Gniazdo

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Gniazdo

Post autor: SeSim »

Szukałem i nie znalazłem (mam nadzieję, że nie wyjdę na ofiarę nie umiejącą się posługiwać opcją "szukaj" ;)).

Kiedyś znalazłem fajną stronkę o grach planszowych pomyślałem, że może się komuś ten link przyda jak będzie szukał jakiś infomracji o starych planszówkach:

http://republika.pl/nest/nest.html

Mam nadzieję, że nie łamię tym jakiś zasad? Poprostu wrzucam ten link ponieważ uważam go za niezwykle pomocny.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Tankret
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 79
Rejestracja: sobota 11 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Tankret »

spoko zna³em tê stronkê wcze¶niej. :)


"Któ¿ umie tak jak Polak, mówi±c - milczeæ, milcz±c - piæ?Tak szumieæ,tak o s³owo jedno zaraz w mordê biæ...Ech biada,te gotyckie rêce znów nie tam gdzie trza,Darujcie mi wybite drzwi ³bem ¿abojada."
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Nooo panowie ta stronka przez dluuuuuugi czas była jedyna, ktora podtrzymywala temat planszowek na Necie. Potem był SeeM i StronaEncore - pozdrawiam w tym miejscu brachu i mam nadzieje,ze zdrowie juz sie polepszylo, następnie stronka Denvera ito Forum jako naturalne następstwo. Następnie www.gry-planszowe.pl Nataniela.

Tak wiec panowie NEST to ostoja old-schoolowego grania w necie-obowiazkowa pozycja :wink:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
skwaru
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 221
Rejestracja: poniedziałek 16 maja 2005, 18:27
Płeć:

Post autor: skwaru »

już dość dawno spotkałem się z tą stroną, tak jak pewnie większa część użytkowników tego forum


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

:P :cry: :P <--- łzy szczęścia

Ech SeSim, ależ ja dawno na tej stronce nie byłem, oj dawno. A właściwie trafiłem na nią przez przypadek a dokładniej szukałem informacji o Wampirze Maskaradzie (i Wampiryźmnie wogóle :twisted: ) i trafiłem na tą stronkę właśnie do działu o planszowym Wampirze (mam tą grę i jest zaje... no wiadomo co mam na myśli :wink: ). Potem się zacząłem po niej rozglądać i nawet nie wiedziałem że jest aż tyle gier plasznowych około fantastycznych/kosmicznych bo dla mnie zawsze była Magia i Miecz (a także Magiczny Miecz który widziałem u kumpla), wspomniany powyżej Wampir a reszta to już klasyczne familijne planszówki jak Super Monopoly, Barbakan, Grzybobranie, Chińczyk, Warcamy (no i Szachy :D ) itp. Dzięki tamtej stronce dowiedziałem się że jest tego znacznie więcej :D

Jakiś czas później trafiłem na tajemnicze forum na którym wszyscy posługiwali się niespotykanym często, choć zananym mi dialektem MiMowym (chodzi o forum na którym teraz pisze tego przydługiego już deczko posta 8) ).


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Tak Gniazdo to chyba jednak pierwsze przedsięwzięcie internetowe ds. gier planszowych. Wyniosłem stamtąd naprawdę naprawdę sporo ciekawych rzeczy, tak jak Hunter - łezka w oku. Dobrze że stare google nadal wysypują takie stronki... ;)


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
SeSim [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Właśnie przymierzam się do kupna Wampira ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
ODPOWIEDZ