MiM czy Talisman? Poradzcie

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
hutnik [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 10
Rejestracja: piątek 28 mar 2008, 18:13
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: hutnik »

Gieferg pisze: Czyli znasz tylko "starocie" których obecnie głowną zaletą jest to, że były pierwsze. Jak dla mnie drukowanie na dzień dzisiejszy dodatków Cliffa & Dessa (nie umniejszając ich niewątpliwie duzych zasług dla rozwoju Magii i Miecza) czy Lukasa to coś jak inwestowanie w odtwarzacz VHS :) Choć pewnie wiele osób się z tym nie zgodzi. Oczywiście znajda się pośród nich perełki, czyli karty, które się nie "zestarzały" i spokojnie można je druknąc.
No tego to nie wiedzialem. Sciagalem dodatki ze stron:
http://www.magiaimiecz.eu/
http://cliff4.w.interia.pl/

A jest jeszcze jakies inne zrodlo? Z tego co wyczytalem to Ty masz caly swoj zestaw dodatkow przerobionych przez Ciebie, w jakis sposob mozna ew. wejsc w ich posiadanie?


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Zdaje się SeSim że z nimi nie grałeś, więc nie możesz za wiele powiedzieć o tym jak wpływają na czas gry.
Owszem nie grałem ale się z nimi swojego czasu zapoznałem. Poza tym nie użyłem zwrotu "wpływają" ino "mogą wpłynąć" na czas gry.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Dodatki do MiMa są jeszcze na www.talismanisland.com

Jest tam pare polskich (w dziale międzynarodowych downloadów), w tym dwa autorstwa Gieferga, a co do reszty, to już o tym sam autor wspominał, że jak ktoś jest zainteresowany, to ma do niego na PW napisać.


hutnik [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 10
Rejestracja: piątek 28 mar 2008, 18:13
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: hutnik »

Artownik pisze:Dodatki do MiMa są jeszcze na www.talismanisland.com

Jest tam pare polskich (w dziale międzynarodowych downloadów), w tym dwa autorstwa Gieferga, a co do reszty, to już o tym sam autor wspominał, że jak ktoś jest zainteresowany, to ma do niego na PW napisać.
Sciagnalem co tam bylo po polsku. Pustynia Gieforga bardzo klimatyczna, szczegolnie rysunki. Jeszcze doczytam karty i drukne raczej napewno :)

Tylko niestety akurat PP Gieforga nie dalo sie sciagnac bo jakis wadliwy link :(


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Z tego co wyczytalem to Ty masz caly swoj zestaw dodatkow przerobionych przez Ciebie, w jakis sposob mozna ew. wejsc w ich posiadanie?
Wyspa i Pustynia są na Talismanisland, co do reszty to:
Gieferg pisze:Dodatki będą udostępniane wyłącznie autorom recenzji dodatków autorskich (planszowych), autorom innych dodatków, oraz osobom, które będą miały do powiedzenia na temat dodatków autorskich które już mają dużo więcej niż "kawał świetnej roboty" bo prawde mówiąc tyle to wiem sam a i innym autorom pewnie za wiele takie "rozbudowane" opinie nie dają. Kwestia przedstawia się tak jak już pisałem w innym temacie - spora częśc użytkowników ściagnie dodatek, a potem ma gdzieś autora tegoż dodatku. Takim pasożytom mówię NIE.

Wszelkie rozpowszechnianie poza tym wspomnianym powyżej można uznać za działania na szkodę forum bo ci co dostaną nie muszą się już wysilać, pisać nic o dodatkach itd. Wspominam o tym, bo ktoś z osób którym udostępniłem Wyspę Gadów najwyraźniej okazał się nie byc godnym zaufania i podejrzewam, że takich przypadków będzie więcej. Więc jeśli komuś zachce się prosić o któryś z moich dodatków na PW kogoś innego niż mnie, to proszę odsyłać go do mnie, to się dowie co ma zrobić (o ile jeszcze tego nie zrobił) żeby dodatek dostać.
Tak to własnie wygląda. krótko mówiąc: chodzi o sensowne udzielanie się na forum w tematyce dodatków autorskich.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Gieferg pisze:Tak to własnie wygląda. krótko mówiąc: chodzi o sensowne udzielanie się na forum w tematyce dodatków autorskich.
I tak być powinno nie tylko z dodatkami Gieferga tylko wszystkimi. :P
Na napisanie kilku sensownych postów chyba każdego stać?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ODPOWIEDZ