Polish Board Game Scanners Group

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Juri [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Polish Board Game Scanners Group

Post autor: Juri »

Z dumą prezentuje nasze pierwsze "dziecko", co prawda dość piekielne :) ale wlasne :twisted:

Tak więc z oddajemy do waszych rak gre planszową z 1979 roku, opracowaną na pdst. slynnego filmu Johna Romero z 1978 roku pt. "Świt Żywych Trupów".

Ponizej sciezka dostepu do gry na serwerzez Fallena:

http:\\80.55.130.131\ftp\GRY PLANSZOWE\PL\POLISH BOARD GAME SCANNERS GROUP\Świt Żywych Trupów.rar

Miłej gry bo planszowka naprawde swietna :twisted: :twisted: :twisted:

Obecnie pracujemy nad translacja inne IMHO jeszcze lepszej ! ! !

EDIT: Jezeli bedziecie grac w "Świt..." KONIECZNIE sciagnijcie kawalek Misfits - Scream i puscie podczas sesji.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

Może pisze za wcześnie... ale za pare dni ukaże się dodatek do "OBCEGO", nowe bronie, nowy obcy, nowa postac, nowa plansza... wszystko dzięki nam :) to znaczy Polish Board Game Scanners Group... wszystko będzie można połączyć razem... wykonując zadania, będziemy mogli sterować nową postacią, oraz używać nowych broni... również planujemy wydać więcej dodatków... potem będzie można połączyć wszystko z planszą główną... a jeżeli ktoś chciałby sobie pochodzić w skafandrze na zewnątrz bazy :) czemu nie? myśle że sie wam spodoba mam taką nadzieję ponieważ włożyliśmy w to dużo pracy i czasu :), och oraz odnowione żetonki do "podstawki" "OBCEGO" są :) poprawiona nieznacznie plansza główna :) i wszystko za darmoche oczywiście :) za pare dni już dla was :)... ładna kolorowa instrukcja :) grać nie umierać... beta testerzy z Sosnowca skład (DELI, DEWAX, FALLEN - czyli ja :), OWCA) twierdzą że to naprawde "COŚ" ślinią się wręcz... no to tyle a wy ocenicie naszą pracę sami :) pozdrawiam FALLEN


Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: wilczy »

"Wasze" pierwsze dziecko? Czyli cudzą grę którą przetłumaczyliście i poskanowaliście, dobrze czytam między wierszami? No to fajnie, cieszę się (a jak ściągnę - o ile dam radę przy aktualnych transferach - to będę cieszyć się jeszcze bardziej) ale nie czyńcie dezinformacji, proszę.

Ok, ok, sorki za smucenie.... jak zagram to zapewne entuzjazm wzrośnie. Narazie to zrobiliście smaka i tyle. W sumie nic nie mam do Was że tłumaczycie cudze rzeczy i się chwalicie, bo było-nie-było tłumaczenie to raczej harówka. Jestem tylko skwaszony, bo tracę wiarę że ściągnę. Ale jest też drugi powód.

Głupio mi trochę, że gdy pojawił się Nataniel ze swoją stronką, to został ostro skrytykowany przez nas (lub inaczej mówiąc niewielu go za to pochwaliło), argumentacja była taka, że tu jest forum MiM, więc cała reszta fora ze dwora. A teraz sami poszerzamy sobie horyzonty, choć przecież to jest to sama materia, z jaką zmaga się Nataniel właśnie. Czym się właściwie różni jego praca od reszty tytułów nie-MiM na tym forum? Czy chodzi o to by jak najdłużej pozostać w podziemiu i bawić się tylko skanami legendarnych tytułów? Mnie - przyznaję - to rajcuje, ale jednoczesne bluzgi na komercyjną "powierzchnię" uważam za hipokryzję. Inne gry niż MiM? Absolutnie, nikt nam nie będzie mówił w co się bawić, no chyba że sami zechcemy poeksperymentować. Wówczas ogłosimy na forum jaki tytuł jest aktualnie "trendy". Hmmm.....

Prawdę mówiąc przeczytałem dziś post wilczegolyka (witamy, witamy) i zgadzam się z 80% rzeczy, jakie tam napisał. Tutaj z kolei informacje i zachęty do dwóch zdecydowanie "nie-MiM" gier na naszym 'hermetycznym' forum - i co mam myśleć? Otóż pomyślałem "no gdzie teraz ci wszyscy mądrzy, którzy objechali za podobne rzeczy innych?".

---


Awatar użytkownika
Juri [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Jak pokazesz mi jeden moj post w ktorym "objechalem" Nataniela to masz u mnie 0,5. Jak pokazesz mi jeden moj post w, którym powiedzialem ze zajmuje sie tyko MiMem masz u mnie 0,5.

1L czeka...

Co do tlumaczenia tej gry to napisalem ze jest to gra z 1979 wiec chyba jasne, ze nie ja ja zrobilem. Choc w sumie moglem byc dokladniejszy, lcz z drugiej strony, jezeli przecczytalbys plik z instrukcja to wiedzialbys iz nie pominalem ZADNYCH szczegółów dotyczacych praw autorskich, a moglem sobie skrocic droge i to BARDZO pomijajac takie rzeczy. Ale tego nie zrobilem...

Jezeli nie chcecie, abysmy udostepniali to co przetlumaczymy to po prostu dajcie znac. Nie zarywalem nocy zeby przetlumaczyc instrukcje i plansze dla siebie, tylko dla Was i myslalem ze jakies cholerne "dziekuje" byloby lepsze i bardziej na miejscu.

Jak powiedzialem - jezeli nie chcecie plik zniknie z serwer w ciagu minuty. Moze ankieta rozwiaze ten problem ??


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

hmm... a co do różnic między NAMI a Natanielem... on robi to dla kasy, my dla przyjemności... Więc Wilczy :) koniec tematu


Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: wilczy »

Zgoda Panowie, przyznaję Wam rację. A więc koniec tematu.

Instrukcji nie przejrzałem, bo nie zdołałem. Nie dałem rady ściągnąć, chlip.

---


Awatar użytkownika
Juri [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Eeee ja tam czuje ze Wilczy wycofal sie na z gory upatrzone pozycje i nie chce nam powiedziec co mysli :twisted:

Ale spoko ja nie chowam urazy bron Boze.

W kazdym razie bro dla wszystkich...


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: wilczy »

Owszem, wycofałem się - ale nie po to by za moment zaatakować (nie tym razem, he he...)

Portal Nataniela ma rzeczywiście spory rozmach i komercyjny adres, co świadczy raczej o kasie w tym wszystkim - ale ja pewności nie mam. Tu wypowiedzieć powinien się wyżej wymieniony. Jeśli chodzi o politykę prywatności portalu, to - zgodnie z zamierzeniami autorów - zatrzymałem się na łacińskich klauzulach, które dla mnie są niezrozumiałe (no niestety), ale nie zauważyłem żadnej nazwy własnej mogącej być nazwą koncernu czy też firmy.

WHOIS podaje, że domena należy do "Artur Jedliński XPECT.pl" i jest typu "firmowa", sama firma XPECT.pl (czyli Artur Jedliński, czyli Nataniel) związana z informatyką i internetem ma powiązania ze sklepem z grami www.rebel.pl. Wszystkie te dane są jawnie głoszone w necie.

Hmm... bardzo możliwe, że Nataniel jako wielki miłośnik gier planszowych postanowił przy okazji kręcić na tym lody. Nie widzę powodów by go za to krytykować. Z drugiej jednak strony rzeczywiście podważa to Jego wizerunek jako pasjonata only.

Więc... odpuszczam, wycofuję się. Skoro mowa o kasie to przecież nikt mi za to nie płaci (żeby inny zarobił).

Dzięki za bro

---


Awatar użytkownika
Nataniel
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 148
Rejestracja: niedziela 01 sie 2004, 11:29
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

To moze ja się wypowiem.

1) Polityka prywatności nie jest napisana - nie miałem na nią czasu. Znajduje się tam obecnie tzw. wypełniacz poligraficzny, czyli Lorem Ipsum (więcej informacji - www.lipsum.com). Tak czy inaczej w Polityce Prywatności znajdą się raczej informacje o rejestracji danych osobowych (na forum i do newslettera), sposoby wykorzystania tych danych oraz informacje o cookie - wiec raczej nic zwiazanego z tematem.

2) Co do komercyjnego adresu i kasy - jak się za coś biorę, to chce to robic profesjonalnie. Jak pisalem wczesniej - portal ma sluzyc promocji gier planszowych. Kontaktowanie sie z wydawcami, organizatorami konwentow, dystrybutorami itp. z adresem prv.pl czy w.pl bylo by niepowazne i skazane na porazke. W portal inwestuje prywatne pieniadze, ktore jednak nie sa takie wielkie - bez przesady, adres .pl kosztuje 100 zl rocznie a serwerem dysponuje firmowym z racji prowadzonej dzialalnosci. Pracuje i stac mnie na takie hobby.

3) XPECT.pl (moja firma) oczywiscie jest wlascicielem domeny, poniewaz koszty piechota nie chodza.

4) Jestem zwiazany ze sklepem REBEL.pl (i bynajmniej tego nie ukrywam), ktory zajmuje sie m.in. planszowkami (jako jeden z 3 sklepow internetowych w tym kraju - pozostale to Nostromo i GryWojenne.com). To wspolpraca z REBEL'em uswiadomila mi jak marnie wyglada rynek planszowek, dala mi dostep do najnowszych planszowek z Zachodu i dzieki niej doszedlem do wniosku, ze warto w Polsce cos z tym zrobic. Portal nie jest natomiast wlasnoscia REBEL'a, nie jest jego medium reklamowym itp. Jestem otwarty na wspolprace z kazdym wydawca i sklepem internetowym, ktory wyrazi taka chec. Na stronie reklamuje nowe produkcje Wydawnictwa Golebiewski, KGK i innych polskich firm. Reklamuje bezpłatnie, czasami uda sie otrzymac jakis egzemplarz gry do recenzji (ktory, aby uniknac podejrzen o cokolwiek - wysylam do recenzji jednemu z redaktorow). Wszystkie nowe zachodnie planszowki, o ktorych pisze - kupilem sam, z prywatnych pieniedzy, po cenie sklepowej.

5) Jestem maniakiem planszowek i stac mnie, aby chociaz minimalnie wesprzec ten rynek. Promocja jest tym, czego polskiemu rynkowi planszowek szalenie brakuje, a ja mam troche doswiadczenia oraz mozliwosci jesli chodzi o promocje w Internecie.

FALLEN: zanim sie wypowiesz w ten sposob, prosze miej pojecie o czym mowisz, ok? łatwiej rzucić błotem niż je potem zmyć.


Wszystko o grach planszowych: www.Gry-Planszowe.pl
-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

ja wiem co mowie NAT


Awatar użytkownika
Felis
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kontrakty
Posty: 115
Rejestracja: piątek 09 sty 2004, 21:37
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Felis »

Bijta sie, bedzie mieso! - ;) jak mawia jedna moja kolezanka :D

Pax :!: powiadam. Pax :!:

Nie musicie sie lubic i mozecie miec rozne zdania ale nie zageszczajmy atmosfery na Forum :)
Ladnie prosze ;)


-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

Diabeł zawsze wie co mówi...
a teraz została do poskładania tylko plansza do OBCEGO poprawiony OBCY podstawka już na serwerze umnie... dodatek lada chwila!


Awatar użytkownika
Nataniel
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 148
Rejestracja: niedziela 01 sie 2004, 11:29
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

-=FALLEN=- pisze:ja wiem co mowie NAT
Tak? A to:
hmm... a co do różnic między NAMI a Natanielem... on robi to dla kasy, my dla przyjemności...
No dalej, pokaz mi jak ja to robie dla kasy, bo chyba czegos nie kumam. Teraz to mnie zdenerwowales pierwszorzednie.


Wszystko o grach planszowych: www.Gry-Planszowe.pl
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Panowie dajcie sobie spokoj proponuje szklaneczke wody i nerwosol naprawde pomaga.


-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

OK! Kończąc kłótnie, bo jest nie na miejscu...
POLISH BOARD GAME SCANNERS GROUP prezentuje:
Najnowsze dzieło dwóch ludzi... czyli FALLEN'A i JURIEGO. Dodatek do gry planszowej "OBCY". Dodatek nosi nazwę "Więzienie" :) Dodaje smaczku rozgrywce, choćby przez to, że aby kierować nową postacią, należy ją najpierw uwolnić z Celi, co niesie za sobą, wściekłość Obcych... a to znaczy, że powstaje nowa rasa Pretorianie o sile 5... Nowa plansza oczywiście, daje nowe możliwości, wylęgarnie Obcych na obydwu planszach... teraz gracz kierujący Obcymi musi przeprowadzać swoje działania bardziej przemyślanie... Dodatek nie utrudnia rozgrywki. Wszystko jest bardzo szczegółowo dopracowane (błędów się nie doszukaliśmy). Całość spakowana zajmuje tylko około 4MB. Dodatek wraz z podstawową wersją- poprawioną - gry, znajduje się na moim FTP'ku. Niski transfer obliguje mnie do następującego ruchu :) Każdemu zainteresowanemu prześlę go na maila, aby nie musiał denerwować się, niskim transferem mojego łącza. Podaję swój mail: fallenangel13@interia.pl - tu kierować "prośby" o wysłanie dodatku. Każda "prośba" będzie oczywiście spełniona w miarę jak najszybszym czasie. Teraz rozpoczynamy pracę nad kolejnym dodatkiem... "Kolonia LV-426" - możliwość poruszania się pomiędzy budynkami po terenie bazy :), nowa broń lub dwie i być może postać :) teren powiększa się a więc i Wyprawa i zastępy Obcych, muszą się powiększyć - sterowanie większą grupą również nie utrudnia rozgrywki. Radzimy też ściągnąć wydanie drugie "OBCEGO", ponieważ znajduje się tam więcej żetonów Obcych (wielkość około 10MB).
Wszystko TESTOWANE! a więc powodzenia i życzymy miłych rozgrywek.


BRYGADA POLISH BOARD GAME SCANNERS GROUP
ścieżki dostępu na FTP:
\ftp\GRY PLANSZOWE\PL\POLISH BOARD GAME SCANNERS GROUP\Obcy - wydanie II
\ftp\GRY PLANSZOWE\PL\POLISH BOARD GAME SCANNERS GROUP\Obcy - wydanie II - Więzienie


-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

Ludziska mam pytanie... produkować sie mamy z czym kolwiek dla was? czy olać sprawe... inierobić zadnych dodatków do żadnej gry... nic nie tłumaczyć poprost uTRWAĆ?? moze ktos napsize cośtu wkońcu??


Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: wilczy »

He he he... po pierwsze to z niejasnych powodów chyba coś ostatnio słabo z frekwencją na forum... A po drugie - ale tu powiem tylko za siebie - Obcego nawet nie miałem czasu ściągnąć... cóż, odkładam to po prostu na później. Dzięki Boskiej Interwencji (he he) mam np. "Świt żywych trupów" ale zaledwie go przejrzałem, bo niestety nie mam za bardzo czasu, tym bardziej że najpierw musiałbym podrukować, wykuć zasady, nakręcić ekipę, nauczyć ekipę, zebrać się w terminie i pograć - bez tego mogę jedynie napisać "chłopaki odwaliliscie kawał roboty, tłumaczenie jest solidne i plansza też wygląda nieźle - ale jeszcze nie grałem, nie znam tej gry, więc po co się właściwie odzywam..."

No i poza tym mamy obaj Fallen podobny problem, bo ja płaczę po nocach, że o moich skromnych wypocinach też raczej cicho niż głośno, ale to chyba nie z powodu, że się tu Towarzystwu czymś naraziłem, ha? mam nadzieję...

Finał jest taki oto, drogi Fallenie: mimo idiotycznego marudzenia gdy ogłosiłeś narodziny "bękarta" he he ja ze swojej strony jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do ludzi, którzy zamiast ględzenia i wzajemnej adoracji realizują własne pomysły, wkładają w to sporo wysiłku, na dodatek nie bacząc na drobny fakt, że tematyka jest nieco irracjonalna - a na pewno nie jest niezbędna do życia - są wierni własnym zachciankom i w dupie mają błoto ze strony poważnych obywateli RP.

Ja ze swej strony obiecuję, że jeszcze nieraz zapewne podniosę czytajacym ciśnienie w żyłach swoim ględzeniem, co nie zmienia absolutnie mojego podejścia całościowego na temat planszówek, a MiM w szczególności. Credo.

Ave Fallen!

---


-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

przyjme to jako pozytywną wypowiedz hehe a teraz za pare dni bede miał 0,5mb łacze na siebie tylko :) wiec mozna sciagac jak najeiwecej :)

-EDIT- dopisano: Nie Sie 29, 2004

Prócz ELFIEJ WIEDZMY i LICZA do MiM które zrobiłem... jest jeszcze jedna postać zrobiona przezemnie PRZEKLĘTY... :) ktos kce? to na maila wysle malutko zajmuje

Porządki Valdi
Ostatnio zmieniony wtorek 25 gru 2007, 12:19 przez -=FALLEN=-, łącznie zmieniany 1 raz.


Bizon
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 12 sty 2004, 17:52
Lokalizacja: Nidzica
Płeć:

Post autor: Bizon »

-=FALLEN=- pisze:Prócz ELFIEJ WIEDZMY i LICZA do MiM które zrobiłem... jest jeszcze jedna postać zrobiona przezemnie PRZEKLĘTY... :) ktos kce? to na maila wysle malutko zajmuje :)
Tak! Tak! Bardzo chetnie :-) Moj mail: mfreitag@o2online.de.
Z gory wielkie dzieki ;)


-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

A więc nasz następny "Bękart" cytuję tu WILCZEGO :) Wierza czarnoksięznika przetłumaczona na PL - dodatek do MiM'a :) znowu kawał roboty... mam nadzieje że tym razem ktoś to doceni... bo jak nie (uwaga groże)... hehe :P A więc na mym FTP

Ścieżka dostępu:
\ftp\GRY PLANSZOWE\PL\POLISH BOARD GAME SCANNERS GROUP\Wieża Czarnoksiężnika - dodatek MiM
lub Wyslę na maila :) bo malutko zajmuje :)

pozdro :)


Awatar użytkownika
Felis
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kontrakty
Posty: 115
Rejestracja: piątek 09 sty 2004, 21:37
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Felis »

Nie wierze, przetlumaczyliscie "Wieze..."? ;)
Fallen, jestes moim idolem! Niestety, od jakiegos czasu nie moge wejsc na Twojego FTP'a :(
Czy l: fallen, p: angel nadal dzialaja?
Moze podeslalbys to Ambarowi bo jego FTP chodzi duzo szybciej :)
Jak tylko poloze lapy na "Wiezy..." mozesz byc pewien dlugiej i szczegolowej recenzji :twisted:


-=FALLEN=-
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: środa 22 gru 2004, 00:26
Płeć:

Post autor: -=FALLEN=- »

dawaj maila Felis sam wzucisz do ambara malo zajmuje to na maila ci pojdzie :>
i tak dzialaja ten login i to hasło


Awatar użytkownika
Felis
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kontrakty
Posty: 115
Rejestracja: piątek 09 sty 2004, 21:37
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Felis »

OK. Czemu nie :)
Moj mail to: Felis_Silvestris@interia.pl
(miedzy Felis a Silvestris jest podkreslenie ale go nie widac :) )


Awatar użytkownika
Juri [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Dzis przetlumaczylem 4 dodatkowe Postacie z magazynu White Dwarf z 1988 roku ( jak sie Fallen spisze z grafika to dzis powinny byc :twisted: ) i wpadlem na pomysl stworzenia PACKA postaci dodatkowych, coby nie dzielic ich na osobne pliki, tylko wrzucic do worka w readme spisac kto co splodzil i wydac "rodzinke" na swiat :)

Aha tak mi sie wydaje ze ten watek pozostanie tzw. "roboczym" a w oddzielnnym bedziemy pisac tylko kolejne "bekarty" wydane przez PBGSG.

Pozdrawiam - Juri


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Felis
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kontrakty
Posty: 115
Rejestracja: piątek 09 sty 2004, 21:37
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Felis »

Rany! Chlopaki! Nie przetlumaczcie mi tylko Kontraktow i Space Hulka do "Magii..." :shock:
Wlasnie sie do tego przymierzam :)
Jesli skaner kumpla zmartwychwstanie to moze uwine sie z Kontraktami w ciagu tygodnia :)


ODPOWIEDZ