Pożegnanie.

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
Juri [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Pożegnanie.

Post autor: Juri »

Pozwoliłem sobie umieścic w tym dziale ten post jako, iz było nie było jestem moderatorem tego zacnego Forum i w zasadzie moja decyzja dotyczy, każdego z Was nasi zacni i szacowni aktywni uzytkownicy 8)

Przejdzmy jednak do meritum sprawy - z powodu notorycznego braku czasu, studiów, pracy, a ponadto coraz częstszych wyjazdów na rekonstrukcje (, które zabierają reszte wolnego czasu niestety), nie jestem w stanie pełnić funkcji moderatora tak jakbym chciał - dlatego też prosze uprzejmie o pozbawienie mnie tego zaszczytnego statusu. Niemniej Denver prosze o niekasowanie mojego konta, gdyż o ile to będzie możliwe chciałbym czasem odwiedzić Forum na którym jestem od chyba samego początku i które zajeło w moim życiu kawałek czasu - w sumie to już 3 lata :!: :!:

Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim za OGROM pracy i czasu jaki poświęcacie temu miejscu. Właśnie z tego powodu jest Ono tak klimatycznym miejscem w sieci. Pamiętam sam początek tego Forum i nie mogę uwierzyć, iz aktualnie napisano tutaj ponad 11.000 postów na temat głównie MiMa :!: :!:
Mimo kilku okresów zastoju i "odpoczynku", Panowie ( i Panie :wink: ) stworzylismy wspólnie wspaniałą kopalnie wiedzy o świecie Magii i Miecza - za co każdemu z Was z osobna dziękuje. 3 lata temu nie marzyłbym nawet w najsmielszych snach, że to małe Forum rozwinie sie, aż do tego stopnia. Widze, że podczas mojej ostatniej nieobecności na Forum przyszło wielu nowych i AKTYWNYCH uczestników - to bardzo dobrze rokuje, co tu dużo mówić. Mówiąc szczerze mam wrażenie, że opuszczam to Forum w jego szczytowej formie, bo co tu dużo mówić, ostatnio wre tu jak w ulu :wink:

Kończąc ten przydługawy post, miałbym ostatnią prośbe jeżeli mógłbym o coś prosić szanowne moderatorskie grono, oraz Ciebie Denver :wink:
W trosce o dobre "prowadzenie się" 8) Forum chciałbym rekomendować na moje, wolne już miejsce, SeSima.
Sądze, iż postara sie oo o porządek na Forum i zrobi to z sobie właściwym urokiem :wink: :wink: :wink:

Wszystkim razem i każdemu z osobna życze przynajmniej tylu pieknych i niezapomnianych chwil ile ja spędziłem na tym Forum przez ostatnie 3 lata :!: :!: :!: :!:

Serdecznie pozdrawiam - Juri


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

No cóż, są rzeczy o których filozofom się nie śniło i tak też jest w tym przypadku... Szkoda że nas opuszczasz ale mam nadzieję że jak napisałeś mając trochę czasu będziesz zaglądał i jeszcze przeczytamy wiele twoich postów :wink:

Co do SeSima, myślę że ktoś będący członkiem podziemnej organizacji "Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member" będzie idealny na stanowisko moda 8)
No dobra tylko żartowałem :P Nie ma chyba drugiego bardziej aktywnego usera na forum niż SeSim. A pamietam jeszcze czasy na początku jak miał mniej postów odemnie i tworzył jakąś nieśmiałą twórczość :D


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ehh Juri :) Przecież żaden z moderatorów już tu praktycznie nie zagląda. Śmiem twierdzić, że robisz to częściej niż inni :] Nie bądź świętszy od papierza i nie proś o zabranie sobie praw moderatora! To nie średniowieczna Japonia, naprawdę nie musisz się okaleczać z tego powodu :D Przyznaj się... zajrzałeś do tematu o dodatku w klimatach Japońskich i Ci się honorem uniosło ;)

Wogóle to dziękuję za dobre słowo na mój temat :oops:, ale ja nie umiem być moderatorem :D. Poza tym Władza deprawuje! :) Przecież widziałem co Pierścień zrobił z Frodem we Władcy Pierścieni... :>

EDIT:
Poza tym podoba mi się podpis pod nickiem Świecki Kronikarz ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

Cicho SeSim :) Nie masz nic do gadania :) Juri namascił cię na swego następcę. Tyś godnym i wybranym spośród wielu.


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hehh no cuż tak bywa i rozumiem brak czasu, choc rezygnacja z funkcji, nie no dobra tez to rozumiem, choć może to że zaglądasz tu tylko czasem to niewystarczający powód aby z niej rezygnować ja zauważyeś 11k postów to spora ilość jak na tak wąską dziedzine to przebywanie moderatura 24h na dobe jest zbedne. Sami wkońcu jesteśmy jakoś tak zorganizowani że potrafimy sie dostosować (poza paroma wpatkami paru użytkowników) i najczęściej sprawy same przycichają.

No ale najważniejsze że nieopószczas nas definitywnie i bedziesz wpadał, zobaczyć co słychać. Jak coś miło mi sie pisało pod Twoim okiem, i każdy mój dodatek będzie stał na przyszłość otworek dla ciebie.
Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Ojjj bo się pogniewamy Juri. Jesteś jednym z ostatnich ojców założycieli a teraz mówisz nam papa, ojj nie ładnie. Najpierw Ambar0, później Wilczy (pojawia się i znika), Kufira też dawno nie było, Olay nasz zapalony turniejowiec chyba nie wie że forum istnieje, a teraz ty ????? Nawet Denver'a ostatnio ciężko spotkać. Czarno to widze :evil:, oj czarno.


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

No to forum zostaje samopas :D . A tak serio zagladaj tu Juri tak czesto jak sie tylko da.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Yhyyhyhyhyhy błogostan interregnum :twisted:


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

Powinnismy jak najszybciej skontaktować się z Gamekeeperem żeby przyznał SeSimowi uprawnienia moderatora , i może komuś jeszcze żeny było co najmniej dwóch moderatorów którzy regularnie odwiedzają forum


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Nie podpuszczaj Denvera bo jeszcze to zrobi i co ja biedny pocznę wtedy? :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Bedziesz sie mogl zbanowac za notoryczny offtopic :D :D :D

EDIT: I posty o dlugosci nie przekraczajacej jednej liniki :D


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Z tymi postami nie przekraczającej jednej linijki to mam pewien problem, ponieważ musiał bym coś zrobić ze sporą częścią postów pisanych na forum... ;) Powód? Trywialny... W rozdzielczości 1600x1200 forum naprawdę jest SZEEEROOOOKIEEEE :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ej no nie kazdy ma taki wypasiony monitor, ja na ten przykład mam standardowe 1024/768 :roll:

Poza tym jednopostowce również nie zawsze są złe pod warunkiem że wnoszą coś do tematu. Wkońcu po co rozpisywać się na 50 zdań jeśli sens wypowiedzi można zmieścić w jednym czy dwóch zdaniach :roll:

A z resztą jak już napisałem w innym temacie, czasem lekkie odejście od tematu jest przydatne, pozwala załagodzić kłótnie, temat nie zakurzy się zbytnio a więc zawsze ktoś nowy będzie mógł się przyłączyć do właściwej dyskusji itp. Oprócz tego zbyt szytnw zasady i karanie za lekki offtop czy bardziej otwartą dyskusję są przyczyną upadku wielu forów.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ej no nie kazdy ma taki wypasiony monitor, ja na ten przykład mam standardowe 1024/768 Rolling Eyes
E tam odrazu wypasiony. Poszukaj sobie na allegro. Za 300-400 zeta możesz kupić super używany monitor 21" CRT na trinitronie :)

A tak, żeby nie było, że nie na temat :P
Pierwsze słyszę o takim idiotycznym pomyśle, że kogoś razi jednolinijkowy post i że za to można karać :| Takie prawa to chyba może tylko wymyśleć jakaś biedna, smutna osoba, która nie ma życia poza wirutalnym światem i uwielbia popisywać się swoją władzą :)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Niestety tacy się już zdażali, widziałem fora na któych modzi-debile czepiali się za jakieś tematy w dziale "offtopic" :roll: Tutaj na szczęście panuje miła i wmiarę luźna atomsfera dzięki czemu znacznie przyjemniej się "pości" 8)
SeSim pisze:Poszukaj sobie na allegro. Za 300-400 zeta możesz kupić super używany monitor 21" CRT na trinitronie
Najpierw chyba bym musiał znaleźć te 300-400 zeta :roll: Bida w kraju...


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Pierwsze słyszę o takim idiotycznym pomyśle, że kogoś razi jednolinijkowy post i że za to można karać
Żeby nie ostalo sie, ze ja to wymyslilem :!: . To byl oczywiscie... no, ale przeciez nie pokaze palcem kto. :D


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

No właśnie Lens, nieładnie pokazywać paluchem 8)

Na wielu forach jest taki punkt w regulamnie (przynajmniej na tych na których ja działam) że posty jednolinijkowe mogą się pojawiać pod warunkiem że wnoszą coś ważnego do tematu. Aż z ciekawości postanowiłem odświerzyć sobie regulamin tego forum i... doszedłem do wniosku że sporo punktów jest notorycznie naginana albo nawet łamana :P


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Raleen
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 451
Rejestracja: poniedziałek 25 paź 2004, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ludzie, którzy dużo piszą, i tak z łatwością będą omijac takie sztuczne ograniczenia np. po prostu dopisując coś dalej co niekoniecznie by napisali, gdyby nie musieli.


Awatar użytkownika
Juri [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Wg. mnie taki punkt regulaminu nie ma sensu i raczej napewno nie wprowadzimy takiego.
Pozatym właśnie Panowie robi sie off-top więc prosze mieć to na uwadze 8)


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: wilczy »

Cóż.... wow....

Jak zacząć... spróbujcie sobie wyobrazić moje zdziwienie kiedy kilka dni temu wszedłem na forum by napisać taki właśnie wyjaśniająco - przepraszająco - pożegnalny post, kiedy zauważyłem, że własnie to samo zrobił Juri... i po prostu mnie ścięło.

Nawet takie podobieństwo, że ja też chciałem zaproponować SeSima na Moderatora, albowiem wielkie ma zasługi w Sprawie ten nasz Koleżka i uznanie w mych oczach znalazł już dni temu wiele. A że słowo ciałem się stało, tedy przyjmij gratulacje SeSim (lecz, na Koronę, jako mod zaniechaj pisania MiM, błagam...) albowiem zapracowałeś sobie na ten tytuł i posadę, sądzę że bardziej niż ja w swoim czasie. Poznaj też smak tego chleba, che che.

Oczywiście wierzę w to, że Juri jako Wielki Przedwieczny nawet śniąc będzie miał wpływ na losy Forum, tak więc nie róbmy pogrzebu, choć temat jest mało zabawny.

Skoro już piszę... z mojej strony - podobnie jak to napisał Juri - czas stał się w ostatnim okresie deficytowy, choć ani mi przez myśl nie przeszło schować Gry na dno szafy.

Prawdę mówiąc z nie zrozumiałych dla mnie powodów "nowe" Forum nie jest dla mnie tak komfortowe jak dawniej, a dokładniej chodzi mi o dziwne zjawisko - gdzieś już nawet o tym pisałem, byc może w korespondencji z Denverem - polegające na kłopotach z zalogowaniem się, oznaczaniem nieprzeczytanych postów oraz z poprawną moderacją. Mniejsza o detale, Denver zna temat. Tłumaczę się ponieważ przez ten feler przeglądanie stało się bardzo uciążliwe i gdy w pewnym momencie nie było mnie ok. tygodnia a po zalogowaniu nowe tematy nie zostały podświetlone to się normalnie załamałem. Przeszukiwanie "ręczne" wszystkich wątków to syzyfowa praca (i podziwiam nowych userów że mają chęci to wszystko przyswajać) i po jakijś godzinie po prostu dałem sobie spokój. Wybaczcie.

A potem.... górka rosła i odstraszała mnie jeszcze bardziej. Jak widzicie kiepski ze mnie fighter i psychika mi siadła ; ) ale nie będę ukrywał, tak to było. Wreszcie zasypało mnie dokumentnie i na jakiś czas dałem sobie spokój. I tak oto jestesmy w tym miejscu.

Cóż... ja jeszcze żyję i mam jeszcze chęci uczestniczenia w życiu Forum, jednak chyba uczciwiej będzie jasno powiedzieć, że SeSima raczej nie wyprzedzę, che che...

No nic, still alive. Idę powalczyć, górka czeka....


Zdejmijcie... łańcuch. Nie tykajcie... ryngrafu...
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

O masz... następny :) Marna twa wymówka odnośnie nieoznacznia nowych postów :D. Hmm wogóle to dziwne, że Ci się tak dzieje. Zauważyłęm, że owszem, nowe posty znikają z filtra, ale tylko jak się wylogujesz i zalogujesz ponownie. Tak było odkąd tu jestem. A jestem tu chyba z rok :) Wtedy Ci to nie przeszkadzało :P (Chyba, że chodzi o coś innego jeszcze).

Mam tylko nadzieję, że to nie będzie oznaczało totalnego zniknięcia Ciebie z forum...

Wogóle to jakaś plaga i dziwna sprawa. Niewielu użytkowników sprzed Wielkiego Zniknięcia forum pojawia się tutaj... Owszem, sporo nowych na ich miejsce przyszło, ale mimo wszystko ta strata jest odczuwalna :( Dlaczego tak się dzieje?

EDIT:
Wogóle to prostak ze mnie bo nie odpowiedziałem na to co o mnie pisałeś... :oops: Dziękuję za miłe słowo na mój temat :) Z tym MiM to zobaczymy co da się zrobić :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: wilczy »

SeSim pisze: Hmm wogóle to dziwne, że Ci się tak dzieje. Zauważyłem, że owszem, nowe posty znikają z filtra, ale tylko jak się wylogujesz i zalogujesz ponownie. Tak było odkąd tu jestem. A jestem tu chyba z rok :) Wtedy Ci to nie przeszkadzało :P (Chyba, że chodzi o coś innego jeszcze).
Oczywiście, tak to właśnie działa. Tyle że w moim przypadku loguję się, hasło, "zaloguj"... a Forum na to "o, jeszcze jestes nie zalogowany? zaloguj się" więc ponownie się tak samo, loguję się i oto jestem... ale wszystkie tematy przeczytane. Nawet gdy widzę nowe po dacie. Porażka. Marna wymówka? Jakbyś SeSim dostąpił takiego "zaszczytu" to inaczej byś pisał... to naprawde potrafi zirytować.
SeSim pisze:Z tym MiM to /.../ da się zrobić
Che che, mała manipulacja... Acha, żeby nie było, to jest cytat, to Ty sam napisałeś ;-)


Zdejmijcie... łańcuch. Nie tykajcie... ryngrafu...
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Nie wiem czy da się tak na wszystkich forach ale jest taki mod który niweluje ten zonk z nie czytaniem postów. Otóż jest taki mały linkuś na który jak klikniemy mamy listę wszystkich tematów w których są nie przeczytane przez nas posty. Usuwa to też ten problem że jeśli wchodzimy rano na 5 minut i mamy czas tylko przejżeć jeden temat, to po ponownym wejściu na forum (np. wieczorem) wszystkie pozostałe tematy wciąż można sobie sprawdzić.

Trochę to chaotycznie opisałem ale taką opcję widziałem na dwóch forach i sprawdzało się znakomicie, mogło mnie nie być miesiąc na forum i zawsze mogłem zobaczyć do których tematów jeszcze nie zaglądałem od czasu rejstracji na forum 8)


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Diamon Frey
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 03 sty 2006, 22:35
Lokalizacja: Eden

Post autor: Diamon Frey »

Juri... ¿egnaj? nie, do zobaczenia! :lol:
SeSim... HMMM... sorki, ale nie widzê godniejszej potaci. có¿, powodzenia!!!


Nim zgin±³ pod ciosami mieczy, mia³ ponoæ rzec: „zabierzcie moje ¿ycie, skoro niczego wiêcej nie potrafili¶cie mi zabraæ”.
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=50830
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Witam po dlugiej nieobecnosci, i widze ze tu huragan przeszedl, niestety nie bylo mnie na kontynencie przez dluzszy czas i ciezko mi bylo znalezc czas nawet na obiad dlatego nie moglem zadbac o Was.
Juri ... czlowieku, przeciez ty jestes opoka tego forum nigdy nie pozbawie Cie tej pozycji, chyba nawet skasowalm mozliwosc pozbawienia cie moderatora :). I tak wiem ze co jakis czas nas odwiedzisz ... wiec nie martwie sie zbytnio, bo napewno jeszcze zagramy nie raz. Wiec nie mowie zegnaj lecz do zobaczenia.


ODPOWIEDZ