Smieszne sytuacje podczas grania

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Rzygacz [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 27 maja 2007, 12:26
Lokalizacja: Z gospody
Płeć:

Smieszne sytuacje podczas grania

Post autor: Rzygacz »

Wpisujcie smieszne sytuacje podczas grania w MM. Do dzisiaj nie zapomne jak bedac ropucha pokonalem kumpla "barbarzynca sila 5 wytrzymalosc 1" Pamietam ile bylo przytym smiechu ze strony innych graczy, a kumpel zawstydzony tlumaczyl sie ze to jest nie realne zeby ropucha pokonala napokowanego fajtera!


PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

Najśmieśniejsze było jak jeden gostek z którym graliśmy zjadł najpierw frytki na sniadanie i potem narzygał na planszę #-o na szczęście tylko trochę i udało się ja uratować.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Rzygacz [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 27 maja 2007, 12:26
Lokalizacja: Z gospody
Płeć:

Post autor: Rzygacz »

Haha mialem podobna sytuacje, gralismy w MM mocno podchmieleni, i pech chcial a raczej uposledzona kordynacja ruchowa ze rozlalem piwo na teren pustyni. Wszyscy grajacy(tez mocno podpici) orzekli ze od teraz na obszarze pustyni nie traci sie pkt wytrzymalosci gdzyz nawiedzily ja deszcze:)


Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

PoKrAk pisze:narzygał na planszę #-o
:) To nie śmieszne. To tragiczne! Zabić heretyka!!

Rzygacz, ja tylko wrzuciłem nową, świeżo wydrukowana kartę do herbaty...


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Rzygacz pisze:Wpisujcie smieszne sytuacje podczas grania w MM.
Rzygacz pisze:bedac ropucha pokonalem kumpla "barbarzynca sila 5 wytrzymalosc 1"
Mam pytanie temat dotyczy MM czy MiM, bo Rzygacz, napisałeś sprzeczność w swoim poście.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
zbynu
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 239
Rejestracja: środa 16 maja 2007, 17:39
Lokalizacja: Kielce
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Post autor: zbynu »

sądze że temat nadaje się do obu wersji :)


Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

W czasie jednej rozgrywki zawsze kiedy rzucałem kostką za siłę wroga to wypadała szóstka , tak że nikt nie chciał mi pozwolić rzucać za wroga z którym akurat on walczył. Należy zaznaczyć że graliśmy tak że gdy wypadał szóstka rzucało się jeszcze raz . W ten sposób nawet zwykły Dzik mógł poturbować , zwłaszcza że raz wyrzuciłem 4 szóstki pod rząd :)


Awatar użytkownika
Ted Undead
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 21 cze 2007, 14:42
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Ted Undead »

Raz jak grałem ze znajomymi, jeden z nich pił sok Tymbarka. Otworzył go, no i wiecie, jak to w Tymbarkach, zawsze patrzy się pod nakrętkę żeby zobaczyć jaki jest napisane. No i co było? "Tymbarkowy talizman" :lol:


Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

U mnie podczas jednej z rozgrywek wylało się piwko na planszę, zalało 1/4 planszy (na szczęście się nie porwała), cały stos Zaklęć (utraciły one na pewien czas swoją magiczną moc bo suszyły się na ziemii ;)) oraz Wyposażenia (także się suszyło, żeby do korozji nie doszło :D). Wszystkie zamoczone karty utworzyły ładny "dywanik" na ziemii. Co najśmieszniejsze a propos' planszy, to plama po piwie została jedynie od spodu ;], nie mam pojęcia jak, ale góra nie rozmazała się ani trochę. :)


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
Leviathan
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
500 Kart Przygód
Pieczara Kanibali
Wyspy Przeznaczenia
Posty: 615
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 08:02
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Leviathan »

Może się czepiam, ale co robi ten temat w dziale "Kwestia Zasad"?

Co do śmiesznych sytuacji to pamiętam, że kiedyś kumpel, grający Minotaurem przegrał walkę z Dzikiem i stracił ostatni punkt Wytrzymałości. Ale mieliśmy ubaw!


"A son seul aspect n'est-on pas terrasse?
Nul n'est assez hardi pour l'exciter"
Job 40:28
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Już nic tam nierobi :D


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

W dzisiejszej grze zginęło chyba z 10 poszukiwaczy :) Niewątpliwie padł jeden z rekordów dotyczących szybkości zgonu. W trzy tury kolega uśmiercił swoją postać. Trzy zgony natomiast nastąpiły wskutek zbyt intensywnych imprez w towarzystwie Rozpustnic z PP. Kto się nie oparł? Cyborg, Wampir i Demon Zła :)

PS. Co do rekordu to widziałem już zgon w pierwszej turze - chyba Gladiator spotkał Meduzę i zakończyła się jego przygoda :)


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
zbynu
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 239
Rejestracja: środa 16 maja 2007, 17:39
Lokalizacja: Kielce
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Post autor: zbynu »

ja wczoraj wieczorkiem z dziewczyną zagrałem 1 partyjkę w MiMa najpierw nie chciała wogóle grać mówiła "stara brzydka, po co to kupowałeś" już po 10 minutach gry widziałem uśmiech na jej twarzy i zawziętość; dobra wracam do tematu :)
tak więc wczoraj grając moja dziewczyna dorwała karte przygód w której musiała "rzucić za siebie lub przyjaciela" po czym wzięła kostkę i rzuciła daleko za siebie, a ja sie pytam po co rzucasz kostke do tyłu, a ona tak kmini i w śmiech ^^ mam nadzieję że zrozumeliście motyw


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Dobrze że na kartach niema: "rzucić za siebie lub w chłopaka" :P


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ostatnio miałem taką akcję, w parenaście osób zjechaliśmy kumplowi na chatę. Wiadomo jak to jest, część poszła gdzieś się pozrobijać po domu, część (w tym i ja) zaczęliśmy grać w DnD (mieliśmy grać kiedy indziej ale ktoś 'inteligenty' pomyślał że fajnie będzie połączyć imrezkę z sesją). Jednak przy sporej ilości graczy zapanował totalny chaos i szybko daliśmy sobie spokój. Po tej niefortunnej próbie grania poszedłem z jednym kumplem rozpalać grilla (no co wakacje są :P ), wracam kilkanaście minut później i co widzę? Reszta ludu chamsko napadła na mój plecak i wyjęła MiMa. Już wszyscy grają (chyba z 7 osób) no to szybko dołączam, nie minęła jedna kolejka a tu wpada kumpel krzycząc "żarcie gotowe!", wszyscy jak jeden mąż wybiegli z domu i kto musiał sprzątać cały MiMowy burdel? Oczywiście właściciel gry czyli ja, a nawet nie zagrałem -_-' [a to że w między czasie zeżarli co lepsze to tak na marginesie]
Zbynu pisze:dorwała karte przygód w której musiała "rzucić za siebie lub przyjaciela" po czym wzięła kostkę i rzuciła daleko za siebie
Hahaha genialne :D
Valdi pisze:Dobrze że na kartach niema: "rzucić za siebie lub w chłopaka" :P
Taa... ciekawe co by wybrała 8)


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

To była śmieszna sytuacja podcza gry, czy podczas grilla? :>


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Podczas gry choć sam prawnie nie zagrałem :-k


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Master
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 195
Rejestracja: środa 30 sty 2008, 16:01
Lokalizacja: Głogów
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Master »

Za zarzyganie planszy czy polanie piwem pobił bym. Jak siostra dziewczyny obsypała mi planszę okruchami z ciastka to tak opierdzieliłem że nie chciała więcej ze mna grać.... Może to przesada ale mam chociaż pewność że nastepnym razem będzie bardzo uważała 9moja dziewczyna z reszta też) :badgrin:


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Słusznie słusznie, dlaczego niby miałbyś pozwolić żeby ci ktoś niszczył planszę. Dlatego jak gramy to nigdy nie pozwalam jeść chipsów i wyrobów czekoladopodobnych które jak wiadomo tłuszczą i brudzą łapska, a w końcu nikt nie będzie co minutę latał do łazienki żeby obmyć ręce - a jak potem by wyglądały pionki i karty każdy się chyba domyśla.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Master
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 195
Rejestracja: środa 30 sty 2008, 16:01
Lokalizacja: Głogów
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Master »

Jak kotś przynosi chipsy na sesję MiM`a to każdy ma chusteczkę chigieniczną w którą jest zobowiązany regularnie (czty. po każdym chipsie) wycierać ręce. Czekolada jest zabroniona.


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

To o czym teraz piszecie to nie są "śmieszne sytuacje" tylko terror podczas grania. :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Master
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 195
Rejestracja: środa 30 sty 2008, 16:01
Lokalizacja: Głogów
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Master »

To jest poszanowanie cudzej własności a nie terror. Jako że MiM to de facto zabytek, należy więc traktować go ze wzmożonym szacunkiem. Jakby kolesie po Wawelu latali puszczali pawie i oblewali piwem eksponaty to nie długo by się cokolwiek uchowało.


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Tylko, że ten temat jest niezupełnie o tym i o to mi chodziło. Nie załapałeś poprostu. ;)
A szanować MiMa trzeba swoją drogą i też bym oczy wydrapała jakby ktoś mi niszczył moją gre.

A wracając do tematu tego topicu, jak gram to musze bardzo na kostke uważać, bo mój kotek jak widzi jakąś rzecz turlającą się ma nieprzemożoną chęć gwizdnięcia jej z nienacka.
Już pare razy udała się jej ta sztuka. 8-[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Master
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 195
Rejestracja: środa 30 sty 2008, 16:01
Lokalizacja: Głogów
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Master »

Kati załapałem o co chodzi tyle tylko że w tym temacie łatwo było nawiązać do sytuacji bardzo szkodliwych dla MiM`a.

Jezeli chodzi o kostkę to najlepsza zabawa jest gdy podczas rzutu ta spadnie poza stół, wtedy wszyscy rzucają sie na poszukiwania. Kiedy kostka się już znajdzie to na twarzy rzucającego widać dokładnie euforię bądź smutek spowodowany mniej lub bardziej wymarzonym rzutem.


Dragon
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 24
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 15:25
Lokalizacja: Opole
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Post autor: Dragon »

Pamiętam kiedyś grałem sobie ze znajomymi w mima. Lato, gorąco, więc okna w całym domy na oścież, drzwi zamknięte. Sporo kart już na planszy, graliśmy już z 2h.
Nagle mam wchodzi do pokoju i podmuch wiatru zmywa plansze wraz z kartami ze stołu...już się nam zaczynać drugi raz nie chciało....
Szczęście w nieszczęściu, że karty nie poszybowały za okno :]


ODPOWIEDZ