Drobiazg

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ES [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 10
Rejestracja: piątek 23 wrz 2005, 11:36
Lokalizacja: SUB =][= ROSA

Drobiazg

Post autor: ES »

W pierwszej połowie 2002 r. w jednym z cotygodniowych newsletterów Games Workshop można było przeczytać, że ktoś z firmy podczas porządkowania archiwów natrafił na plik z czterema postaciami do Talismanu, które nie zdążyły zostać wykorzystane w grze. Plik ten zamieszczono jako ciekawostkę do ściągnięcia, jednak po jakimś czasie zniknął. Właśnie mi się przypomniało, że go mam. Zerknąłem i mam mieszane uczucia. Karty postaci nie mają rysunków, lecz zdjęcia figurek GW. Do tego wyglądają prymitywnie, nie mają żadnej stylizacji. Kiedy na nie spojrzałem, zwątpiłem też, czy rzeczywiście nie zostały nigdy wykorzystane w grze. Są to: Necromancer (nie wiem, czy to ten sam, który jest w podstawce - nie mam jej przy sobie), Pit Fighter, Wardancer i Ogre.

Jeśli ktoś jest chętny, mogę podesłać ten plik, może ktoś rozstrzygnie powyższe wątpliwości.

Jeżeli sprawa ta była już gdzieś omawiana, to przepraszam i proszę o linka do dyskusji. Staram się zorientować w tym, co już było poruszane na forum, ale nie wszystko da się zawsze i szybko znaleźć :)


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Jak coś to podeślij go na mój mail Valdigda<at>gmail.com bo chyba by wszyscy chcieli zobaczyć karty o ktorych tu wspomniałeś.

ps. Coś gdzieś o necro było pisane ale ja tez nieprzeglądam forum dokładnie i napewno nieucze sie napamięc gdzie jaki tamat jest poruszony. przykładem jest moj ostatni temat "postacie do Magii i miecza" gdzie po 3 dniach zauważyłem że podobny "chcecie coś- zobaczyć nowe postaci z MiM" znajdował sie parenaście pozycji niżej - przeoczenie. Więc luz dobrze ze załozyłeś nowy post, jak coś to czekam na maila.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Jak będą już te postacie u ciebie Valdi to daj znać na forum.
Najbardziej jestem ciekaw tego Necromancera i czym się różni od tego zwykłego?

A swoją drogą ciekawe że po latach nagle odnalazły się cztery postacie. Że też nikt nie zauważył że czegoś brakuje kiedy drukowali grę?


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: wilczy »

Przypuszczam, że chodzi o zamieszanie związane z przeredagowaniem Talisman 2nd Ed. na 3rd Ed. W sumie nie dziwię się, przecież cała gra została wywrócona "na lewą stronę" w 3rd Ed...

Necromancer, Ogre, Pit Fighter, Wardancer... gdy przeglądałem skany trzeciej edycji zastanawiało mnie gdzie ię podział Necromancer, chyba mam odpowiedź... a Tancerze Wojny - he he, sądziłem, że to był wielki żart w stylu "zróbmy dla elfów profesje w stylu krasnoludzki zabójca trolli", tacy byli przegięci. Było w Mag.MiM gdzieś w 95/96 chyba roku...

ES super fajnie, że sobie o tym przypomniałeś, chętnie zerknę, koniecznie podrzuć Valdiemu.
Ostatnio zmieniony czwartek 15 cze 2006, 13:41 przez wilczy, łącznie zmieniany 1 raz.


Zdejmijcie... łańcuch. Nie tykajcie... ryngrafu...
Awatar użytkownika
ES [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 10
Rejestracja: piątek 23 wrz 2005, 11:36
Lokalizacja: SUB =][= ROSA

Post autor: ES »

Wysłałem wczoraj wieczorkiem, ciekaw jestem Waszych opinii.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hmm niestety nic niedostałem a program pocztowy napewno dobrze działa bo od reszy bezproblemu dochodzą przesyłki, a na stronie nic niebyło.
Jak coś to sprawdz czy dostałeś emaila zwrotnego zże niemożna było dostarczyć wiadomości i zjakiego powodu. Jak coś to spróbuj na:

Valdi_gda<at>op.pl
Valdigda<at>wp.pl
Valdigda<at>gmail.com

<at> zastępujesz @ to tak na wszelki wypadek

wsumie ta ostatnia działa najlepiej i ją preferuje.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
ES [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 10
Rejestracja: piątek 23 wrz 2005, 11:36
Lokalizacja: SUB =][= ROSA

Post autor: ES »

Wysłałem maila na podany wcześniej adres, zwrotu nie mam do tej chwili :shock:
Plik mam na kompie w domu, podeślę po powrocie z roboty.


Awatar użytkownika
ES [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 10
Rejestracja: piątek 23 wrz 2005, 11:36
Lokalizacja: SUB =][= ROSA

Post autor: ES »

Poszło przed chwilą, na wszystkie trzy adresy :)


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Przed chwilą doszło na wszystkie trzy adresy, za chwile z tych wszystkich trzech adresów wybiore jeden i zamieszcze na stronce dział MiM org.

A tak na marginesie to faktycznie wilczy miałeś racje postacie z 3th Ed. i wsumie nic ciekawego ale można sobie obejżeć.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Horgmar
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 50
Rejestracja: wtorek 13 cze 2006, 10:52

Post autor: Horgmar »

Witam !
Wiem ¿e to dosyæ stary post ale czy móg³bym prosiæ o wys³anie tego pliku. Chêtnie poogl±dam.

mój mail: born_to_heavy@poczta.onet.pl


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Horgmar pisze:Witam !
Wiem że to dosyć stary post ale czy mógłbym prosić o wysłanie tego pliku. Chętnie pooglądam.

mój mail: born_to_heavy@poczta.onet.pl
Niestety, przykro mi ale chyba zdeka za późno.. Es na forum pojawił się na jakiś miesiąc na forum. Przyznam że postaci ciekawe były tylko ciekawostką... Gdzieś je miałem, ale już chyba nie mam. Proponuję zwrócić się do Valdiego. Pozdrawiam ;)


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Postacie wróciły na stronke i można je sciągnąć. dziaj jak poprzednio Miagia i Miecz pliki oryginalne.


Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ