Spis kart z nieoficjalnych dodatków do MiM

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Zablokowany
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Spis Kart

Post autor: HunteR »

No to żeś nieźle przysnął SeSim :lol: Ja już od paru postów nawet tego nie czytam bo nie dość że bezsensowna kłótnia to jeszcze okropnie długie 8)

A topic o liście kart do MiMa jest już na tym foorum choć nie zdobył znaczącej popularności. Widać że tylko kontrowersyjne tematy skłaniają userów (przynajmniej niektórych) do pisania postów :lol:

A temat znajduje się tu http://www.gamekeeper.itl.pl/forum/viewtopic.php?t=574 i jest jak byk napisane "SPIS KART DO MAGII I MIECZA" 8) Proponuję tam przekleić ostatnich kilka(naście) postów i po sprawie.

A wracając do tematu. Jak tam prace nad zawartością płytki i rozumiem że nie muszę tłumaczyć że nie chodzi mi o flizy :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Tankret
anim ktos zapytał czemu napisał tak a nie inaczej to już wrzuciliście na niego najgorsze błoto...ale to pewnie dlatego ze Lucas wzbudza tu bardzo wielkie emocje.
Ja tylko chciałem obronić Autorów dodatków (przyokazji siebie) żeby ich dodatki niebyły przypisywane innym, a Lukas nie wzbudza u mnie żadnych emocji (Troszkę głupio zabrzmiało) Jest/był to normalny człowiek ale to nie ten temat.

Hunter
Widać że tylko kontrowersyjne tematy skłaniają userów (przynajmniej niektórych) do pisania postów
No sorry ale nie wypowiadam się w tematach nic niewnoszących do forum bo i po co według mnie tematy typu:"Forumowe Pseudonimy","Śmieszne aukcje na allegro", czy "Śmieszne linki" są bezsensu na tym forum i nie zamierzam brać w nich udział.
Ostatnio zmieniony sobota 26 lip 2008, 11:59 przez Valdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Elemele [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 16:43
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Post autor: Elemele »

Valdi rozumiem, że mogło Cię to wkurzyć i wkurzyło więc szczerze mówię PRZEPRASZAM wszystkich autorów (w tym i Ciebie), którzy mogli się poczuć urażeni, że ich nie wpisałem, a jest wpisany Lukas. Nie było moim celem robienia z Lukasa twórcy wszystkich dodatków.
W wolnej chwili będę dopracowywał listę i jeśli nie będziecie mieli nic przeciw, to będę tu umieszczał linki do wersji beta, abyście mogli poprawiać listę razem ze mną, aby była jak najlepsza.

Pozdrawiam.


Once you taste Dilmah, you will never go back to ordinary tea!
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

www.valdigda.neostrada.pl/spis.xls

Moja wersja spisu i według mnie jakoś w tym kierunku można by go rozwijam Niestety niemiałem zadużo czasu i niewiem czy poprawnie wpisałem autorów jak coś prosze o podanie (najlepiej na maila) poprawnych autorów. Zgóry Przepraszam że nieumieściłem tu wszystkich autorów szczegulnie tych najnowszych ale niemiałem akurat wszystkich dodatków. Postaram sie to nadrobic w najbiższym czasie a najmilej by było gdyby autorzy podesłali spisy kart ich rodzaj i typ. to by bardzo uprosciło dalszy ciąg tworzenia Spisu.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Zablokowany