Spis kart z nieoficjalnych dodatków do MiM

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Elemele [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 16:43
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Spis kart z nieoficjalnych dodatków do MiM

Post autor: Elemele »

Czy ktoś z Was przejrzał listę kart z nieoficjalnych dodatków do której link jest w moim poście wyżej? Chciałbym wiedzieć czy czegoś nie brakuje, bo wtedy możnaby to wrzucić na FTP. Jeśli oczywiście Ambar0 się zgodzi.
Ostatnio zmieniony niedziela 07 lis 2010, 01:22 przez Elemele, łącznie zmieniany 2 razy.


Once you taste Dilmah, you will never go back to ordinary tea!
Awatar użytkownika
Tankret
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 79
Rejestracja: sobota 11 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Tankret »

ten link nie dzia³a z t± list± :/


"Któ¿ umie tak jak Polak, mówi±c - milczeæ, milcz±c - piæ?Tak szumieæ,tak o s³owo jedno zaraz w mordê biæ...Ech biada,te gotyckie rêce znów nie tam gdzie trza,Darujcie mi wybite drzwi ³bem ¿abojada."
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Jak niedziała jak działa ?? otwiera link do zipa


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Tankret
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 79
Rejestracja: sobota 11 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Tankret »

to ja mam cos nie tak z kompem bo u mnie nie chce :(


"Któ¿ umie tak jak Polak, mówi±c - milczeæ, milcz±c - piæ?Tak szumieæ,tak o s³owo jedno zaraz w mordê biæ...Ech biada,te gotyckie rêce znów nie tam gdzie trza,Darujcie mi wybite drzwi ³bem ¿abojada."
Awatar użytkownika
Elemele [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 16:43
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Post autor: Elemele »

Tankret, tu masz linka do samej już listy http://elemele.republika.pl/SpisKart.zip


Once you taste Dilmah, you will never go back to ordinary tea!
Awatar użytkownika
Tankret
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 79
Rejestracja: sobota 11 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Tankret »

oj dziekuje Ci ¶licznie... :) ¶ci±gn±³em :) mi³o z Twojej strony :)


"Któ¿ umie tak jak Polak, mówi±c - milczeæ, milcz±c - piæ?Tak szumieæ,tak o s³owo jedno zaraz w mordê biæ...Ech biada,te gotyckie rêce znów nie tam gdzie trza,Darujcie mi wybite drzwi ³bem ¿abojada."
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Dobra otworzyłem sobie ten spis i co zobaczyłem??!!

Karty według Lukasa?? w ogóle co to ma być??
o ile mogę się zgodzić do Wioski zrobiłeś może i dobrze to do Lodowej Krainy i innych dodatków autorstwa Cliffa I Dessa za przeproszeniem spier... sprawę jak już w ogóle nie powinno być karty według lukasa tylko karty Oryginalne / Lukasa / i w razie gdyby ktoś inny zrobił karty do dodatku np. Kufir do wioski /karty kufira itd. a tu jakaś beznadziejna rubryko reklama Lukasa. Radze pousuwaj karty z tej rubryki których lukas nie robił.!! jadę sobie dalej spisem i widzę MO i w obydwóch rubrykach to samo A Gdzie tu Lukas zrobił karty do tego??, jadę dalej widzę odkreślone na zielono Karty Lukasa i myślę o dalej będą inni autorzy a tu kanały, SORRY ALE REKLAM TU NIE CHCEMY!! na samym końcu mamy Wieże Maga i możne mój ten post by nie był tak surowy ale Uwierz mi Lukas do WM nic nie zrobił oprócz płaskiej planszy... dostał jedynie pozwolenie odemnie na druk i sprzedaż wydruków bo ja nie drukuje innym.

Jestem Za usunięciem tego spisu lub Ukaraniem w jakiś sposób Elemele za Świadome wprowadzanie w błąd Forumowiczów. (Najlepiej Usunąć link do tego nierzetelnego spisu!!) lub cały post jego autora.!!!!
Ostatnio zmieniony sobota 26 lip 2008, 11:48 przez Valdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Valdi chyba ma racje. Elemele popraw spis i wrzuc raz jescze, lub trzeba bedzie to skasowac.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Elemele [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 16:43
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Post autor: Elemele »

Ej no trochę szacunku. Siedziałem cholera nad spisem trochę czasu a tu błotem rzucacie? Jaka do cholery reklama :?: Od razu trzeba komuś wmawiać najgorzsze świństwa :?: a może najpierw zapytać się dlaczego tak zrobiłem :?:
Owszem może niezręcznie brzmi tekst "karty wg. Lukasa", ale fakt jest taki, że on drukował inne karty niż sami Twórcy wymyślili. Tu nie chodzi o reklamę, ale o informacje (moze zmienić tytuł na "wersja kart dukowana przez Lukasa":?: .
Wybacz, ale ja sam mam karty drukowane przez Lukasa, więc chcę wiedzieć jakie on wprowadził zmiany. Wydaje mi się, że i inni ludzie którzy mają karty od Lukasa chcieliby wiedzieć co w tych dodatkach pozmieniał (sam do końca nie wiem, kto jest autorem których - najlepiej jak mi to podacie to się wtedy doda do tego spisu). Dodatkowo, patrząc, że Lukas często zapominał przesyłać kompletu kart, można sobie porównać, czy Ci wszystko wydrukował.


Once you taste Dilmah, you will never go back to ordinary tea!
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Po pierwsze Plik jak i sam temat tej rozmowy maił zawierać LISTĘ KART DODATKÓW NIEOFICJALNYCH (czyt. Autorskich) A nie Listę kart SPRZEDAWANYCH PRZEZ LUKASA (tu czy. ad. do zarzutu reklamy), chciałeś zrobić listę kart dodatków autorskich tak jak pisałeś parę postów wyżej czy listę kart od lukasa??

"wersja kart drukowana przez Lukasa" brzmi o wiele lepiej i na twoim miejscu bez pytania bym na to zmienił.

Napisałeś: "Wybacz, ale ja sam mam karty drukowane przez Lukasa(...)" no to może spis powinien się nazywać "Lista moich kart wydrukowanych przez Lukasa."

Napisałeś również: "sam do końca nie wiem, kto jest autorem których - najlepiej jak mi to podacie to się wtedy doda do tego spisu" to nie problem posprawdzać jakie dodatki są czyje, A w szczególności Jeżeli bierzesz się za zrobienie Spisu to w twoim interesie jest aby on był poprawny bo przykładowo Oryginalni autorzy MO (dodatek który był robiony i kończony przez wiele osób) nie zaglądają na forum często a ty w tym momencie ten dodatek przypisujesz W całości Lukasowi... Jeżeli z jakimś dodatkiem miałbyś problem to trzeba było się zwrócić do autora o spis Kart.

To że Lukas nie presyłał wszystkiego to prawda dlatego miał powstać ten spis który chciałeś zrobić.

a przy okazji jakie zmiany Lukas wprowadził do WM (odp. może być na PW żeby nie robić kolejnego offtopiku.)

USUŃ AKTUALNĄ WERSJE SPISU
Ostatnio zmieniony sobota 26 lip 2008, 11:50 przez Valdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Elemele [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 16:43
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Post autor: Elemele »

Valdi pisze:Po pierwsze Plik jak i sam temat tej rozmowy maił zawierać LISTE KART DODATKÓW NIEOFICJALNYCH (czyt. Autorskich) A nie Liste kart SPRZEDAWANYCH PRZEZ LUKASA (tu czy. ad. do zarzutu reklamy), chciałes zrobić liste kart dodatków autorskich tak jak pisałeś pare postów wyżej czy liste kart od lukasa??
Jeśli dobrze zauważyłeś to jest tam i LISA KART Z DODATKóW NIEOFICJALNYCH a dopiero obok jest lista kart, które sprzedaje Lukas.
Nie widzę jakoś problemu, żeby obie listy obok siebie były, wtedy jest łatwiej porównać, czy Ci czegoś nie brakuje.

Valdi pisze:"wersja kart dukowana przez Lukasa" brzmi owiele lepiej i na twoim miejscu bez pytania bym na to zmienił.
Ano zmienię, tylko, że teraz jestem wku***. Wiesz nie jest miło jak robisz coś z dobrej woli, a ktoś Ci zarzuca jakieś niecne plany (vide reklamowanie Lukasa)
Valdi pisze:Napisałeś: "Wybacz, ale ja sam mam karty drukowane przez Lukasa(...)" no to może spis powinien sie nazywać "Lisat moich kart wydrukowanych przez Lukasa."
Jak już wspominałem lista jest prowadzona dwutorowo, ułatwi to osobą, które mają dodatki od Lukasa sprawdzenia kompletności kart.
Valdi pisze:Napisałeś również: "sam do końca nie wiem, kto jest autorem których - najlepiej jak mi to podacie to się wtedy doda do tego spisu" to nieproblem posprawdzać jakie dodatki są czyje, A w szczegulności Jeżeli bierzesz sie za zrobienie Spisu to w twoim interesie jest aby on był poprawny bo przykładowo Oryginalni autorzy MO (dodatkek który był robiony i kończony przez wiele osób) niezaglądają na forum często a ty wtym momęcie ten dodatek przypisujesz W całości Lukasowi... Jeżeli z jakimś dodatkiem miałbyś problem to trzeba było sie zwrócić do autora o spis Kart.
Powiedz mi gdzie przypisałem autorstwo Lukasowi!!!???? Napisane jest wersja kart wg. lukasa, a to nie to samo. Poza tym myślałem, że jesteście też na tym forum od tego aby pomagać innym, tym bardziej, że listy nie robię tylko na własny użytek, ale chcę ją Wam też udostępnić, więc chyba mogę liczyć na pomoc w ustalaniu autorstwa? Ale postaram się sam to poprawić, bo w końcu to tylko w moim interesie leży, żeby lista była kompletna...
Valdi pisze:To że Lukas niepresyłał wszystkiego to prawda dlatego miał powstać ten spis który chciałeś zrobić.
I wydawało mi się, że taki powstał, a Ty mi sugerujesz kryptoreklamę...
Valdi pisze:a przyokazji jakie zmiany Lukas wprowadził do WM (odp. może być na PW żeby nierobić kolejnego offtopiku.)

USUŃ AKTUALNĄ WERSJE SPISU
Co do zmian w WM, to najlepiej jakbyś założył temat, ew. jak chcesz to na PM, ale na razie nie będę miał na to sił.

Plik jest już usunięty. Jeśli masz jakieś uwagi jeszcze do jego formy itd. co mam zmienić to daj znać - po poprawkach go wrzucę.


Once you taste Dilmah, you will never go back to ordinary tea!
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

(Nie będe pisał cytatami sorki nie chce mi się będzie w cudzysłowach.)

A więc: "Jeśli dobrze zauważyłeś to jest tam i LISA KART Z DODATKÓW NIEOFICJALNYCH a dopiero obok jest lista kart" więc z tego spisu wynika (WYNIKAŁO) że ja jako autor WM nie zrobiłem do niej nic bo w rubryce Nazwa karty: nie było żadnych kart...

"Nie widzę jakoś problemu, żeby obie listy obok siebie były" owszem zgodzę się ale nie w takiej formie jak to miałeś dotychczas.

"(...)Wiesz nie jest miło jak robisz coś z dobrej woli" wiesz jeżeli ja się za coś zabieram to napewno nierobie tego w pośpiechu (minęły trzy dni od tego jak zaproponowałeś że zrobisz spis), a na 100% nie zamieszczam czegoś co może wywołać tak wielkie kontrowersje.

"Powiedz mi gdzie przypisałem autorstwo Lukasowi(...)" Nie wypisując innych autorów dodatków tylko i wyłącznie Lukasa!!

"(...)Napisane jest wersja kart wg. lukasa, a to nie to samo.(...)" Może i nie to samo ale może być odebrane w inny sposób.

"(...)Poza tym myślałem, że jesteście też na tym forum od tego aby pomagać innym" owszem pomagamy innym ale widocznie trzeba było zwrócić się do autorów tych dodatków o pomoc albo do kogoś kto rozprowadza aby ci podał osobiście autorów, A nie napisanie gdzieś w poście po zamieszczeniu spisu :"sam do końca nie wiem, kto jest autorem których - najlepiej jak mi to podacie to się wtedy doda do tego spisu"
Nie wtedy się doda bo ludzie (nowi na forum lub nie bardzo znający się) będą myśleli że spis ten co jest (był) zamieszczony jest dobry!!

"(...)a Ty mi sugerujesz kryptoreklamę" a podałeś jakiegoś oryginalnego autora?

"Co do zmian w WM, to najlepiej jakbyś założył temat, ew. jak chcesz to na PM" Nie będę zakładał tematu i tak ich jest za dużo niepotrzebnych tematów na forum, więc czekam na PW.

"Plik jest już usunięty." i dobrze

"Jeśli masz jakieś uwagi jeszcze do jego formy itd. co mam zmienić to daj znać" do tego forum nie ale do spisu tak, jak robisz to rób coś już sumiennie

Proponuje w spisie rubryki:
Lp. / Dodatek i typ kart: (co zawierało by też rodzaj karty czyli zdarzenie itp.)/Oryginalna Nazwa karty (autora dodatku):/Karty "autor 1"/Karty "autor 2"/Karty "autor 3"/. żeby można było dodawać poklei autorów kolejnych kart bo wiadomo teraz autorzy będą przybywać.

Spis dodatków jest u mnie na stronie tam też są wymienieni ich autorzy.
Ostatnio zmieniony sobota 26 lip 2008, 11:53 przez Valdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Elemele [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 16:43
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Post autor: Elemele »

Valdi pisze:(Niebęde pisał cytatami sorki niechce mi sie będzie w cudzysłowach.)
Ja będę, bo przynajmniej przejżyście będzie.
Valdi pisze: A więc: "Jeśli dobrze zauważyłeś to jest tam i LISA KART Z DODATKóW NIEOFICJALNYCH a dopiero obok jest lista kart" więc z tego spisu wynika (WYNIKAŁO) że ja jako autor WM niezrobiłem do niej nic bo w rubryce Nazwa karty: nie było żadnych kart...
Nie ma tam rzadnych kart, bo z Twojej strony nie da się tego dodatku ściągnąć (pisze mi, że takiego pliku nie ma).
Valdi pisze:"Nie widzę jakoś problemu, żeby obie listy obok siebie były" owszem zgodze sie ale nie w takiej formie jak to miałeś dotychczas.
To jaka forma Cię satysfakcjonuje? Może zmienić nazwę "nazwa karty" na "ORYGINALNA nazwa kart" a tam gdzie jest "Karty wg. Lukasa" dać "Wersja kart drukowana przez Lukasa":?:
Valdi pisze:"(...)Wiesz nie jest miło jak robisz coś z dobrej woli" wiesz jezeli ja sie za coś zabieram to napewno nierobie tego w pośpiechu (mineły trzy dni od tego jak zaproponowałeś że zrobisz spis), a na 100% nie zamieszczam czegoś co może wywołać tak wielkie kontrowersjie.
Po pierwsze, nie robiłem w pośpiechu, i na 100% nie myślałem, że taki kontrowersje to wykona. No cóż, dla Ciebie tekst "Karty wg. Lukasa" znaczy, że on je robił, a dla mnie, że jest to wersja kart oryginalnych jakie drukuje Lukas.
Valdi pisze:"Powiedz mi gdzie przypisałem autorstwo Lukasowi(...)" Niewypisując innych autorów dodatków tylko i wyłącznie Lukasa!!
Lukasa nie wpisałem jako autora rzadnego dodatku!! Jeszcze raz powtórzę jeśli tekst "Karty wg. Lukasa" tak traktujesz, to sorry ale nie znasz znaczenia skrótu "wg." to tak jakbyś powiedział, że film "Władca Pierścieni wg. Tolkiena" (który to film wyreżyserował P. Jackson) został zrobiony właśnie przez Tolkiena a nie przez Jacksona (w końcu film jest zrobiony wg. Tolkiena...)
Valdi pisze:"(...)Napisane jest wersja kart wg. lukasa, a to nie to samo.(...)" Może i nietosamo ale może być odebrane w inny sposób.
Z takim myśleniem, to trzeba by zrobić 10 wersji tej listy, bo nie każdy wszystkie określenia zrozumie.
Valdi pisze:"(...)Poza tym myślałem, że jesteście też na tym forum od tego aby pomagać innym" owszem pomagamy innym ale widzocznie trzeba było zwrócić sie do autorów tych dodatków o pomoc albo do kogoś kto rozprowadza aby ci podał osobiście autorów, A nie napisanie gdzieś w poście po zamieszczeniu spisu :"sam do końca nie wiem, kto jest autorem których - najlepiej jak mi to podacie to się wtedy doda do tego spisu"
Nie wtedy sie doda bo ludzie (nowi na forum lub niebardzo znający sie) bedą myśleli że spis ten co jest (był) zamieszczony jest dobry!!
Wydaje mi się, że skoro umieszcza się na forum niedopracowane karty, to po to, żeby nad nimi dyskutować. I jakoś nikt nie piekli się, że trzeba je dopracować i są z błędami. Jakoś tam wszyscy podają rzeczowe uwagi. Fakt, że to moje niedopatrzenie, w końcu mogłem dopisać, że jest to wersja BETA.
Valdi pisze:"(...)a Ty mi sugerujesz kryptoreklamę" a podałeś jakiegoś oryginalnego autora?
Jeszcze raz mówię: Nie podałem ŻADNEGO autora.
Valdi pisze:"Co do zmian w WM, to najlepiej jakbyś założył temat, ew. jak chcesz to na PM" Niebede zakładał tematu i tak ich jest za dużo niepotrzebnych tematów na forum, iwęc czekam na PW.
Wybacz, ale nie mam teraz na to sił. Może powiedz po prostu, czy są jakieś istotne zmiany (np. że całkowicie usunął jakieś karty, dodał swoje etc.)

Valdi pisze:"Plik jest już usunięty." i dobrze

"Jeśli masz jakieś uwagi jeszcze do jego formy itd. co mam zmienić to daj znać" do tego forum nie ale do spisu tak, jak robisz to rób coś już sumiennie
Staram się robić sumiennie...
Valdi pisze:Proponuje w spisie rubryki:
Lp. / Dodatek i typ kart: (co zawierało by też rodzaj karty czyli zdarzenie itp.)/Oryginana Nazwa karty (autora dodatku):/Karty "autor 1"/Karty "autor 2"/Karty "autor 3"/. żeby można było dodawać pokolei autorów kolejnych kart bo wiadomo teraz autorzy bedą przybywać.

Spis dodatków jest umnie na stronie tam też są wymienieni ich autorzy.


Jak znajdę więcej czasu to wprowadzę zmiany. Co do propozycji rubryk to mam kilka uwag. Otóż tam gdzie jest "dodatek i typ kart" chcę umieścić też jaki to jest typ (Ekwipunek, Przygoda, itp.) tyle, że często nie potrafię tego określicz (wzorniki do wydruku nie pokrywają się i ciężko mi ustalić co jest np. ekwipunkiem, a co karta wioski).
Może zostawimy rubrykę oryginalna nazwa karty i tam napiszemy karty jakie wyszły, a rubryka obok to będzie autor/autorzy. I gdzieś na końcu wersję kart drukowaną przez Lukasa?


Once you taste Dilmah, you will never go back to ordinary tea!
Awatar użytkownika
Rops
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
ZP i LK
Posty: 101
Rejestracja: środa 18 maja 2005, 15:43
Lokalizacja: North
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Rops »

Jak sobie sciagnalem i obejzalem spis tylko jedno stwierdzenie (raczej chyba niesluszne) mi sie nasunelo.
-"hmm wyglada na to ze wszystkie te karty z dodatkow zrobil Lukas"
Wszedzie jakies "karty lukasa", "karty wg. lukasa", i najlepsze: "Uwagi DO KART lukasa"
Ja wale ten gosc jest dobry... a mi sie wydawalo ze jeszcze jest Cliff i Dess, Kufir, Valdi, Lens itp ... (sorki jak kogos niewymienilem) sa autorami kart. Moge sie zalozyc ze wiekszosc z tych osob lubi byc wymieniana jako autorzy swoich dodatkow.
Moze jeszcze na sam konec spisu powinienes zamiescis linka jego strony, maila i cennik... No brawo naprawde sie postarales.....
..... No cóż, dla Ciebie tekst "Karty wg. Lukasa" znaczy, że on je robił, a dla mnie, że jest to wersja kart oryginalnych jakie drukuje Lukas.
A dlamnie jako dla osoby ktora chce skozystac ze spisu kart oznacza to jednoznacznie ze karty robil lukas... Pozatym nieliczy sie to co ty myslisz ale to co ci ktozy z tego spisu kozystaja..
Niewiem czy to problem ale ja np wchodze na stronke Valdiego i tam na wszystkich dodatkach jest dopisek: Autor, korekta, pomysl itp.
Jeszcze raz mówię: Nie podałem ŻADNEGO autora.
nieee no oczywiscie ze niepodales.. bo to w koncu spis kart tak sobie o zrobiony i poco tam kogokolwiek wymieniac skoro najlepiej isc na latwizne i napisac (sorki ze sie powtarzam: Wszedzie jakies "karty lukasa", "karty wg. lukasa", i najlepsze: "Uwagi DO KART lukasa"
A najlepsza jest twoja odpowiedz na Wieze maga:
Valdi napisał:
"Co do zmian w WM, to najlepiej jakbyś założył temat, ew. jak chcesz to na PM" Niebede zakładał tematu i tak ich jest za dużo niepotrzebnych tematów na forum, iwęc czekam na PW.

Wybacz, ale nie mam teraz na to sił. Może powiedz po prostu, czy są jakieś istotne zmiany (np. że całkowicie usunął jakieś karty, dodał swoje etc.)
Nie no usmialem sie ... to Valdi ma ci podac jakie sa zmiany w :
"karty wg. lukasa", "Uwagi DO KART lukasa"
Jak sie "niema sił" to sie spisu nierobi.. logiczne .... i jak tu robic jakies dodatki.... i tak niebede ich autorem
Konczac TO NAPRAWDE WIELKIE GRATULACJE ZA TEN "SPIS".........


"Moc w połączeniu z ignorancją rodzi zło"
-Ursula LeGuin
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Elemele napisał:
Nie ma tam rzadnych kart, bo z Twojej strony nie da się tego dodatku ściągnąć (pisze mi, że takiego pliku nie ma).
Czyli jeżeli się nie da ściągnąć to już nie jestem ich autorem?? może jednak lepiej napisać do autora dodatku czy / czemu dodatek niemożna ściągnąć i czy może przesłać spis kart?

Elemele
No cóż, dla Ciebie tekst "Karty wg. Lukasa" znaczy, że on je robił, a dla mnie, że jest to wersja kart oryginalnych jakie drukuje Lukas.
No widzisz a ja myślałem że to spis dla innych a nie dla ciebie! zresztą jak to Rops napisał
A dlamnie jako dla osoby ktora chce skozystac ze spisu kart oznacza to jednoznacznie ze karty robil lukas... Pozatym nieliczy sie to co ty myslisz ale to co ci ktozy z tego spisu kozystaja..
Elemele
to trzeba by zrobić 10 wersji tej listy,
Wystarczy jedna ale przejrzysta i dokładna.


Elemele
Wydaje mi się, że skoro umieszcza się na forum niedopracowane karty, to po to, żeby nad nimi dyskutować. I jakoś nikt nie piekli się, że trzeba je dopracować i są z błędami. Jakoś tam wszyscy podają rzeczowe uwagi.
Podam konkretny przykład z ostatniego tygodnia
http://www.gamekeeper.itl.pl/forum/viewtopic.php?t=626
NIKT nad nimi nie dyskutował i nikt nie podawał żadnej rzeczowej uwagi na temat kart, a wszyscy się pieklili że karty były do wywalenia. Nekrus to zrozumiał i ostatnio zamieścił swoje karty w poprawionej wersji 120kart Nekrusa jest w bardzo dobrej jakości.

Elemele
Wybacz, ale nie mam teraz na to sił. Może powiedz po prostu, czy są jakieś istotne zmiany (np. że całkowicie usunął jakieś karty, dodał swoje etc.)
No sorki ale jeżeli piszesz że karty wd. Lukasa a nie porównujesz ich z oryginałami to skąd możesz wiedzieć że wprowadził tam jakieś zmiany?? Lukas nie zmienił żadnej karty WM bo przeglądaliśmy je razem z nim i dostał je w formie do druku. Co do Braku WM na mojej stronie jest ona związana z wychodzącymi jakimiś mutantami niezgodnymi z moją koncepcją (parę osób do mnie pisało przesyłając dziwne twory z zapytaniem czy dołączę je do WM)

Co do spisu i rubryk ja zaproponowałem a jak z tego skorzystasz to twoja sprawa.
Ostatnio zmieniony sobota 26 lip 2008, 11:57 przez Valdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Elemele [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 16:43
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Post autor: Elemele »

Dzięki Wam za posty, rozumiem, że można być niezadowolonym z tego co przedstawiłem, że niedopracowane itp. Ale samemu czasem się nie zauważy, że coś jest źle napisane i może być też źle odebrane.
Ale wydawało mi się, że trzeba wtedy zwrócić komuś uwagę, ewentualnie doradzić.
Ale nie, najłatwiej jest zrobić komuś zjebkę, niż samemu pomóc.

Wybacz rops, ale w tabeli jest kolumna "nazwa karty" a dopiero pozniej "karty wg. lukasa" to Cię nie zastanowiło?? Nie będę kolejny raz pisał że napis karty wg. Lukasa to nie to samo co: karty pomysłu Lukasa.

BTW, rops - sił się nie ma na dopieszczanie czegoś, co głównie jest robione dla innych. To takie typowo Polskie, ktoś Ci da czegoladkę to ty się w** że Ci całej bombonierki nie dał. Gratuluję myślenia.

Kolumna gdzie opisuję karty Lukasa nie służy dokładnemu przeglądnięciu jakie zmiany dał, ale jest po to, żeby ogólnie się zorientować co tam powpychał swojego, albo czego nie przesłał z zamówienia (jest to głównie skierowane do jego "klientów")

"Co do spisu i rubryk ja zaproponowałem a jak z tego skorzystasz to twoja sprawa." - Powiem tak, chciałem stworzyć listę z której WSZYSCY mogliby skorzystać, ale jeśli nikt nie chce mi pomóc to lista może zostać tylko na mój użytek. Płakać pewnie nie będziecie. I dobrze.


Once you taste Dilmah, you will never go back to ordinary tea!
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Chollera :) zasałem tę listę w pracy i zapomniałem obejrzeć :D. Panownie nie kłóćcie się już. Elemele nie obrażaj się. Konstruktywna i ostra krytyka wyjdzie Ci tylko na dobre. Poprostu zauważyłem, że tak już jest na tym forum. Wszyscy tutaj dbają o dobry wizerunek MiM i dodatków autorskich robionych do niej. Jeżeli zaprzestaniemy bardzo krytycznie podchodzić do tych rzeczy to z MiM w ciągu roku zrobi się kupa pokroju Magia i Miecz: Star Wars, Magia i Miecz: StarTrek, Magia i Miecz: Pokemony itd.
Ja to za każdym razem jak wypuszczam kartę to boję się żeby mnie nie zjebali :D A jak opierdzielą za głupoty w karcie to poprawiam :) W końcu to dla ludzi ma być :]
Ostatnio zmieniony sobota 26 lip 2008, 11:57 przez SeSim, łącznie zmieniany 1 raz.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Elemele [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 16:43
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Post autor: Elemele »

SeSim ja rozumiem krytykę i jej się nie boję. Ale denerwuje mnie, jak ktoś w ogóle nie pytając się zarzuca mi rzekome specjalne forowanie jednej osoby i brak dobrej woli przy sporządzaniu tej listy. Tak jak już mówiłem, samemu czasem się nie widzi pewnych niuansów (napisanie "karty wg lukasa" zamiast "wersja kart drukowana przez lukasa"). Dlatego miałem nadzieję, że wytkniecie mi byki, ale w normalny sposób. A tak zrobiliście ze mnie i z listy niejako "billboard" Lukasa.


Once you taste Dilmah, you will never go back to ordinary tea!
Awatar użytkownika
Tankret
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 79
Rejestracja: sobota 11 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Tankret »

faktycznie potraktowaliscie go bardzo bardzo ostro... zanim ktos zapyta³ czemu napisa³ tak a nie inaczej to ju¿ wrzucili¶cie na niego najgorsze b³oto...ale to pewnie dlatego ze Lucas wzbudza tu bardzo wielkie emocje.


"Któ¿ umie tak jak Polak, mówi±c - milczeæ, milcz±c - piæ?Tak szumieæ,tak o s³owo jedno zaraz w mordê biæ...Ech biada,te gotyckie rêce znów nie tam gdzie trza,Darujcie mi wybite drzwi ³bem ¿abojada."
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Muhahaha ale ładny offtop :D No poprostu piknie !! :) Aż serce rośnie :P Dopiero tera zakumałem, że to przecież temat o płytce Denvera ;) Elemele zrób topic o liście lepiej bo jak jakiś mod tu zajrzy to będzie chryja :twisted: :twisted: OFFTOP ROXX ;)

Może rzeczywiście trochę za ostra krytyka ale nie mi się wypowiadać. Spis w tamtej pierwszej postaci zobaczę dopiero w poniedziałek w pracy :)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Spis Kart

Post autor: HunteR »

No to żeś nieźle przysnął SeSim :lol: Ja już od paru postów nawet tego nie czytam bo nie dość że bezsensowna kłótnia to jeszcze okropnie długie 8)

A topic o liście kart do MiMa jest już na tym foorum choć nie zdobył znaczącej popularności. Widać że tylko kontrowersyjne tematy skłaniają userów (przynajmniej niektórych) do pisania postów :lol:

A temat znajduje się tu http://www.gamekeeper.itl.pl/forum/viewtopic.php?t=574 i jest jak byk napisane "SPIS KART DO MAGII I MIECZA" 8) Proponuję tam przekleić ostatnich kilka(naście) postów i po sprawie.

A wracając do tematu. Jak tam prace nad zawartością płytki i rozumiem że nie muszę tłumaczyć że nie chodzi mi o flizy :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Tankret
anim ktos zapytał czemu napisał tak a nie inaczej to już wrzuciliście na niego najgorsze błoto...ale to pewnie dlatego ze Lucas wzbudza tu bardzo wielkie emocje.
Ja tylko chciałem obronić Autorów dodatków (przyokazji siebie) żeby ich dodatki niebyły przypisywane innym, a Lukas nie wzbudza u mnie żadnych emocji (Troszkę głupio zabrzmiało) Jest/był to normalny człowiek ale to nie ten temat.

Hunter
Widać że tylko kontrowersyjne tematy skłaniają userów (przynajmniej niektórych) do pisania postów
No sorry ale nie wypowiadam się w tematach nic niewnoszących do forum bo i po co według mnie tematy typu:"Forumowe Pseudonimy","Śmieszne aukcje na allegro", czy "Śmieszne linki" są bezsensu na tym forum i nie zamierzam brać w nich udział.
Ostatnio zmieniony sobota 26 lip 2008, 11:59 przez Valdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Elemele [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 16:43
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Post autor: Elemele »

Valdi rozumiem, że mogło Cię to wkurzyć i wkurzyło więc szczerze mówię PRZEPRASZAM wszystkich autorów (w tym i Ciebie), którzy mogli się poczuć urażeni, że ich nie wpisałem, a jest wpisany Lukas. Nie było moim celem robienia z Lukasa twórcy wszystkich dodatków.
W wolnej chwili będę dopracowywał listę i jeśli nie będziecie mieli nic przeciw, to będę tu umieszczał linki do wersji beta, abyście mogli poprawiać listę razem ze mną, aby była jak najlepsza.

Pozdrawiam.


Once you taste Dilmah, you will never go back to ordinary tea!
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

www.valdigda.neostrada.pl/spis.xls

Moja wersja spisu i według mnie jakoś w tym kierunku można by go rozwijam Niestety niemiałem zadużo czasu i niewiem czy poprawnie wpisałem autorów jak coś prosze o podanie (najlepiej na maila) poprawnych autorów. Zgóry Przepraszam że nieumieściłem tu wszystkich autorów szczegulnie tych najnowszych ale niemiałem akurat wszystkich dodatków. Postaram sie to nadrobic w najbiższym czasie a najmilej by było gdyby autorzy podesłali spisy kart ich rodzaj i typ. to by bardzo uprosciło dalszy ciąg tworzenia Spisu.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Zablokowany