Publikacja elektroniczna o Magii i Mieczu (propozycja)

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Skogtroll [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dolina Elfów
ZK & LK
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 01 lis 2005, 23:54
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Skogtroll »

Gamekeeper pisze:I na czym stanelo ?? Sa jakies materialy czy trzeba sie zaczac starac i wyskrobac cos.
Tak, jak pisał 7Tristan, prace są w toku. Materiały, to jak na razie recenzja Raleena, która będzie tekstem głównym (ładnych parędziesiąt stron) pierwszego wydania i krótki felieton 7Tristana (ale obiecał więcej tekstów ;-) ). Poza tym, czekam wciąż na odpowiedź Maxthona o zgodę na publikacje jego recenzji.

Ogólnie cały czas coś dłubię nad elementami graficznymi. Chcę wykorzystać tylko te "magiomieczowe", więc trochę je obrabiam.
Trochę pracy jest nad każdym małym elementem składowym (grafiki, layout, itp.), ale jak już się zrobi to w miarę porządnie, to będzie mniej roboty w przyszłości (chyba, że okaże się, że wszystko jest do dupy i nie nadaję się na projektanta ;-) ).

Odpowiadając na pytanie Gamekeepera – skrobać, skrobać i jeszcze więcej skrobać! Jeśli nie wykorzysta się tego teraz, to z pewnością w przyszłym wydaniu.
Misiek pisze:A gdyby dołączyć któryś z najgrywalniejszych dodatków, np Przedpola Piekieł, tyle że stworzyć własne ilustracje.
Ok. Super, fajnie, tylko kto się podejmie ilustrowania?


Obrazek
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Jest problem, bo większość tutaj to pasjonaci, a nie artyści, tyle że co szkodzi spróbować, najwyżej nie wyjdzie :badgrin:

Edit. Przeoczyłem post Gamekeepera. Taki dodatek nie musi być w pierwszym numerze. Założyć temat, który dodatek najlepiej się do tego nadaje i popróbować sił z grafiką. Wiem, że ogólnie brzmi to jak temat do bajania dzieciom, tyle, że takie coś chętnie bym zobaczył w magazynie. Opisy gier które każdy zna to nie wszystko, poprostu stworzyćcośod początku do końca własnymi umiejętnościami.


Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Raleen »

No, ja się dorzuciłem i życzę powodzenia. Pamiętam, że trochę marudziłem nad stroną prawną tego rodzaju przedsięwzięć kiedyś, ale jak trzeba służę uprzejmie.

Pozdrawiam i życzę sukcesów
Raleen
\:D/


ODPOWIEDZ