Gra ze wszystkimi dodatkami oryginalnymi i autorskimi naraz

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6190
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Będę musiał spróbować takiej rozgrywki, ale to po sesji, żebym nie miał wyrzutów, że się nie uczę (chociaż i tak uczyć za dużo się nie będę :P)
Owszem, podstawki można dorobić z czegokolwiek - ja na szczęście mam ich dostatek (aczkolwiek nadal nie na wszystkich poszukiwaczy :P)


Ja nawet nie mam Talismana.
Aleksander
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 17
Rejestracja: piątek 17 kwie 2009, 13:16
Lokalizacja: niedaleko Wa-wy
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Aleksander »

Ostatnio (2tyg temu) grałem z 8mioma kolegami we wszystkie oryginalne dodatki + LK&ZP i Dolina elfów. Zeszła nam cała nocka ale grało się przednie :-) . Pomijam fakt iż podczas tej sesji , na wskutek dużej ilości alkoholu we krwi , przypadkowemu rozdarciu uległa główna plansza oraz podziemia. :-({|= <-- marsz żałobny ;-( jak rano zobaczyłem widok rozdartych plansz i dotarło do mnie , co się stało , to aż się rozkleiłem. Smutno troszkę...


Nic nie jest wieczne - powiedział ze smutkiem patrząc na nią.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Aleksander pisze::-({|= <-- marsz żałobny ;-( jak rano zobaczyłem widok rozdartych plansz i dotarło do mnie , co się stało , to aż się rozkleiłem. Smutno troszkę...
Cizusicku... Na trzeźwo jestem wściekły jak ktoś uszkodzi jakąś moją grę, po pijaku to bym rozerwał na strzępy :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

mi z kolei po pijaku znajomy zalał wydrukowaną (na szczęście) planszę podziemi, no nie powiem abym był szczęśliwy ale nauczyłem się że jak się dużo pije w trakcie grania to trzeba grę zakończyć zanim wóda/bro/wine/ (właściwe zakreśl) za mocno uderzy do głowy bo po pierwsze zawsze są starty materialne w Magii, a dwa to nigdy nie potrafię sobie elegancko poskładać wszystkich kart i zawsze rano jest burdel. Lepiej więc grę zakończyć ciut wcześniej, wszystko ładnie poskładać i dopiero się dopić. Co do zniszczeń orginalnych plansz...to uważam podobnie jak SeSim...komuś na pewno stała by się krzywda za takie zniszczenia...


ODPOWIEDZ