Stary w temacie - nowy na forum

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Diaxxx [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 20:55
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42

Stary w temacie - nowy na forum

Post autor: Diaxxx »

Witam wszystkich
Dawno dawno temu (miałem chyba z 10 lat) grałem z kumplem z klasy w rewelacyjną grę "Magia i Miecz". Szkoła się skończyła, gra wylądowała na strychu...
15 lat później przypadkiem tafiam na tą stronę. Czego się dowiaduję? Ta staruszka gra ma wciąż swoich wielbicieli! Sporo ludzi w nią gra, niektórzy tworzą, przebudowują, zmieniają i ulepszają. Do tego okazuje się, że gra ta nabrała całkiem przyzwoitej wartości materialnej :) Odgrzebałem ją, odkurzyłem... i znowu naszła mnie ochota na tą grę.
A teraz jeszcze raz: witam wszystkich i korzystając z okazji chciałbym zapytać gdzie i z kim w Warszawie można pograć? Nie znam osobiście nikogo takiego...


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Witam jako że jesteś nowy to chwilowo nie bede przenosił postu bo pewnie masz mnóstwo tematów do przeczytania. (temat przeniosę za parę dni).
Na forum mamy dział Szukam Graczy, i tam można pisać kto skąd pochodzi. temat o warszawie pod linkiem http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?t=1290

Pozdrawiam i Witam jeszcze raz na forum.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ