Mega pierwsze wydanie PODSTAWY, czy co ??

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Critter
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 11 lut 2008, 15:22
Lokalizacja: Żyrardów
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Critter »

Nie jesteś sam, moje karty są identyczne. Nie wiem z której to edycji, gdyż swoja przygodę z MiM zacząłem przypadkiem, gdy pewnego dnia szukałem na strychu starych gier z dzieciństwa. Znalazłem wtedy dodatek Labirynt Magów z MM i ponieważ brakowało mi zasad i wielu innych elementów gry, tworzyłem je sam. Niedługo później znajomy, który oglądał moje produkcje, stwierdził, że on też chyba ma jakieś karty do tej gry. No i obdarował mnie podstawką do MiMa i paroma dodatkowymi kartami w pudełku, chyba od smoków, dlatego ciężko mi coś stwierdzić co do szczegółów pochodzenia.


Jump outside the Real
Awatar użytkownika
Zendar
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 162
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 16:38
Lokalizacja: Południe
Płeć:

Post autor: Zendar »

Ja mam taką edycję Magi i Miecza wydawało mi się właśnie, że to jest pierwsza edycja ale nie byłem pewny. Mam grubsze karty poszukiwaczy przygód a moja plansza składa sie z 4 ogromnych puzli które trzeba złożyć.


Mecenas
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek 01 wrz 2008, 21:18

Post autor: Mecenas »

moja 1 edycja MiM też ma takie "tekturowe" karty, czyli z pierwszego rzutu MiM w Polsce


Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Katiusha pisze:Troche mnie ta zabawa kosztowała, 300 PLN. Zaczeło się licytowanie od 250 na 3-4 min przed końcem. Ideal, nic nie zniszczone oprócz naderwanego lekko pudełka.

Olo, papierów Wróżki to Ty nie zdobędziesz. :P

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=305213493
300 zeta, hehe ... wybacz mi moją bezczelność ale ja tak ze 2 lata temu dostałem tę samą edycję podstawki bez żadnych braków i w idealnym stanie 10 razy taniej :D


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Mecenas
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek 01 wrz 2008, 21:18

Post autor: Mecenas »

Melańczuk pisze:w idealnym stanie 10 razy taniej
szczęściarz... /respekt


ODPOWIEDZ