MiM - Karty etc.

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Michaels6 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 07 lut 2011, 10:06
Lokalizacja: Z Polski
Płeć:

MiM - Karty etc.

Post autor: Michaels6 »

Witam otóż potrzebuję pomocy, każdą pomoc nagrodzę punktem pomógł. Otóż szukam strony na której każda karta jest opisana, tj. jest na niej obrazek, nazwa i piszę co robi np. przy przedmiocie Zatrute Strzały, że jak się wyrzuci od iluś tam do sześciu to się ich używa. Chodzi mi również o wszystkie karty tj. przedmiotów, poszukiwaczy, przyjaciół, przedmiotów i innego rodzaju badziewia. Potrzebuje sobie to wszystko spisać i obczaić bo mam zamiar to kupić albo inną magię i miecz w Anglii którą mi przywiezie kuzyn i już z Angielskiej znam wszystkie karty i chcę zobaczyć czy to jest to samo pod inną nazwą czy zupełnie co innego. Pomyliło mi się to nie ma być talizman tylko ta http://www.magiaimiecz.eu/ chodzi mi o tą pierwszą u góry po lewo.

Za każdą pomoc, punkt pomógł. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Edit:// Jak to nie w tym dziale powinno być to proszę o przeniesienie do właściwego


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Na stronie którą podałeś są dostępne retusze oryginalnej magii i miecza. Pobrać i będziesz miał wszystko. W czym problem?


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.p ... c&start=15
tam na samym dole w moim poście jest spis zrobiony przez Arbar0, przerzucony do Excela przez Mecenasa, a ja w nim skromnie pozmieniałem kolorki, dopasowując je w miarę możliwości do koszulek kart danego typu ;)

Niestety jest to tylko spis nazw kart z wyszczególnieniem na poszczególne dodatki i podsumowanie ich ilości.


Ja nawet nie mam Talismana.
Michaels6 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 07 lut 2011, 10:06
Lokalizacja: Z Polski
Płeć:

Post autor: Michaels6 »

Kaktus+ w tym problem iż po ściągnięciu z tego nie czyta mi ani jednego .rar'a, a zipy otwiera lecz nie wszystkie wchodzą.

Rogo dzięki - dam ci pomógł za chwilkę tylko obczaję co tam jest w tym twoim .zipie, pomógł leci

Jak ktoś zna jeszcze jakąś stronę z obrazkami kart, poszukiwaczy, przygód itp. dajcie znać w temacie. Jeszcze coś możecie też podawać linki do spisu kart bez obrazków byle by była podana nazwa i dane karty np. co robi albo w tym wypadku przedmiotu lub poszukiwaczy. Dam za to solidne pomógł :P


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Michaels6 pisze:Kaktus+ w tym problem iż po ściągnięciu z tego nie czyta mi ani jednego .rar'a, a zipy otwiera lecz nie wszystkie wchodzą.
Tzn. nie rozpakowują się archiwa? Dziwne, u mnie wszystko działało bez problemu. Może to kwestia wersji rara.
Zobaczymy co Valdi na to powie. IMO, retusze sa dokładnie tym czego potrzebujesz, gdyż znajdziesz tam wszytkie karty.


Michaels6 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 07 lut 2011, 10:06
Lokalizacja: Z Polski
Płeć:

Post autor: Michaels6 »

Dzięki kaktus, że starasz się pomóc. Tylko to jest tak, że Retusze pobierają się 2/3 - 4 godziny ;-)


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Nikt mi nie zgłaszał problemów z rarami - zresztą nie były one na stronie modyfikowane więc jeżeli kiedyś działały powinny działać i teraz.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
EvilMonkey
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 15:47
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: EvilMonkey »

Trochę poboczna kwestia, ale też dotyczy Kart do gry.

Zakupiłem na allegro MiM z dodatkami. Częśc kart jest taka, jak pamiętam - stosunkowo twarda z "normalnego" papieru. Częśc natomiast (i dotyczy to wszytkich rodzajów - Przygód, Czarów, Poszukiwaczy itd.) jest giętka, cieńsza i z bardziej połyskującego papieru. Chciałbym się upewnić, czy to na pewno oryginalne egzemplarze.


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Wrzuć dokładne zdjęcia w dobrej jakości to Ci pomożemy.
Karty z późniejszych edycji było bardziej połyskliwe, aczkolwiek z moich obserwacji wynika, że grubość kart była na przestrzeni wielu lat druku raczej niezmienna.


EvilMonkey
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 15:47
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: EvilMonkey »

Wrzucę wieczorem z domu.


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

EvilMonkey pisze:Częśc kart jest taka, jak pamiętam - stosunkowo twarda z "normalnego" papieru. Częśc natomiast (i dotyczy to wszytkich rodzajów - Przygód, Czarów, Poszukiwaczy itd.) jest giętka, cieńsza i z bardziej połyskującego papieru. Chciałbym się upewnić, czy to na pewno oryginalne egzemplarze.
Raczej oryginalne. Pierwsza edycja gry (podstawki) miała właśnie takie śliskawe i giętkie karty. Moim zdaniem nie masz się co martwić. Też tak mam.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
ODPOWIEDZ