Sakwa

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lukas [Autor tematu]
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kanały
Lodowa Kraina
Wioska
Posty: 423
Rejestracja: środa 08 gru 2004, 23:15
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Sakwa

Post autor: lukas »

Nie wiem z kąd w moich kartach wzieły się 2 Sakwy bez dna. Chyba jest tylko jedna (z dodatku podziemia) :?:
Ostatnio zmieniony sobota 05 kwie 2008, 12:29 przez lukas, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Potwierdzam. Ja mam tylko jedna. Swoja droga to ciekawe...moze po prostu drukowales karty i ta jedna wpadla do calosci? naprawde intrygujace...


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
Critter
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 11 lut 2008, 15:22
Lokalizacja: Żyrardów
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Critter »

Może w sakwie bez dna, było drugie dno ;)


Jump outside the Real
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

Chłopie nie baw się w nekromantę i zobacz kiedy ten temat był założony !!

Zauważyłem że ożywiasz tematy wygasłe od 2-3 lat. Jak już to robisz to napisz chociaż coś więcej niż jedno zdanie :)


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
Awatar użytkownika
Critter
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 11 lut 2008, 15:22
Lokalizacja: Żyrardów
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Critter »

Jestem tu nowy na forum i mam do przewalenia jeszcze sporo tematów. Może na jakieś skończył się popyt, a może i nie. Tego jeszcze nie wiem. Kto ma chęć to się wypowiada, a kto nie omija temat. Jeżeli coś mnie zainteresowało albo rozśmieszyło to dlaczego mam postować tylko w nowych topikach. A może stare tematy zaczną znowu być aktywne. Z drugiej strony, żeby móc coś dodać, nie będę czekał, aż przeczytam całe forum, tylko robię to na bieżąco i dopisuję tyle ile uważam. Co do starych postów, jeżeli mają być zamknięte to albo je wywalić albo zablokować.


Jump outside the Real
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

W/g mnie Critter ma racje. Co z tego że to stary temat? Sama nieraz jak coś mnie interesowało w starym temacie uaktywniałam go na nowo. A że jedno zdanie? Czasem wystarczy na powiedzenie czegoś. Ważne aby forum się kręciło, prawda? :biggrin:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Master
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 195
Rejestracja: środa 30 sty 2008, 16:01
Lokalizacja: Głogów
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Master »

Święte słowa. Ważne żeby się kręciło bo od kilku dni ciut cichutko się zrobiło...


klemenko
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 12:02
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: klemenko »

Critter pisze:Może w sakwie bez dna, było drugie dno
IMHO można ożywiać stare topiki, ale kiedy się ma coś istotnego do powiedzenia.

A akurat wątek dwóch kart sakwy bez dna w talii został już wyczerpany.


Awatar użytkownika
Critter
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 11 lut 2008, 15:22
Lokalizacja: Żyrardów
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Critter »

Dobra, w takim razie to ostatni post w tym temacie i proponuje go zamknąć, skoro jest już wyczerpany.

Chciałem tylko dodać, że tylko zażartowałem sobie. Rozumiem, że zbędne jest zaśmiecanie, sam prowadziłem forum, ale nie może to być tylko sucha wymiana informacji. Nie będę się spierał i dalej tego rozwijał, bo nie ma to sensu, do niczego nie prowadzi i bardziej zaśmieca forum. Pozdrawiam


Jump outside the Real
Awatar użytkownika
Korczyk
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 430
Rejestracja: sobota 10 lis 2007, 15:21
Lokalizacja: Żywiec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Korczyk »

Critter pisze:nie może to być tylko sucha wymiana informacji.
Owszem, że nie. Chociaż jestem za luzem na forum, to jednak uważam, że Michael powiedział dobrze. Popatrz - co by się zrobiło, gdyby każdy nowy użytkownik albo co po niektóry w każdym temacie takie coś dodawał :?: . Jakby ktoś miał coś jeszcze do powiedzenia na ten offtop (tylko proszę się za to określenie na mnie nie obrazić ;-)), to proponuję iść na piwo do Karczmy z takim tematem i tam go założyć - jakby ktoś chciał podyskutować na taki temat. Ja nie zakładam takiego tematu, no bo odpowiada mi tak jak jest obecnie.

Temat uważam za wyczerpany i dlatego został on zamknięty. Jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania proszę skontaktować się z którymś z moderatorów i zaproponować odblokowanie tematu.

- Hunt
Ostatnio zmieniony sobota 05 kwie 2008, 12:31 przez Korczyk, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany