And today's winner is...

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gieferg [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

And today's winner is...

Post autor: Gieferg »

Od sierpnia zacząłem sobie zapisywać jacy poszukiwacze zwycieżyli w rozgrywanych przez nas partyjkach. Co ciekawe, mam więcej autorskich Poszukiwaczy niż oryginalnych, a tymczasem mało kiedy zdarza się, żeby wygrał któryś z nich :neutral: Nie wiem czego to zasługa no ale jakoś tak wychodzi.

Zaznaczę też, że zawsze losujemy jedną postać i nią gramy, Poszukiwaczy którzy wystąpili skreślamy na liście i nie mogą się pojawić w grze ponownie do czasu kiedy wszyscy Poszukiwacze nei zostaną z listy skreśleni co sprawia, że każda kolejna partyjka wygląda inaczej (przynajmniej pod względem Poszukiwaczy).

Zachęcam do pisania w tym temacie o zwycięskich poszukiwaczach w waszych grach, zwłaszcza tych, którzy swoje zwycięstwo osiagnęli w jakiś interesujący sposób.

Na początek lista zwycięzów z naszych gier od sierpnia:

Czarny Rycerz
Złodziej
Czarnoksiężnik
Rzezimieszek
Morski Elf
Jasnowidz
Zabójca
Zawadiaka
Kapłan
Mnich
Amazonka
Satyr
Skaven (Arcymag)
Góral
Wróżka

I parę słów o ostatnim zwycięzcy:

Tajemne Wrota nie zostały otwarte bo nikt nie wybrał się na Morze, Poszukiwacze trafiali więc do Wewnętrznej Krainy przez Magiczne Wrota - do Korony Władzy jako pierwsza dotarła Strażniczka Świątyni, zdążyła wykończyć Krasnoludzkiego Kapłana czarem Rozkaz zanim ten ostatni sięgnął po Miecz Szoguna, ale nie zdązyła już wykończyć napakowanej Wróżki przemierzającej Przedpola Piekieł. Wróżka weszła na Koronę, Strażniczka nie miała szans więc uciekła i została wykończona rozkazem z Korony.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

Oto moja lista zwycięzców z ostatniego roku czy jakoś tak

Monarcha
Złodziej
Kupiec
Szpieg
Filozof
Wiedźmin
Morlok x 2
Reptilion ( w tej rozgrywce losowaliśmy tylko spośród Poszukiwaczy z Morza )
Wampir
Kosmiczny Pirat
Cyganka
Żołnierz

Jak widać dominują poszukiwacze z oryginalnego zestawu , mimo że mam wydrukowane kilka dodatków autorskich ( w tym wszystko Gieferga oprócz Wyspy Gadów )
Morlok brał udział w rozgrywce więcej razy lecz dwa razy zwyciężył w ten sam sposób czyli rajdem przez Podziemia.
Co ciekawe jak widać zwyciężali Poszukiwacze zaliczający się raczej do średniaków

EDIT : Wiedźmin był w wersji MackaN'a a to nie był Strażnik lecz Żołnierz :) Mylą mi się z racji ilustracji
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 kwie 2008, 14:55 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
Awatar użytkownika
Gieferg [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Wiedźmin
Strażnik
Tak z ciekawości - który Wiedźmin (było chyba ze czterech) i jaki Strażnik? :)
Morlok brał udział w rozgrywce więcej razy lecz dwa razy zwyciężył w ten sam sposób czyli rajdem przez Podziemia.
Jeszcze nie widziałem, żeby Morlok wygrał w inny sposób.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Zendar
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 162
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 16:38
Lokalizacja: Południe
Płeć:

Post autor: Zendar »

Ja gram ze znajomymi podobnie jak Gieferg, podczas każdej gry losujemy te postacie które nie brały udziału w poprzednich... Pamiętam tylko 6 zwycięzców z ostatnich gier w 4 przypadkach zwyciężyłem ja, tylko dwa razy udało sie mnie unicestwić. Oto lista zwycięzców podczas moich sześciu gier:

Postacie którymi zwyciężyłem ja-
1- Wampir
2- Monarcha
3- Astropata
4- Rzezimieszek(Na normalnych zasadach wymiata)

Postacie którymi zwyciężyli moi znajomi-
1- Morlok(Najprostrzym sposobem przez podziemia)
2- Demon zła

Pozdrawiam wszystkich sympatyków serii :mrgreen:
Ostatnio zmieniony sobota 23 sie 2008, 17:48 przez Zendar, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ