Poczatki MiM

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Z tym ciągnięciem większej liczby kart i odrzuceniem nie pasującej to jest doprawdy intrygujący pomysł :-k


Awatar użytkownika
Sedes_z_Ebonitu
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2008, 23:38
Lokalizacja: ze wsi
Płeć:

Post autor: Sedes_z_Ebonitu »

Do "Jaskini" warto włazić nie tylko po kryształ. Jak się ma silną postać (siła 5-6 na początku) to można tam szybko przypakować w pierwszej fazie gry. Szybko można też zginąć. :)


"Nie, nie chcę wpływać i należeć!
I tak beze mnie - o mnie - gra.
Jednego nikt mi nie odbierze:
Ja jestem ja! ja! ja!" Jacek Kaczmarski
Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Rogo pisze:Wystarczyłoby przerobić znaczenie MAgicznego Kryształu, że np. pozwala Ci w Wewnętrznej Krainie rzucać kostką 2 razy i wybierać lepszy wynik, albo ciągnąć 2 karty i jedną odrzucić - cokolwiek, żeby Karta nadal miała sens a nie wypaczyła Przedpól Piekieł ;]
My gramy tak, że rzucasz kostką i jak wypdnie 4,5 lub 6 możesz nie badać obszaru w Wewn. Krainie.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

No to już jest ciekawsze co Gieferg proponuje tylko znów wymusza rzucanie kostką. No nie wiem będę musiał uzgodnić to z graczami czy chcieliby tak grać z magicznym kryształem.
Ja do jaskini łażę żeby szybko przypakowac postać w siłę i to już jak postać ma około 7 siły. Wtedy najlepiej opłaca się tam iść :) No tylko że my gramy tak że dopiero 14punktów siły z bestii możesz wymienić na 1 punkt siły u poszukiwacza. To troszkę sens nabiera odwiedzenie jaskini gdyż sporo tam potworów z ~7-8siły.


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
ODPOWIEDZ