[2nd Ed.] Jaskinia

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Hellhound [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magiczne Kamienie
Posty: 1227
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:46

[2nd Ed.] Jaskinia

Post autor: Hellhound »

Obrazek
Widział ktoś kiedyś coś takiego? Słyszałem, że za granicą wykorzystywali nasze grafiki, ale że Jaskinie wzięli i do tego tak przerobili planszę to nie. A Timescape oryginalnie miał takie różowe paskudne instrukcje obszarów na planszy?
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez Hellhound, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

Czemu przerobili planszę ? Najzwyczajniej jest to nasza plansza wydrukowana w większym rozmiarze i pocięta na 4 części.No chyba że tym masz tę wersję Jaskini z inną planszą.
Co do różowych elementów to raczej efekt drukowania bo zauważ że inne planszy które leżą pod spodem też są różowe.


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Wiesz Hellhound ja osobiście tego zdjęcia nie widziałem, ale zanim zacząłem pracę nad swym Projektem a to już dawno temu było to przeszperałem ostro internet i tak wiem o tym, że naszą Jaskinię wzięli na warsztat i nie tylko, przez linki na stronie Jona możesz dojść do ciekawych stron. Internet to potęga pod warunkiem, że się wie jak szukać. Jednym słowem po tym co widziałem anglicy kochani byli wkurzeni na nas, że mamy taką fajną edycję :mrgreen:


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

To tłumaczenie Sama z angli znajdziesz je pod tym Linkiem:

Link1
Link2

Dodatkowo cała edycja polska została przetłumaczona: Link do całej edycji


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ