Różnice między MiM a TMiM: którą grę kupić?

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

szkoda, że nie mieszkasz bliżej Łodzi :mrgreen: bo robimy sylwka Descentowego plus test Kanałów i Miasta (w końcu skończone) do WMiM więc będzie sie działo.
Mógłbys wtedy na zywo sobie oblukać te Nightkity.

Ogólnie pierwszy Night Kit kupiłem tu:

http://www.xjoy.pl/descent/5652-descent ... s1-pl.html

drugi u znajomego czyli sklepu z Łodzi o którym pisałem powyżej - jak coś zapytam go czy może jeszcze załatwić, ogólnie atakuj jeszcze naszego Ojca Dyrektora forum znaczy Denvera bo przecież on tez ma firme sprzedającą planszówki to może też mu się uda załatwić 2 Night Kita. Z pierwszym już widzę będzie problem. Ogólnie jak będzie info o 3 bo pewnie wydadzą dam ci znaka to zamówimy jak będziesz zainteresowany. Za drugi płaciłem 130 więc nie jest źle, chociaż jak taki zestaw jest na promocję Descenta dla sklepów to ja się cieszę że GW nie ma takich chorych pomysłów jeszcze. /cenzura

Ogólnie może Galakta to wyda ale pewnie też będzie w okrojonej wersji jak na FFG. Na ebay nie wchodz bo się załamiesz cenowo - no chyba że staniało ale tam były wersje tylko ENG za kosmiczną kasę.

Co do popleczników to zakupiłem w PL te tłumaczenia do oryginałów in ENG - są u mnie w folijkach więc różnicy nie widać, a ja mam spokój jak ktos INGliszu nie zna :mrgreen: Ogólnie to są te same Karty co masz w wersji ENG razem z Kartą poplecznika do podmiany bez figurki oraz żetonów i papier jest taki sam jak przy druku na życzenie - czyli inny, ale nie jakiś badziew na szczęście. Ale tak jak pisałem do folijki włożysz i guzik kto pozna że to inny papier.

Jak cos będę wiedział dam znaka.

A z tym czasem to sam widzisz ja cały czas choruję na chorobą zwaną Chronicznym Brakiem Czasu co widać chociażby po tym, że po pół roku skończyłem wreszcie wersje finalną Miasta do projektu heh :mrgreen:


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5774
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

Jak będzie luźniej to może się kiedyś z Kaktusem wybierzemy (może przy okazji jakiejś okazji) i pomęczymy :) Oczywiście czuję się zaproszony :D

Trafiłem na ten sklep (dzięki wujkowi google) ale niestety brak magazynowy... Na polskie NK (1,2,3...itd) jestem chętny więc możesz spokojnie o mnie pamiętać w tej kwestii. Na ebaju nawet nie szukałem, bo Engliszów nie chcę.

Popleczników PL zatem zamówię sobie, a z czasem uzupełnię je o pełne paczki EN :) Niestety trochę one łącznie sobie kosztują.


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

No dokładnie jesteście zaproszeni :mrgreen:

Jak tylko coś będę wiedział o NK to dam ci znaka. A co do popleczników itd to wiesz kasa misiu kasa - jak zawsze zreszta. Pewnie widziałeś te nowe paczki gdzie masz figsy z 1 edycji w nowej odsłonie? też mają być tylko dodrukowane karty w PL tak jak Poplecznicy czyli druk na życzenie.

ogólnie to mi sie nawet nie chce myślę ile ta zabawa będzie kosztować. :mrgreen:


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
ODPOWIEDZ