Moje boje z Lukasem przy zamawianiu Magii i Miecza

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

SeSim pisze:Heh, no proszę moje gdybyanie co do nieobecności Lukasa z powodu jakiegoś losowego przypadku chorobowego się jednak sprawdziły.
No coz SeSim jezeli juz przemowisz - poruszasz gory :twisted:

HunteR: moje zdanie co do promocji handlu na Forum znasz. Mimo wszystko rozumiem, ze nie kazdy wchodzi na Forum codziennie i staram sie tlumaczyc co i jak, kto z kim i w jaki sposob :wink: Oczywiscie tak wybitni userzy jak Mythos i tak nazwa nas "towarzystwem wzajemnej adoracji", ale coz... na kazdym Forum sa takie osoby - nikt na to nic nie poradzi.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Oley
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

PLONK dla Mythosa :P

Ban dla Mythosa ... i wirusa mu wysłać ... Ebolę najlepiej


a poważnie: olać gościa (Mythosa) - jak lukas odrobi swoje to będzie luzik i ciach bajera sprawa skończona

sądzę że Lukasowi zależy na tym by odkręcić tę akcje i sądzę, że da radę - nie ma więc potrzeby kopać kogoś kto po kłopotach stara podnieść siebie i swoją reputację na nogi

pozdr


Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Raleen »

HunteR pisze:
A może ktoś z kierownictwa forum mógłby pogadac z Lukasem tak żeby wyjaśnic sprawę i nie ciągnąc tutaj tego rodzaju atmosfery
RK i wszyscy inni którzy myślą podobnie - to forum nie jest własnością Lucasa, nie jest częścią jego strony ani nie ma na celu promowania jego "sklepu" (no może nie do końca ale przecież każdy może zareklamować tutaj swoją stronkę). Dlatego nie rozumiem dlaczego ludzie najeżdżają na niego właśnie tutaj, dlaczego Admini tego forum mają załatwiać sprawy z Lucasem itd.

Fakt, Lucas jest userem który dużo zrobił, można wręcz powiedzieć że jest jednym z tych kilku userów którzy ukształtowali to forum (poprzez postowanie itd). Faktem jest też to że wielu userów tego forum korzystało z jego usłóg, ale to nie jest powód aby za pomocą tego forum załatwiać interesy z Lucasem.
Co do adminów - z bardzo prostej przyczyny - napisałem o tym na końcu fragmentu mojej wypowiedzi i nie z troski o samego Lukasa bynajmniej. Juri napisał co należy i chyba to powinno zakończyc temat.


Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

No dobra może nie tak ostro :) Ale swoją drogą Mythos jest tylk0o jednym z wichrzycieli którzy pojawili się na tym forum w czasie jego istnienia , i zapewne nie ostatnim. Zwykle pojawiają się oni raz na jakiś czas a potem znikają po zrobieniu szumu : ostatni przykład Bizoo który pojawił się narobił złej atmosfery i zniknął , wcześniej Dark Lord Sauron który naobiecywał a później wypiął się na całe forum wcześniej trzaskając drzwiami.
Z tego co widać to Mythos nie udziela się w żadnym innym temacie poza tym i chyba raczej nie przeskoczy do innych .
A rozsyłanie wirusów jest już karalne :) :) :)


Awatar użytkownika
Oley
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

Michael Augustus pisze: A rozsyłanie wirusów jest już karalne :) :) :)
dla nas zrobią wyjątek :P


Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Coś czuję Panowie, że ten wątek będzie jednak cieszył się niesłabnącą popularnością :lol: ..no chyba że zostanie zamknięty :lol:

Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Sam sie nad tym zastanawialem, ale z drugiej strony to niekiedy jest nawet zabawne :)

Reasumujac:

Serdecznie prosze o zalatwianie wszelkich problemow/obiekcji/ofert bezposrednio z Lukasem. W tym topicu zostalo juz wyjasnione chyba wszystko, a nawet wiecej niz powinno byc :wink: Prosze wiec tylko o przeczytanie tych "kilku" stron :wink:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Juri pisze:
Serdecznie prosze o zalatwianie wszelkich problemow/obiekcji/ofert bezposrednio z Lukasem. W tym topicu zostalo juz wyjasnione chyba wszystko, a nawet wiecej niz powinno byc :wink: Prosze wiec tylko o przeczytanie tych "kilku" stron :wink:

AVE! ;) Wreszcie do czegoś doszliśmy ;]


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Zablokowany