Recenzja MiMa na portalu Strategie i Stratedzy

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: wilczy »

Oficjalnie i we właściwym już miejscu napiszę, że recenzja (opis) Raleena bardzo mi się spodobała. Właściwie mógłbym czepiać się tylko drobiazgowości która spowodowała że wyszedł taki długi artykuł. No i chyba niepotrzebnie w pewnym momencie wszedłeś Raleen w te niuanse z przekrętami.... zacząłeś od mozliwości taktycznych ale wyszedłeś na manowce :mrgreen: zresztą teraz widzisz że można dopisywać kolejne przykłady combosów. Myślę że bez tych przykładów wyszedł by zgrabniejszy opis ;-)

Pozdrawiam...

P.S: Czytałem też recenzję "Bogów Wikingów" i też świetna ;-) szczególnie zgadzam się z wnioskami na temat Heli i jej wpływu na grywalność.


Zdejmijcie... łańcuch. Nie tykajcie... ryngrafu...
ROBALHC
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 01 maja 2008, 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ROBALHC »

Raleen pisze:
ROBALHC pisze:
Raleen pisze:Tym bardziej, że mam wrażenie, że dziewczyny grywające w planszówki to raczej rzadkość ;) .
A Mnie Kumple dawno olali zade nie ma czasu na wg. ich "takie pierdoły" i aktualnie w MiM gram tylo z.......dwiema dziewczynami :D
Wielu by na Twoim miejscu nie narzekało, wręcz przeciwnie :lol:
Ja wcale nie narzekam hahaah \:D/


Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dzięki wilczy, bardzo cenię sobie Twoją opinię jako znawcy tematu, z którym kiedyś na tym forum bardzo miło mi się dyskutowało.


Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Recenzja została poprawiona. Większość Waszych uwag, w tym głównie Sesima uwzględniłem:

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=119

Sesimie, co do Otchłani, która wzbudzała takie kontrowersje, zajrzałem do instrukcji, i:

1. Dodatek nazywa się oficjalnie "W kosmicznej otchłani" i tak też go w związku z tym nazwałem, natomiast dalej pisałem już, tak jak pierwotnie to było po prostu "Otchłań".

2. Co do rzucania czarów w Otchłani, zgodnie z instrukcją można ich używać tylko w stosunku do aktualnie wyciągniętych kart Przygód i Otchłani.

3. Z Twoich uwag nie uwzględniłem tylko (niestety) tego o przyjaciołach. Nie chciałem już dalej rozpychać tej recenzji, poza tym trochę nie pasowałoby mi to do reszty, więc o przyjaciołach się nie rozpisywałem, ale nie sądzę, by to było jakoś szczególnie ważne. Rzecz w tym, że gdyby zacząć pisać o przyjaciołach, trzebaby napisać też trochę więcej o przedmiotach magicznych i ich specyfice, a aż taki szczegółowy być nie chcę ;) .

Pozdrawiam i miłej lektury raz jeszcze!


ODPOWIEDZ