my jako nauczyciele

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
loooki
Rycerz
Rycerz
Rycerz

Re: my jako nauczyciele

Post autor: loooki » czwartek 03 paź 2019, 20:32

Prawda prawda.

Awatar użytkownika
JollyRoger
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać

Post autor: JollyRoger » piątek 04 paź 2019, 17:46

Masz wielkie szczęście, że trafiłeś na równego sobie. Jestem niestety zmuszony nie miło Ciebie zaskoczyć ale jesteś wielki fanem MiM, a nie największym. Tym NAJ jestem akurat JA, również mam 30 lat, wychowałem się na tej grze, grałem w nią codziennie odkąd miałem 5 lat, ba 4 razy dziennie, w rożnych kombinacjach planszy. Posiadam masę dodatków, wszystkie oficjalne oraz wiele autorskich, niektóre mojego pomysłu i wykonania. Każda sesja była dokładnie dokumentowana, swego czasu nawet z kolegami spisaliśmy z tych raportów książkę fantasy. Dzisiaj nadal gram w starą dobrą MiM, zdarz się nawet kilka razy dziennie do późnych godzin nocnych (czasem kończyliśmy następnego dnia rano (czyli po godzinie 0:00).

Niemniej ciesze się, że są jeszcze podobnie mi ludzie dla których MiM jest tym czym jest dla mnie. Wszystkim graczom życzę czasu do gry, kompanów do gry iii, nie zwycięstw bo to nie jest najważniejsze, i dobrej zabawy przy MiM

Pozdrawiam wszystkich fanów !

Dodano po 3 minutach 34 sekundach:
Re:
kayoy pisze:
czwartek 15 kwie 2010, 17:56
Podział na płeć nie ma żadnego wpływu na grę, podział na wiek ma hehe..

Tutaj się nie zgodzę, są zadania, które może wykonać tylko Poszukiwacz o konkretnej płci.

"Jak Palladyn szlachetnie, mieczem złączę lub zetnę"

Awatar użytkownika
kayoy [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze

Post autor: kayoy » niedziela 06 paź 2019, 16:28

To jest bardzo miłe zaskoczenie że jest ktoś "lepszy" ode mnie. Myślałem, że ciężko znaleźć więcej osób, których ta gra wkręcila mocno na całe życie. Cieszę się, że jest nas więcej. Szczególne pozdro dla kolegi i obyśmy mieli kiedy i z kim.

...jesteśmy tarczami w waszych rękach
to my przyjmujemy ciosy
wy nie musicie się lękać
wystarczy przy sobie nas nosić...

ODPOWIEDZ