Witamy na forum!
Zapraszamy na grę multiplayer w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)
Zapraszamy na Zjazd do Kielc w sierpniu!
(Więcej informacji tutaj)

Osoby odpowiedzialne za forum

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Postautor: Lens » sobota 31 sty 2009, 00:40

Misiek co ty gadasz, na moje oko jesteś asertywny ;-) . Gratulacje dla nominowanego, podziekowania dla ustępującego ;-)
Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.

Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof

Postautor: 7Tristan » sobota 31 sty 2009, 00:46

Misiek to był only joke :D Gratulacje :)

Awatar użytkownika
Nemomon
#Administrator: Nemomon

Postautor: Nemomon » sobota 31 sty 2009, 12:21

Tylko nie warnuj, jak ktoś coś złego powie w Allegro tematach ;) Gratuluję :)
ノレる? ノレない? 超…ノレる!!

Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
Postautor: Valdi » czwartek 12 lut 2009, 11:44

Kolejna zmiana Moderatorów w najbliższym czasie już więcej nieplanuje.
Na miejsce ustępującemu Hunterowi wszedł Nemomon, zmiana ma usprawnic moderacje działu TMIM i Edycji Talismana Nemomon będzie odtąd za nie odpowiedzialny.

Z racji tej zmiany chciałbym podziękować Hunterowi, za czynną służbę Moderatorską, mam też nadzieje że pozostanie z nami.
Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.

Awatar użytkownika
Valdi
Postautor: Valdi » sobota 09 sty 2010, 20:24

Jako że zauważyliście zmianę w gronie administracji to oficjalnie o niej poinformuje.

Z grona administracji odeszła Katiusha, jej wkład w forum był dla nas cenny i jesteśmy jej wdzięczni za generalne porządki. Oczywiście jak znajdzie znów więcej czasu na działanie w świecie MiM/MM/TMiM to drzwi do naszego forum zawsze są otwarte, a grono Administracji z chęcią ją znów powita.

Co do aktualnego podziału obowiązków to tak:

Dział:
MiM jest pod okiem stave, oczywiście otwarcie drukarni - może zakłócać czasem modowanie, dlatego reszta administracji bedzie też tam zaglądać.
TMiM + Edycje Międzynarodowe bezapelacyjnie Nemomon, który bardzo dobrze zna sie na tym co robi, a przede wszystkim zna TMiM od deski do deski, no i ma bardzo dobry kontakt z Galaktą
MM nie widzę nadal innej osoby która mogła by podjąć sie tego działu niż Misiek, dla mnie osobiście czasem ten dział to czarna magia i nie wiem co tam się dzieje, ale rosnące grono miłośników Magicznego Miecza wciąż rośnie i to jest najlepszym dowodem że jest ono dobrze zarządzane.

Reszta tematów forum podlegać będzie ogólnej moderacji, przeważnie to będzie SeSim i Ja ale i pozostali moderatorzy mam nadzieje że będą tam zaglądać.

Co do poruszonego w SB tematu wyborów zastępcy Kati to hmm, nie mówię nie, ale marzyło by mi sie żeby taka osoba na przykład pociągnęła i rozszerzyła jakiś nowy dział, np. Innych Gier Planszowych z dużym uwzględnieniem np. Runebounda (który narazie ma więcej dodatków oficjalnych od Talismana, a i zapewne autorskich też by się pare znalazło. Jak coś jestem otwarty na wszelkie sugestie.

Valdi
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez Valdi, łącznie zmieniany 1 raz.
Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.

Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion

Postautor: Kaktus+ » sobota 09 sty 2010, 23:38

Valdi pisze:ale marzyło by mi sie żeby taka osoba na przykład pociągnęła i rozszerzyła jakiś nowy dział, np. Innych Gier Planszowych z dużym uwzględnieniem np. Runebounda (który narazie ma więcej dodatków oficjalnych od Talismana, a i zapewne autorskich też by się pare znalazło. Jak coś jestem otwarty na wszelkie sugestie.

Po rozmowach na PW, uważam że jedną z najlepiej zorientowanych osób na naszym forum w świecie gier planszowych jest 7tristian. Niestety ostatnio rzadko się udziela, zapewne jest to związane z brakiem czasu i pracą.

Co do innych gier planszowych, szczególnie Runebounda to przyznam się, że ostatnimi czasy zagrywam się w niego więcej niż w Magię i Miecza i jakiekolwiek pojęcie na temat tej gry posiadam. Ostatnio przyszedł Dungeoneer i jego tajniki również mam zamiar zgłębić.
Moja kolekcja
Mielecki Klub Fantastyki Lewa Flanka

Aktualnie pracuję nad:
Dodatkowi Poszukiwacze 75%
Dodatkowe Karty Miasta 30%

Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Postautor: SeSim » niedziela 10 sty 2010, 00:16

Kaktus+, jeżeli uda Ci się na tym forum rozkręcić tematy o Runebound i/lub Dungeoneer to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś dostał własną sekcję ;)

Awatar użytkownika
Valdi
Postautor: Valdi » niedziela 10 sty 2010, 00:20

SeSim pisze:Runebound i/lub Dungeoneer

bardziej i niż lub, ale popieram SeSima, jeżeli czegoś (rozwinięcia / przeniesienia / utworzenia) jakiegoś działu/forum potrzebujesz to pisz na PM, jak sie ruszy będziesz zielony :D

Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion

Postautor: Kaktus+ » niedziela 10 sty 2010, 00:28

ok, zorientuję się dokładnie co jest, a czego na naszym forum nie ma i odezwę się do kogoś z adminów
Moja kolekcja
Mielecki Klub Fantastyki Lewa Flanka

Aktualnie pracuję nad:
Dodatkowi Poszukiwacze 75%
Dodatkowe Karty Miasta 30%

Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof

Postautor: 7Tristan » poniedziałek 11 sty 2010, 16:04

Przypadkiem tutaj trafiłem (biorąc pod uwagę moje zaległości ,czysty fart). Jeżeli chodzi o dział innych gier planszowych to faktycznie jakąś tam wiedzę mam, a Runebound (poza TMiMem) w RT to moja seria sztandarowa. Dungeoneera też znam choć ostatnio zaniedbałem serie. Mógłbym z kimś się podjąć utworzenia i moderacji takiego działu ,ale po pierwsze musiałbym mieć jeszcze chociaż jedną osobę,która moderowałaby temat ze mną ,a po drugie dopiero w połowie lutego (ostatnia, poza obroną, sesja na uczelni ,a dodatkowo pracuje na cały etat i piszę dla RT). W każdym razie chętnie bym się zaangażował :)

Awatar użytkownika
Valdi
Postautor: Valdi » poniedziałek 11 sty 2010, 23:02

Testowo nadałem uprawnienia Moda Kaktus+owi, mam nadzieje e przy Twoim wsparciu 7Tristan rozkręcicie tamte działy.

Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof

Postautor: 7Tristan » poniedziałek 11 sty 2010, 23:06

W porządku, to nawet lepiej :) Bo będę mógł koncentrować się merytoryce :)

Awatar użytkownika
Valdi
Postautor: Valdi » niedziela 08 maja 2011, 00:57

Jako że na forum ostatnio troszeczkę zmienił się układ, Rozwiną się dział Innych Gier (mamy nadzieje że będzie sie dalej rozwijał i z niektórych gier utworzą się działy podobne do TMiM), chciałbym poinformować o dwóch nowych Moderatorach.

Artownik - Wspomoże dział Magii i Miecza
Draugnimir - Wspomoże dział Talismana

Jednocześnie nowi Moderatorzy mam nadzieje że wspomogą rozwój działu Innych Gier z dużym naciskiem na ich Autorski wydźwięk.

Pozdrawiam
Valdi

Awatar użytkownika
Nemomon

Postautor: Nemomon » niedziela 08 maja 2011, 01:17

Gratulacje Artownik! Gratulacje Draugnimir!
ノレる? ノレない? 超…ノレる!!

Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz

Postautor: Erestor » niedziela 08 maja 2011, 01:49

Również gratuluję! ;)
Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: Google Drive

Awatar użytkownika
Valdi
Postautor: Valdi » sobota 28 lip 2012, 12:16

Przez ostatnie niecałe dwa miesiące Dział MM był niestety bez osoby odpowiedzialnej, piszę niestety bo przedtem skład grupy moderatorskiej bardzo mi odpowiadał. No nic w każdym bądź razie Ktoś odpowiedzialny za Część MM musi być, także pojawiła się jedna osoba na tyle spokojna aby ten dział poprowadzić. Wiktor bo to on został Moderatorem, choć może nie wniósł na forum tyle co jego poprzednik, to mam nadzieje że spisze się na nowym stanowisku. Witamy.

Wiktor - Wspomoże dział Magicznego Miecza, jak również mam nadzieje że wspomoże na tyle ile będzie mógł rozwój innych działów.

Pozdrawiam
Valdi

Awatar użytkownika
Nemomon

Postautor: Nemomon » sobota 28 lip 2012, 14:42

Witamy Wiktor! Życzymy miłej zabawy! :mrgreen:
ノレる? ノレない? 超…ノレる!!

Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion

Postautor: Misiek » sobota 28 lip 2012, 15:34

Wiktor rusz coś albo wywal resztę czego ja nie wywaliłem, będąc ugłaskanym wyrządzisz szkodę nie pożytek. Powodzenia.

Valdi pisze:przedtem skład grupy moderatorskiej bardzo mi odpowiadał

Uważasz że robiłem cokolwiek byś to ty czuł satysfakcję? Jesteś tu tylko osobą której nikt nie może zdjąć z czysto technicznych powódek, a pojawiasz się raz do roku i już nic nie masz do zaoferowania poza tak debilnym sformułowaniem. Czułeś satysfakcję ze składu także wtedy gdy nie odchodziłeś od kuchenki do monitora?

edit by SeSim
Ostatnio zmieniony poniedziałek 30 lip 2012, 08:39 przez Misiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nemomon

Postautor: Nemomon » czwartek 20 gru 2012, 01:40

Kilka dni temu Artownik ogłosił swój zamiar zrezygnowania z funkcji Moderatora GK. Z wielkimi oporami musiałem przyjąć tę decyzję, z oporami, bowiem Artownik zawsze nas wspierał swoją ciężką pracą i radą. Mam nadzieję, iż wciąż będziesz z nami, a spojrzenie na GK od drugiej strony jeszcze pozytywniej wpłynie na Twoją radę. W tym miejscu chciałbym Ci głęboko podziękować za cały Twój wkład, który włożyłeś z GameKeepera, jego projekty, zjazdy i turnieje, i że jeszcze nie raz spotkamy się na kolejnych zjazdach! Dzięki!
ノレる? ノレない? 超…ノレる!!

Awatar użytkownika
Nemomon

Postautor: Nemomon » czwartek 09 maja 2013, 23:22

Uszanowanie,

Jak wiecie ostatnimi czasy było trochę ciężkawo. Wielu z nas zatraciło chęć pracy lub też nie miało na to czasu. Z tego też powodu forum wyglądało tak, jakby cała jego administracja się na nie wypięła, a dla mnie szalupy ratunkowej zabrakło, więc musiałem tu zostać. Przynajmniej wierniejszy byłem jako Lord Jim...

Z tego też powodu postanowiłem trochę zmienić moderację forum. By niepotrzebnie nie trzymać miejsca, z miejsca zwolniłem Kaktusa+ oraz Draugnimira. Serdeczne dzięki za waszą pracę! :).

W ich miejsce postanowiłem powołać Chaosa oraz Rogo. Witam! :)

Ponadto, posprzątałem trochę burdel ze zezwoleniami. Jeżeli więc ktoś miał jakieś zezwolenia, a już ich nie ma, to pewnie właśnie dlatego... Może się upomnieć do mnie o nie, ale niczego nie obiecuję.

Dalej, kiedyś mieliśmy system, iż każdy moderator odpowiedzialny był za jakiś dział. System ten upada dziś - każdy moderator jest globalnym moderatorem (aczkolwiek nie, żeby od dzisiaj, bo już wcześniej byli). Więc w większości przypadków te napisy: "Moderatorzy..." znikają, chyba że są ważne.

Życzę przyjemnej nocy~ :)
ノレる? ノレない? 超…ノレる!!

Wróć do „Regulamin, Ogłoszenia, Konkursy, Turnieje i Zjazdy”