Moje boje z Lukasem przy zamawianiu Magii i Miecza

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Lucas naprawdę odwalił kawał dobrej roboty i nie sądzę, że chciałby wiele godzin pracy oddać za darmo fanom. W pewnym sensie go rozumiem.
Ja to nazwe po imieniu - przyszedł zrobić tutaj KURWASZ MAĆ biznes, i nic innego. A tak nie wymsknęło mi sie tylko specjalnie to dałem :!:
Korzystał z pracy Lensa, Valdiego i paru innych chlopaków, Roba Wingrovea, i innych zagranicznych autorów. Oczywiście, że miał wielki talent do grafiki, ale każdy tutaj daje coś od siebie, a nie handluje tym. Moim m.in. błędem było pozwolenie na takie działanie. Jest to Forum stricte fanowskie i nie powinniśmy do tego dopuścić - sami widzicie jakie przyniosło to efekty :cry:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Juri pisze:Ja to nazwe po imieniu - przyszedł zrobić tutaj KURWASZ MAĆ biznes, i nic innego. A tak nie wymsknęło mi sie tylko specjalnie to dałem :!:
Korzystał z pracy Lensa, Valdiego i paru innych chlopaków, Roba Wingrovea, i innych zagranicznych autorów. Oczywiście, że miał wielki talent do grafiki, ale każdy tutaj daje coś od siebie, a nie handluje tym. Moim m.in. błędem było pozwolenie na takie działanie. Jest to Forum stricte fanowskie i nie powinniśmy do tego dopuścić - sami widzicie jakie przyniosło to efekty :cry:

Aha Juri sie wk..zdenerwowal :lol: niema co sie unosic , mysle ze sprawa jest juz na tyle wyjasniona ze ostateczniae zamknieta. Watpie by ktokolwiek po przeczytaniu tylu postow zdecydowal sie na uslugi Pana L.


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Może i był to błąd ale z drugiej strony nikt nie musiał brać pod uwagę jego oferty i składać zamówienia. Teraz to już nie istotne.


Obrazek
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

No dobra... to kto ma karty do kanałów? :) Bo tego min nie dostałem :(


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Ja mam :wink: A co porzyczyć Ci SeSim ?? :twisted:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Tankret
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 79
Rejestracja: sobota 11 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Tankret »

tak znam t± teorie ¿e ofiara sama szuka oprawcy...ale wybacz oszustwo to oszustwo, kradzie¿ to kradzie¿. je¶li dajesz jak±¶ oferte to powiniene¶ siê wywi±zaæ z niej. a jesli chodzi o wlkadf pracy to valdi i inni ktorzy robia karty, postacie dodatki tez wkladaja kupe pracy i udostepniaja je za darmo dla wszystkich. i jakos nie prosza o zaplate. jesli wszyscy podchodziliby do tego w ten sposob ze zrobilem cos i udostepnie Ci za drobna oplata...to chyba mielibysmy tylko swoje podstawowe oficjalne wersje. :(


"Któ¿ umie tak jak Polak, mówi±c - milczeæ, milcz±c - piæ?Tak szumieæ,tak o s³owo jedno zaraz w mordê biæ...Ech biada,te gotyckie rêce znów nie tam gdzie trza,Darujcie mi wybite drzwi ³bem ¿abojada."
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Juri: Pomyślę nad tym :) W sumie to same karty w postaci elektronicznej to mnie nie urządzają ponieważ nie mam obecnie możliwościu ładnego druku... :( Połudzę sie, że może do końca miesiąca dostane braki :D Tak tak, nadzieja matką głupców... Ale każda matka kocha przecież swoje dzieci ;)

Btw dziwi mnie postawa Lukasa... Człowiek był mimo wszystko żywo zainteresowany MiM. Na jesieni turniej organizował. A teraz cisza... Dziwne. Może mu się coś naprawdę stało. (np niespodziewana wizyta rozwścieczonego klienta? :twisted: )


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Nie ja myśle że Lukas jest cały i zdrowy tylko się nie pojawia na forum.


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ja nie mówię o forum ino o nie odpisywanu na maile.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Pewnego dnia wszyscy jak jeden mąż (nawet ci co nie byli bezpośrednio związani z tematem) zaczęli na niego najeżdżać więc to chyba oczywiste że zostawił forum. Przynajmniej ja tak uważam bo gdyby mnie wsyzcy zaczęli się czepiać i oskarżać to też bym odszedł, niech sobie piszą co chcą ale ja nie musze tego czytać, nie?

Ech... pamiętam jeszcze kiedy na forum pojawiały się posty zadowolonych userów odnośnie wykonanej roboty Lucasa i tego jak byli szczęśliwi kiedy wreszcie otworzyli paczkę wypełnioną świerzutkimi kartami i planszami... ale to było kiedyś...

No cóż uważam że Lucas wcale nie robił źle tylko poprostu był strasznie dumny więc jak miał dużo zamówień i nie zdołał się wyrobić w terminie a ktoś odrazu wyskoczył z rozdartą mordą to się unosił honorem i olewał takiego klienta. Ktoś nawet na tym forum napisał że gdyby pisać do niego spokojne maile zawierające normalne pytanie a nie oskarżenia, wyzwiska itp. to wszystko wyglądałoby inaczej.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

No nie wiem Hunter. Moje maile nigdy nie zawierały chamskich zwrotów, bezczelnego i nieuzasadnionego spamowania skrzynki itd. Zawsze zwracałem się grzecznie. Jedyne czego chcę to poprostu jakiego kolwiek kontaktu. Ostani był z miesiąc temu? Coś takiego. Więc proszę Cie nie mów takich rzeczy. Ludzie zaczęli na niego najeżdzać nie bez powodu. Wiesz to jest denerwujące jak placisz 200 zeta i przez 2 miesiące nie dostajesz kompletu tego co zamówileś....


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Ja cie rozumeim SeSim, ale chyba sprawa Lukasa jest zakończona - nie uzyskałeś do końca tego za co zapłaciłeś i (nie oszukujmy się) raczej nie otrzymasz. Może ma problemy z netem, kto wie? Ty się zwracałeś grzecznie, ale inni mogli zwracac sie do niego nieco inaczej... Wiec nigdy nic nie wiadomo.


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ty się zwracałeś grzecznie, ale inni mogli zwracac sie do niego nieco inaczej... Wiec nigdy nic nie wiadomo.
No właśnie o to mi chodziło. Paru kolesi już po kilku dniach spóźnienia zaczeli mu złorzeczyć, najeżdżać, wysyłac wirusy i wąglika... eee... chyba to troszkę podkolorowałem ale wiecie o co mi chodzi. Przez takich raptusów się zraził i stracił szacunek do reszty klientów (zwłaszcza tych niezadowolonych), potem pojawiły się skargi na tym forum (choć nie wiem czemu skoro to nie jest jego forum i nie ma związku z jego działalnością) i pewnie postanowił zerwać całkowity kontakt z tym forum i wszystkim co się z nim wiąże. Przecie każdemu sie zdarzy zapomnieć włożyć coś jeszcze do paczki zwłaszcza przy większych zamówieniach a pierwsze słowa które potem do niego docierają brzmią "oddaj mi forsę gnoju" itp. to raczej każdy by nie wytrzymał.
Ostatnio zmieniony sobota 04 mar 2006, 11:48 przez HunteR, łącznie zmieniany 1 raz.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ależ ja nie mam pretensji, że nie odzywa się na forum. Nikt nie zmusza. Chodzi o odpisanie na maila. To tak trudno? Btw pozatym bez przesady. Jak jest tak się prowadzi sklep, to de fakto prowadził to powinno mu zależeć na klientach i być przyzwyczajonym do tego, że wszystkim sie nie dogodzi. Obrażanie się na wszystkich to chyba nie jest dobry pomysł na pozyskanie nowych klientów... Dla mnie to jest poprostu nielogiczne zachowanie. Jeżeli rzeczywiście strzelił focha to powinien chyba pójść do lekarza i przebadać sobie głowę.

EDIT:
Zresztą nie ma co gdybać bo tak naprawdę nie wiadomo co się z nim dzieje.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
catspawn
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2006, 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: catspawn »

Suma sumarum to jak ktoś bawi sie w biznesy to powinien szanowac klienta -
wg zasady Klient nasz Pan...


nie mów że nie rozumiesz
bo zginiesz w ludzi tłumie...


http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=54166
Awatar użytkownika
the MackaN
Filozof
Filozof
Filozof
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty
Pająki
Posty: 745
Rejestracja: środa 17 sie 2005, 15:56
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: the MackaN »

SeSim... wsumie natchnałeś mnie swoją wypowiedzią...

A może nie powinniśmy być źli na Lucasa? Może ma jakeiś problemy zdrowotne? ;)


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

A tu ktoś jest na niego zły? Hmm... raczej nie w pełni usatysfakcjonowany. Poza tym myślę że wszystko się wyjaśni, wkrótce.


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
the MackaN
Filozof
Filozof
Filozof
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty
Pająki
Posty: 745
Rejestracja: środa 17 sie 2005, 15:56
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: the MackaN »

Ja wsumie też mam nadzieję, że coś wyjaśni, bo jeżeli Lucas wrócić i zarzegna te wszystkie niesnaski, to ja z chęcią u niego coś zamówie... ale myuszę wiedzieć że wszystko zostało już wyjaśnione co do staraych zamówień.


Awatar użytkownika
Fly
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów
Labirynt Magów
Posty: 220
Rejestracja: wtorek 01 mar 2005, 17:45
Lokalizacja: Miasto Kominów
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Fly »

SeSim pisze:Być może poprostu niektórzy nie chcą być tacy jak Lukas i chcą być fair poprostu wobec własnego sumienia. Osobiście uważam, że zasada skurwysyństwo za skurwysyństwo (może przekoloryzowałem ale wiadomo o co kamon) nie jest jakoś specjalnie dobrą zasadą którą neleży się kierować w życiu. Zniżanie się do czyjegoś poziomu może nie koniecznie odpowiadać niektórym ludziom.
Chyba przychylę siędo takiego wniosku. Widziałem tą część jego dodatków, którą udostępnił i nie powiem, fajnie to wyglądało i bardzo chętnie bym te karty w łapki dostał, ale... ja nie chcębyć złodziejem. To, co zrobili inni, w sieci było i to mam. To, co było tłumaczone, istnieje w sieci w wersji anglojęzycznej i zawsze można sobie to przetłumaczyć - to w końcu nie takie trudne. Natomiast nie chcę kraść pomysłów jego (no bo ztcw z grafik korzystał cudzych) pomimo że od samego początku zgłaszałem objekcje co do jego prawa do pobierania za to wszystko opłat.
Generalnie ejstem przeciwny wrzuceniu do sieci tych kart, raczej osoby, które zdążyły dostać dodatki powinny się podzielić z tymi, które za nie zapłaciły i nie dostały, reszta niestety powinna obejść się smakiem (w tym ja, niestety...).
Pozdrawiam.


Crux santa sit mihi lux.
Non draco sid mihi dux.
Vade retro satana, non suade mihi vana.
Sunt mala quae libas, ipse venena bibas.
Splawik
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 sty 2005, 22:32
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Splawik »

A skąd Hunter wiesz, że goście od razu zaczęli na niego najeżdzać i wyzywać go w mailach od złodziei? Ja, mimo że czekam już 3 miesiące ani razu nie obraziłem go w żaden sposób.

Naprawdę zastanawia mnie taki sposób rozumowania i obrony Lukasa: gościu miał dużo zamówień, nie wyrobił się zapomniał, a złe towarzystwo ma do niego pretensje.

Gdyby rzeczywiście była to tylko kwestia zapomnienia włożenia paru rzeczy do przesyłki, to chyba mógłby odpisać na maila. No i ciekawe, że te "zapomnienia" przydarzyły się bardzo wielu osobom.

Nie mam ochoty na niego po raz kolejny najeżdzać, ale gość jest po prostu niesolidny i nieuczciwy; może kiedyś było inaczej, ale teraz nie znajduje dla jego postawy wytłumaczenia


Awatar użytkownika
lukas
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kanały
Lodowa Kraina
Wioska
Posty: 423
Rejestracja: środa 08 gru 2004, 23:15
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: lukas »

Mam zamiar odkręcić pozawalałem przeze mnie rzeczy. Do końca marca mogą zostać zrealizowane zamówienia lub zwrócone nadpłacone pieniądze (chyba wiszę trzem osobom). Wcześniej muszę się uporać z pocztą której nie odbierałem od 2 miesięcy. Zainteresowani mogą łapać mnie na gg.

p.s. HunteR - dobrze jest wiedzieć że ktoś cię rozumie.


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

O! :) No nareszcie, żyjesz :] Ha! A wszyscy mi mówili, że jestem naiwny licząc na to że się jeszcze pojawisz i doślesz zaległości. Narazie wezmę za dobrą monetę fakt, że pojawiłeś się na forum.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Splawik
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 sty 2005, 22:32
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Splawik »

Ok Lukas. Czekam na swoją Dolinę Elfów


Awatar użytkownika
Diamon Frey
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 03 sty 2006, 22:35
Lokalizacja: Eden

Post autor: Diamon Frey »

...a ja na moje 83 zyble...


Nim zgin±³ pod ciosami mieczy, mia³ ponoæ rzec: „zabierzcie moje ¿ycie, skoro niczego wiêcej nie potrafili¶cie mi zabraæ”.
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=50830
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

A ja Panowie profilaktycznie prosze załatwiać wszekie tranzakcje drogi/kupna viaGG, lub mail, czy PM z Lukasem.

Nie chcialbym, aby powtorzyla sie sytuacja sprzed paru tygodni.

Z góry dziekuje za zrozumienie - Yuri


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Zablokowany