiot. Może jakiś artefakt podnoszący "samoocenę" a dzięki temu i zdolności umysłowe posiadacza?
Mi nic sensownego nie przychodzi do głowy. Jedyne co wymyśliłem to kryształowy hełm który można nagiąć że jest niemagiczny bo sam kryształ ma jakieśtam właściwości.
Dokładnie taka sama nazwa mi świtała pomiędzy uszami :P


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Bludgeon »

W podstawce i dodatkach oficjalnych na pewno nie ma.
No to mamy Kompas.

Jak można razem z innymi przedmiotami "obronnymi" używać, to może być Kolczuga / Karwasze / Nagolenniki
Kolczuga podoba mi się najbardziej.

Dokładnie taka sama nazwa mi świtała pomiędzy uszami :P
Cool, to mamy Kryształowy Hełm

Czy wiadomo jak się będzie nazywał obszar wejściowy nowej planszy? Potrzebuję do przeróbki poszukiwaczy.


What a view.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Rogo »

Pole siłowe - Kolczuga z dopiskiem, że nosi się ją pod zbroją, więc można używać z innymi pancerzami - zdecydowanie tak.

Pas Podprzestrzenny - Kompas - tak.

Hełm Psioniczny - niekoniecznie Kryształowy, ale tak. Może jakiś rzadki metal? Dodałbym, zapisek, że materiał z którego jest wykonany blokuje wpływ woli innych i stąd ten bonus do Mocy w czasie walki psychicznej.

Odpowiedniki Energiotoporu i Piłomiecza zrobiłbym z tego samego materiału co Hełm Psioniczny (powiedzmy, że to ich taki towar eksportowy :D) i dlatego są lepsze od zwykłych toporów i mieczy ;)

Mamy już pomysł na Skafander?


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Bludgeon »

Rogo pisze: Odpowiedniki Energiotoporu i Piłomiecza zrobiłbym z tego samego materiału co Hełm Psioniczny (powiedzmy, że to ich taki towar eksportowy :D) i dlatego są lepsze od zwykłych toporów i mieczy ;)
A nie było przypadkiem w Mieście albo Jaskini broni +2 do siły bez żadnych zdolności? Bo w sumie to po co robić nową jeśli już jest (tak samo jak z łopatą i mapą).
Rogo pisze:Mamy już pomysł na Skafander?
Nie, ale może zrobić jakieś maści lecznicze czy zioła czy coś w tym stylu. Skoro butelka z wodą jest to takie coś mogłoby działać.


What a view.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Rogo »

Miecz oburęczny z Miasta miał zapis, że nie można go używać razem z Tarczą. Piłomiecz tego nie ma. Dlatego jestem za tym, żeby w Krainie Obłoków mieli jakiś super metal czy inny materiał, z którego tworzą przedmioty doskonałej jakości :D dajmy trochę różnorodności, a nie kopiuj-wklej z podstawki.


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: abubu »

Rogo pisze:Pole siłowe - Kolczuga z dopiskiem, że nosi się ją pod zbroją, więc można używać z innymi pancerzami - zdecydowanie tak.
Z tym, że nie wspominać o "zbroi", co by ktoś nie zinterpretował iż można używać TYLKO ze zbroją


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Bludgeon »

Rogo pisze:Miecz oburęczny z Miasta miał zapis, że nie można go używać razem z Tarczą. Piłomiecz tego nie ma. Dlatego jestem za tym, żeby w Krainie Obłoków mieli jakiś super metal czy inny materiał, z którego tworzą przedmioty doskonałej jakości :D dajmy trochę różnorodności, a nie kopiuj-wklej z podstawki.
To może Katana?


What a view.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Re: Pomysł na wspólny projekt

Post autor: Rogo »

Bludgeon pisze:
Rogo pisze:Miecz oburęczny z Miasta miał zapis, że nie można go używać razem z Tarczą. Piłomiecz tego nie ma. Dlatego jestem za tym, żeby w Krainie Obłoków mieli jakiś super metal czy inny materiał, z którego tworzą przedmioty doskonałej jakości :D dajmy trochę różnorodności, a nie kopiuj-wklej z podstawki.
To może Katana?
Ale ja bym bardzo nie chciał podniebnych samurajów :P

Może Energotopór, Piłomiecz, Hełm Psioniczny zamienić na Topór, Miecz i Hełm z Czarnej Stali? O taka losowa nazwa, żeby się nie bawić w słowotwórstwo, a mieszkańcy Zamku w Chmurach mają swój tajemniczy stop o niezwykłych właściwościach.

Zauważyłem, że nie mamy jeszcze substytutu dla Skoczka :(


Ja nawet nie mam Talismana.
ODPOWIEDZ