Czy ktoś jeszcze gra w starego MiMa?

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Fabs
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 22 lip 2010, 12:23
Lokalizacja: ZHL
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Fabs »

no ja gram :) wróciłem do tej gry po długim czasie i jest fajnie. Paru znajomych namówiłem. teraz jestem na etapie kompletowania i drukowania dodatków. w sumie moze powiedzcie co polecacie z dodatków autorskich? (NIE w klimacie WKO!) jesli potraktujecie to za offtop to wybaczie :D ew. przeniescie to pytanie gdzies gdzie jest tego miejsce
pozdrawiam


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Polecam Ci wszystkie dodatki Gieferga, są bardzo dobre, w szczególności Przedpola Piekieł.
Ewentualnie możesz zajrzeć do mojej Lodowej Krainy z Zapomnianymi Pustkowiami, z tym że albo LK albo Morze Gieferga.
Polecam Ci dodatki czeskiego_ : Cmentarz i Krainę Umarłych, dodatek karciany LAS (chociaż stary i pełen bugów).
Niedługo ukarze się całkiem spora paczka dodatkowych Przygód mojego autorstwa, polecam zajrzeć do mojej twórczości w dodatkach nieukończonych.
Ciekawe są również: Karczemne Historie jako zbiór questów do wykonania, 4 Jeźdźcy Apokalipsy jako alternatywny sposób zakończenia gry oraz Pułapki tego samego autora.
No i oczywiście Sny Valdiego. Interesujący dodatek, aczkolwiek nowa wersja (mojego autorstwa) jest niemal gotowa, niedługo się ukarze jednak chwilowo brak mi weny by ukończyć te 5 kart i zrobić Poszukiwaczy.


Fabs
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 22 lip 2010, 12:23
Lokalizacja: ZHL
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Fabs »

to wszystko jest na tej stronce co podałeś do mojego pytania o pirata? i czy to jest wersja od razu do druku czy trzeba przerabiac cos? fajnie, ze mozna sie dowiedziec czegos ciekawego. o Przedpolach piekieł wiedzialem. mam je u siebie na kompie (aktualnie niestety nie siedze na swoim) i są świetne. Fajne urozmaicenie. a pytanko do Ciebie jeszcze moze o postac 'gromada szczurów' pillowbookworma. gdzie bym mógł ową postać znaleźć?


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Szukaj na forum, mi wcięło wszystkich Poszukiwaczy jakich miałem razem z dyskiem i zostałem "goły".
Cała reszta jest na stronie Valdiego.


Fabs
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 22 lip 2010, 12:23
Lokalizacja: ZHL
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Fabs »

okej, pewnie tak zrobię. Choć może znajdzie się ktoś kto mi coś podeśle. w sumie nawet nie wiem z jakiego on/oni jest/są dodatku. a fajnie by bylo uzupełnić swoje zbiory o wieksza ilość poszukiwaczy, przygód itp (choć z naciskiem na poszukiwaczy jednak) :) wkazdymbadzrazie dziekówka :)


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Fabs pisze:nie wiem z jakiego on/oni jest/są dodatku

Żadnego :P To po prostu wolna twórczość fanowska raczej nie powiązana w żaden sposób.


Fabs
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 22 lip 2010, 12:23
Lokalizacja: ZHL
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Fabs »

ta strona to jest KOPALNIA dodatków!!!! nie wiem czy to Valdi ją prowadzi ale to brawa za ogarnięcie tego! co najfajniejsze dużo dodatków jest naprawde klimatycznych! wlasnie w klimacie starego dobrego MiMa. ehh... naprawde fajnie spotkać tak kreatywnych ludzi którzy grają w tą wspaniałą grę. aż się łezka w oku kręci :)


Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Ciekawa dyskusja mnie ominęła.

Ja wciąż w MiMa gram, fakt że przez ostatnie trzy miesiące nie robiłem nic związanego z MiMem, no i coraz ciężej zebrać się w grupie, ale mimo wszystko się kombinuje i jak tylko mogę, to gram.

W MM trochę grałem, ale prawdę powiedziawszy gra wypadała po prostu gorzej od MiMa (pomimo ciekawszej planszy głównej). Niby nie mam dodatków, tylko samą podstawkę, jednak z drugiej strony Gród to takie MiMowe Miasto, na Labirynt wszyscy narzekają, a Krypta jest nieco przegięta.
Mam nadzieję, że Misiek mnie tu wybawi z opresji z pomocą MM3K :D

Cieszę się, że TMiM istnieje i wzbudza zainteresowanie, ale grać w niego to mi się stanowczo nie chce.

Natomiast w inne planszówki to w ogóle nie gram. Gra się nie za często i szkoda marnować okazji na coś innego.


Ehh, szkoda że my MiMowcy tak rozrzuceni jesteśmy po Polsce. :?


Hellhound
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magiczne Kamienie
Posty: 1227
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:46

Post autor: Hellhound »

Artownik pisze:na Labirynt wszyscy narzekają
Dlaczego?


ODPOWIEDZ