Klimat Magii i Miecza

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

Nie jest to jasno powiedziane, dlatego prawdopodobnie powstała WKO i może powstawać wszystko inne nie związane ze średniowieczem i nadal być osadzane w MiMie.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Gdzieś tu już był temat o zwykłym fantasy i powiązaniach MiMa z WHFRP, polecam poszukać i tam kontynuować dyskusję.
Raleen pisze:To byłoby mało klimatyczne
To było nawiązanie do głupoty niektórych twórców (głównie angoli) którzy robią takie debilne dodatki, jak widać dla nich klimat jest nic nie warty :wink: Chociaż znowu z drugiej strony oryginalny Talisman był grą trochę jajcarską już choćby z racji niektórych grafik :-"


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

HunteR pisze:Gdzieś tu już był temat o zwykłym fantasy i powiązaniach MiMa z WHFRP
No właśnie to ten temat (popatrz po datach postów Fly Sob Lis 04, 2006, kupiec Czw Kwi 12, 2007) wydzieliłem posty z innego bo chłopacy za bardzo ciągnęli offtopa.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Smok
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 94
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 11:39
Lokalizacja: Kraśnik
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Smok »

to ja tylko chciałbym dać słówko do tej starej już dyskusji... klimat Magii i Miecza to przede wszystkim fantasy (lubię, ale w sumie ekspertem w dziedzinie fantasy nie jestem) - więc w pewnym sensie "W kosmicznej otchłani" wpisuje się trochę w ten klimat... WKO grałem tylko kilka razy (tak bliżej 2-3 razy) i trochę już nie pamiętam jak się w nią grało (pamiętam co poniektórych poszukiwaczy). Chyba fajniejszym nawiązaniem byłoby wprowadzenie postaci cyperpunkowych - niż tych z WKO. Choć klimat zbliżony do średniowiecza pasuje mi najbardziej...


Obrazek
ODPOWIEDZ