www.magiaimiecz.go.pl (Dodatki SkogTrolla)

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skogtroll [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dolina Elfów
ZK & LK
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 01 lis 2005, 23:54
Płeć:
Kontakt:

www.magiaimiecz.go.pl (Dodatki SkogTrolla)

Post autor: Skogtroll »

Witajcie!
Mam do Was Wszystkich wielką prośbę. Otóż chciałbym się dowiedzieć, jak na Waszych przeglądarkach jest wyświetlana moja stronka o MiM. Dostałem cynk, że u jednej osoby (na razie) jest wyświetlana niepoprawnie.
Czy moglibyście rzucić okiem na nią i napisać czy to co widzicie zgadza się z tym screenem, który zamieszczam poniżej?
Dzięki z góry za pomoc!
Adres stronki: http://www.magiaimiecz.go.pl/
lub: http://www.varulv.webd.pl/magiaimiecz/index.html

EDIT: Jeśli możecie, to napiszcie także jakie macie wersje przeglądarek;)
Dzieki wielkie!
Screen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony niedziela 10 sie 2008, 17:44 przez Skogtroll, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Na FF 2.0.0.11 śmiga i furczy w rozdziałkach 1024x768 oraz 1600x1200.

EDIT:
ueeee w IE 6 wygląda tak :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Skogtroll,

Ha, bardzo fajna stronka. =D> Klimatyczna i pasuje do MiMa.
Podoba mi się szczególnie pomysł z drzwiami w górnym lewym rogu do wychodzenia z lokacji. :biggrin:
O ile mnie pamięć nie myli, dodałeś kilka nowych kart do oblukania w zakładce Trolle?
Kurcze, bardzo fajnie zapowiada sie ten dodatek... Jest choćby maleńka nadzieja, że ukończysz go jeszcze w tym roku?... Np jako prezent na Gwiazdke dla MiMomaniaków. \:D/

Przebadałam strone i podstronki Operką 9.23 i śmiga pięknie. Obrazki wszystkie się pojawiają, po kliknięciu na nie otwierają podstrony z kartą w dużym formacie, jak najedziesz na coś np napis Smoki na głównej stronie to mignie. Jednym słowem u mnie działa wszystko super. :mrgreen: Rozdzielczość w której badałam stronki to 800x600 (lubie wszystko na ekranie DUŻE mieć) i 1024x768 (często także śmigam na takiej).

Zastanawiałam się ile czasu potrwa 'remanent' starej stronki, a tu prosze, niedojrze że całkiem nowa szata graficzna, to jeszcze raz dwa z powrotem wróciła choć pod innym adresem. =D>

BTW Dasz przekierowanie ze starej stronki na tą?

Edit:

W IE strona tytułowa wygłąda u mnie tak samo jak wklejka SeSim'a czyli bebe. Podstrony, np Trolle czy Dolina Elfów, już poprawnie działają i wyglądają.
Tak a'propos, w/g mnie IE jest zrąbaną przegladarką internetową i panu Billowi za to, że tak słabo się stara, należą się baty. /bicz ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

U mnie działa jak natura chciała :P A stronka na prawdę świetna, tak trzymać \:D/

A moja przeglądarka to FF2.0.0.1 :P
Tak a'propos, w/g mnie IE jest zrąbaną przegladarką internetową i panu Billowi za to, że tak słabo się stara, należą się baty.
Popieram, IE to porażka i nie ma co nią kompa psuć.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Skogtroll [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dolina Elfów
ZK & LK
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 01 lis 2005, 23:54
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Skogtroll »

Dziękuję Wam Wszystkim za reakcję! Właśnie zastanawia mnie, dlaczego na moim IE.7 działa poprawnie. Widocznie do tej wersji IE jest skopana kompletnie;) W takim razie oglądajcie moją stronkę we wszystkim poza IE od 1.0 do 6.9 ;) hehe
Może gdzies jeszcze wyczaję w czym tkwi problem z tym wyświetlaniem :-k Ale na razie pozostawię tak jak jest. Trochę zabawy przy tym było;)

dzięki jeszcze raz za odzew i pozytywne słowa!
Pozdrawiam!

PS. Katiusha, - niestety, ale Trolle jeszcze trochą posiedzą w swych grotach przed wyruszeniem na łów. Kiedy wyjdą - nie wiem, lecz na pewno nie w tym roku. Za dobrze im w ciemnych, leśnych jaskiniach ;-)

EDIT:
Katiusha pisze:Podoba mi się szczególnie pomysł z drzwiami w górnym lewym rogu do wychodzenia z lokacji
Zgadniesz skąd te drzwi pochodzą? ;-)


Obrazek
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Zgadniesz skąd te drzwi pochodzą?
Numer 0-700......
Drrryyynn, drrryyynn. Halo? Tu automatyczna sekretarka konkursu, prosze po odczekaniu godziny podać odpowiedź i wcisnąć klawisz #...
Po godzinie czasu:

Hehe, to są bardzo "Tajemne Wrota", a za nimi kryje się bardzo niebezpieczna "Równina Grozy".

Tiiit.
Dziękujemy państwu za wzięcie udziału w naszym quizie na najbardziej tajemnicze Wrota w całym MiMie. Nagrodą będzie możliwość trzykrotnego 'pocałowania klamki' w drzwiach w razie jakiegokolwiek zgłoszenia się po odbior w/w nagrody. Reklamacje i zastrzeżenia przyjmowane będą 'jak dwie niedziele razem się zejdą i spotkają'. :mrgreen: ;)
Skogtroll pisze:niestety, ale Trolle jeszcze trochą posiedzą w swych grotach przed wyruszeniem na łów. Kiedy wyjdą - nie wiem, lecz na pewno nie w tym roku. Za dobrze im w ciemnych, leśnych jaskiniach
Ha, skoro dobrze im w tych jaskiniach, to niech zimują sobie skoro tak trzeba.
Ale mam nadzieje, że na wiosne albo lato wylezą ze swych kryjówek rześkie i wyspane rozprostować troche kości i objawić światu swe paskudne oblicza. ;)

Pozdrawiam Kati


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Skogtroll [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dolina Elfów
ZK & LK
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 01 lis 2005, 23:54
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Skogtroll »

Wyjaśniła się sprawa złego wyświetlania stronki w IE. Jest to wina obrazków w formacie *.PNG z przezroczystością. Tylko IE.7 wyświetla je poprawnie ( i wszystkie inne przeglądarki ;-) ), a starsze wersje IE nie wiedzą co to png ;-) hehe
No cóz. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że coraz więcej osób będzie korzystać z bardziej cywilizowanych przeglądarek. I dla nich właśnie jest przeznaczona powyższa stronka ;-)


Obrazek
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Ja korzystam z IE7 i do tej pory nie miałem żadnych zastrzeżeń. Wszystkie stronki wyglądają ok, pracuje się z tmy programem dobrze i jest moim zdaniem wygodniejszy niż wszystkie do tej pory testowane FF i Opery, które zawsze z czymś miały problem - albo szalały ich ustawienia, albo wyświetlały dziwnie proste w budowie strony ;)

Pod IE7 śmiga bez zarzutu.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

pretorianstalker pisze:Pod IE7 śmiga bez zarzutu.
Widocznie pan Bill postarał się bardziej przy tej wersji przeglądarki. ;)

Zawsze korzystając z IE 5 czy 6 musiałam jakieś programy dopalające instalować aby przeglądarka biegała tak jak lubie. Natomiast Opera ma wszystko już razem tj funkcje których potrzebuje do przeglądania stron.
Oczywiście każdy korzysta z takiej przegladarki jaka mu odpowiada i pasuje.
Jeden będzie zadowolony z takiej a nie innej, to kwestia gustu.
Ważne aby było mu najlepiej i najwygodniej podczas zwiedzania netu. :biggrin:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ODPOWIEDZ