Wielkie rozgrywki i wspomnienia

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

No i niestety, mimo, że partyjka o której mówiłem trwała łącznie 10 godzin (rozłożone na dwa dni) to i tak nie udało się jej zakończyć. Kisai, który był najbliżej zdobycia Magicznego Klucza miał pecha, w drodze na Wyspę Skarbów dopadł go szkorbut, który niemal go wykończył. jako że miał już dośc, postanowił mimo to zaryzykować poszukiwania klucza i skończył w pirackiej pułapce. Z kolei w podróż morską wyruszył Nomad na nowo zakupionej galerze. Dotarł na Wyspę Skarbów szybko, ale szczęśćie mu nie sprzyjało i musiał zawracac by się wyleczyć a potem dalej kontyuować poszukiwania klucza. Niestety tuż u wybrzeży Wyspy dopadł go paskudny, trwający kilka tur z rzędu sztorm, który zatopił jego statek, a on sam, dostał się na tratwie na Wyspę. Archeolog tymczasem liczył na to, że uda mu się dostać na Równiny Grozy przez Wir z Kosmicznej Otchłani, ale kiedy okazało się, że w tym czasie Nomad zabił Szoguna i zdobył jego miecz, tym samym zabepieczając się przed czarem Rozkaz, było już jasne, że nie starczy nam czasu na dokończenie rozgrywki i uznaliśmy ją za nierostrzygniętą.
Rogo pisze: Ale podobnie jak w poprzedniej opisywanej rozgrywce - doczekałem się chwili, gdy Zawadiaka miał 1 pkt Wt i zaatakowałem go na moc - TRUP (a kolega na PlejStacji w Tekkena zaczął grać ) Chwilę się pokręciłem w kółko, modląc się żeby koleżanka z Koboldem nie wyrzuciła 6 i nie zgarnęła przedmiotów po Zawadiace - udało się - zgarnąłem je JA Podrosłem szybko w Siłę, Kobold dłuższy czas miał zastój 2 ataki na Siłę (Demon Zła może wtedy 2 pkt Wt odebrać ;>) i gra się skończyła
Ale ossochozi? Przecież instrukcja wyraźnie mówi, że jak zginiesz to losujesz nową postać, dopiero jak ktoś jest na Koronie Władzy można wyeliminować gracza z rozgrywki... na pewno graliście w MiMa ?
kupienie w Sklepie Magicznym Hulaszczego Żywotu (był już w użytych)
Wiem zę to zgodne z zasadami, ale wiem też że to zupełnei rozwala grę dlatego u nas się kupuje czary z tych jeszcze niewykorzystanych, bo jak graliśmy zgodnie z zasadami dochodziło do absurdalnych sytuacji kiedy chodziło się ciągle kupować ten sam czar (Weryfikacja, Zawładnięcie, Dotyk Smierci) i gra się sypała.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ale ossochozi? Przecież instrukcja wyraźnie mówi, że jak zginiesz to losujesz nową postać, dopiero jak ktoś jest na Koronie Władzy można wyeliminować gracza z rozgrywki... na pewno graliście w MiMa ?
Może kolega się wkurzył i odechciało mu się grać :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Albo grali deathmatch... ;-)


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6181
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

SeSim pisze:Może kolega się wkurzył i odechciało mu się grać :D
Właśnie :) Jako że autorskie dodatki, przeszkadzające nawet tym najsilniejszym, jeszcze nie są wydrukowane, to postać zaczynająca od nowa nie ma zbyt dużych szans gonić takich, którzy mają 2-3 razy więcej Siły i Mocy i zabrali cały ich sprzęcik :P


Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Jakiś czas temu grałem w Mima na wydziale EiTi PW. Mieli jakiś tydzień różnych gier i zabaw i akurat tego dnia największą popularnością cieszył się MiM. Za to, że wykoszono w bardzo krótkim czasie jedyną dziewczynę w grze mściłem się na innych swoim Góralem. :D

Wniosek: nieważne w jakich warunkach i z kim się gra, zawsze czerpie się z grania w MiM przyjemność :D


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6181
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Obrońca dam, no no :D
Ale jeśli nikt nie doszedł do Korony Władzy koleżanka mogła zacząć od nowa ;>
Ja będę musiał grać bardziej na Deathmatch ;> Ale z reguły gram w 2 - 3 osoby, to rzadko się na innych trafia... albo jestem słabszy i nie rzucam się po pewną śmierć... :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Tyle, że ona potem zaczęła jeszcze raz i znowu ją ludzie z PW ubili. :p

Za to jak grywam w domu w 4 osoby to jest deathmatch wszyscy na jednego, bo gość zawsze ma takie szczęście, że nawet jak ktoś się przypakuje to nie zdąży go wykończyć, bo zostaje zmieciony czarami (jakoś zawsze trafia postać, która albo od początku musi mieć zawsze 1-2 czary, albo wyciąga przedmiot działający w ten sam sposób).

Ostatnio po tym jak wykończył wszystkich (tak, że nie można było z nim już wygrać), gra ożywiła się dopiero jak wszedł do wewnętrznej krainy i przegrał 5x z rzędu ze śmiercią (miał 6 pkt wytrzymałości), po czym w następnej turze rzuciłem na niego czar Hazard. :]]


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
ODPOWIEDZ