MiMa próba czasu i miejsca

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Kondzio
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 14 lip 2009, 21:55
Lokalizacja: Bonin
Płeć:

Post autor: Kondzio »

W mim grali moi bracia cioteczni obecnie 25-30 lat. Przekazali tą grę nam gdy mielismy 10 lat. Teraz my uczymy tej gry naszych braci z podstawowki, którzy wychowali sie na grach komputerowych. Oni jednak potrafia caly dzien czekać na upragniona rozgrywke w mim. I to właśnie jest piękne


Awatar użytkownika
HRABIA GENERAŁ LORD
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 302
Rejestracja: niedziela 30 sie 2009, 20:27
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: HRABIA GENERAŁ LORD »

Nie wiem, ja tam wielkim graczem planszówkowym nie jestem, bo oprócz MiMa znam zaledwie kila innych gier. Ja osobiście nie grałem nigdy w lepszą grę czy to planszową czy komputerową. A gdy pokazuje MiMa innym? Banie złapała 1 czy 2 osoby. Część mówi, że gierka w porządku, ale nic więcej, a część twierdzi, że nuda. Tak to już bywa.


Tyle miałem do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

HRABIA GENERAŁ LORD pisze:Część mówi, że gierka w porządku, ale nic więcej, a część twierdzi, że nuda
heretycy ;-)


Awatar użytkownika
yabollo
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 67
Rejestracja: czwartek 06 sie 2009, 14:24
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: yabollo »

HRABIA GENERAŁ LORD pisze:Część mówi, że gierka w porządku, ale nic więcej, a część twierdzi, że nuda. Tak to już bywa.
Grywam ostatnio z kolegą i koleżanką. Są parą, ale koledze chyba bardziej gra się spodobała i teraz on nawet do mnie dzwoni twierdząc, że Magia to zajeb**** gra i umawiamy się na kolejną partie :D


Poszukiwacz to rzeczownik, a rzeczownikami rządzą przypadki...
ODPOWIEDZ