Konkurs na Poszukiwacza

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Visenna
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 708
Rejestracja: niedziela 05 lut 2017, 00:50
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć:
Wiek: 25
Kontakt:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Visenna »

Dobra powiem inaczej. Jestem z tych osób co robiły udziwnienia typu dodatkowe karty/żetony do Poszukiwacza. Nie widziałam nic w regulaminie dotyczącego tego, że Poszukiwacz ma się składać tylko z karty Poszukiwacza lub iż będzie wyłącznie w ten sposób prezentowany. Trochę głupio wyszło, bo oparłam swoje mechaniki na kilku niewielkich komponentach (bo co to jest pojedyncza karta, czy kilka żetonów) i dziwnie się z tym czuje, bo podczas głosowania moje postacie będą niepełne i nie zostanie ukazany ich cały potencjał. Gdybym wiedziała o takich ograniczeniach, zrobiłabym coś bardziej "klasycznego".


Trwają prace nad frakcją Harmonii do Konfliktu ^^
Mój profil na BoardGameGeeku
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: abubu »

W regulaminie jasno jest napisane iż przedmiotem konkursu jest stworzenie karty Poszukiwacza.
Regulamin pisze:Celem konkursu jest stworzenie karty autorskiego Poszukiwacza.
Regulamin pisze:Poprzez kartę Poszukiwacza rozumiemy gotową kartę wraz z grafiką, statystykami i opisem specjalnych zdolności. Wszystko to powinno znaleźć się na odpowiednim szablonie Poszukiwacza do gry Talisman: Magia i Miecz (wydanej przez Galaktę).
Cały czas mowa o jednej karcie Poszukiwacza.


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Visenna
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 708
Rejestracja: niedziela 05 lut 2017, 00:50
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć:
Wiek: 25
Kontakt:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Visenna »

Myślałam, że skoro są tworzeni nawet oficjalnie poszukiwacze z żetonami to tak można. No ale dobra, przynajmniej fajnie się bawiłam przy tworzeniu, a i tak się nawet nie łudziłam że wygram ;)


Trwają prace nad frakcją Harmonii do Konfliktu ^^
Mój profil na BoardGameGeeku
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: abubu »

Spokojnie, jeszcze nie było głosowania więc takie biadolenie nie ma sensu. Nie wiesz czym będą się kierowali oceniający (czy grafiką, czy tekstem, czy potencjałem, czy chybił-trafił).


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Gamma
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Posty: 801
Rejestracja: niedziela 22 gru 2013, 10:51
Lokalizacja: Silesia
Płeć:
Wiek: 40

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Gamma »

Szkoda tych poszukiwaczy z dodatkowymi komponentami. Zgadzam się tu z Visenna. Nie wiem czy to potrzebne żeby tak krzywdzić uczestników.
Zresztą sam o takim bohaterze myślałem (i dalej myślę, bo tworzę nową Wiedźmę do figurki Logana). Wydawało mi się to takim oryginalnym pomysłem :oops: :wink:


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Valdi »

Nich tych Poszukiwaczy nie skreśla, jeżeli na karcie będzie (strzelam) Zaczynasz posiadając Martwe Źrebię (ukłon w stronę Tego tematu) czy po Przebyciu Mrocznych Ziem i Smoczych Ziem zyskujesz żeton Mroźnych Ziem, to raczej nikt nie będzie minusował tego. Ja czytając taką kartę bym domyślił się ze trzeba by było zastosować żeton jakiś dodatkowy i przedmiot który zapewne pochodzi / albo będzie pochodzić z dodatku autorskiego.

Dla mnie taki Poszukiwacz byłby Ciekawszy niż poszukiwacze pisanie czcionką tak minimalną że nic nie widać.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: abubu »

Jak już @Valdi wspomniał, do głosowania zostaną opublikowane wyłącznie karty Poszukiwaczy (czyli zgodnie z regulaminem) tak aby było sprawiedliwie. W przeciwnym razie, krzywdzącym było by to wobec innych uczestników (zaraz byłby lament "jakbym wiedział(a), że tak można, to bym pierdyknął(eła) tysiąc-pincet kart i milion żetonów - to niesprawiedliwe! hańba! żądam unieważnienia! ... i zadośćuczynienia!!!!"). Naprawdę ludzie ... straszne macie problemy ... jeżeli uważacie, że wasze prace nie obronią się bez paru żetonów to pewnie i macie racje, że nie wygracie (prywatna opinia - nie mam wglądu w nadesłane prace). Poczekajcie na głosowanie i wówczas lamentujcie jeżeli będziecie mieli słabe wyniki.
Valdi pisze: poniedziałek 07 maja 2018, 23:21 Dla mnie taki Poszukiwacz byłby Ciekawszy niż poszukiwacze pisanie czcionką tak minimalną że nic nie widać.
No to już pewnie o kartę @Nemo chodzi ;) (?)


Ps. Osobiście nie biorę udziału w tym konkursie, bo mi się powoli chce @#*$& jak o nim myślę. Najchętniej to bym dał te tematy do ignorowanych, ale ze względu na pełnioną funkcję czytam wszystko co się pojawia na forum.


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Visenna
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 708
Rejestracja: niedziela 05 lut 2017, 00:50
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć:
Wiek: 25
Kontakt:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Visenna »

Przecież nie zaczynam shitstormu, nie lamentuje, nie robiłam całego dodatku pod poszukiwacza, a tylko max 1 kartę i dosłownie kilka żetonów wykorzystywanych do mechaniki. Nie wiem po co się abubu wkurzasz, przecież akceptuje ten fakt i nie robie z tego afery. Pobaw się z piesełem i odsapnij, lepiej ci to zrobi ;)


Trwają prace nad frakcją Harmonii do Konfliktu ^^
Mój profil na BoardGameGeeku
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Valdi »

@abubu nie bierzesz udziało b wszyscy wiemy że nie chcesz trafić do grupy autorów, rangą, koligacją, czy rozmowami na forum się nie wycieraj :D


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: abubu »

abubu pisze: poniedziałek 07 maja 2018, 21:56 No ale dobra, przynajmniej fajnie się bawiłam przy tworzeniu, a i tak się nawet nie łudziłam że wygram
Czas przeszły wskazuje iż już odpuściłaś / poddałaś się ... jak już wspominałem: poczekajmy na opublikowanie prac, głosowanie i wyniki.


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 4027
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Budowniczy Mostów »

Gamma pisze: poniedziałek 07 maja 2018, 23:06 Szkoda tych poszukiwaczy z dodatkowymi komponentami. Zgadzam się tu z Visenna. Nie wiem czy to potrzebne żeby tak krzywdzić uczestników.
Zresztą sam o takim bohaterze myślałem (i dalej myślę, bo tworzę nową Wiedźmę do figurki Logana). Wydawało mi się to takim oryginalnym pomysłem :oops: :wink:
True.
Zależy jaka jest ranga dodatkowych elementów, choć od początku należało zakładać, że dodatkowe elementy to będzie kłopot. Choćby przez wzgląd na interfejs prezentacji prac.
Pytanie zatem, czy możliwy jest jakiś dopisek lub opisek, że do karty dołączonych jest np. „pięć żetonów Śmiercionośnych Pędraków”, albo „dwie karty Zaklęć Intercyzy” itp. Jakiś widoczny infobox, uaktywniający się choćby pod kursorem myszki?


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Valdi »

Budowniczy Mostów pisze: wtorek 08 maja 2018, 10:00 Pytanie zatem, czy możliwy jest jakiś dopisek lub opisek, że do karty dołączonych jest np. „pięć żetonów Śmiercionośnych Pędraków”, albo „dwie karty Zaklęć Intercyzy” itp. Jakiś widoczny infobox, uaktywniający się choćby pod kursorem myszki?
Możliwe by było ale nie będę takiego czegoś robił, było opisane co trzeba zrobić.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 4027
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Budowniczy Mostów »

@Valdi Pełen luz. Wiadomo było, jak już nadmieniłem, że dodatkowe elementy to opcja karkołomna.


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Valdi »

Dodatkowo powstało:
15 kart małych
1 karta zasad
2 rodzaje żetonów.

na 78 zgłoszeń (+ trzy zgłoszenia nieprzyjęte, autorzy tych trzech zgłoszeń zostali poinformowani i zgadzają się z tym)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
meteser
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 16:37
Lokalizacja: Białystok
Płeć:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: meteser »

Nawiązując do tematu.. jestem tu nowa, ale jeszcze niedawno byłam główną sprawczynią zamieszania i zamknięcia na kilka dni tego wątku, więc chciałabym wyjaśnić kilka kwestii przeze mnie rozumianych lepiej lub gorzej oraz chciałabym podziękować organizatorowi za podjęcie tematu.
Bardzo dużo radości i zaangażowania zainwestowałam w pracę konkursową (głównie w grafikę), ale bardzo zmartwił mnie fakt nierównej konkurencji odnośnie grafik. Kto rozumie ten rozumie. Tłumaczyć już nie ma sensu, bo już wszystko napisałam.
Ubolewałam nad odmienną interpretacją regulaminu, który wyraźnie sugeruje w punkcie 1 że "Celem konkursu jest stworzenie karty autorskiego Poszukiwacza."
Słowo "autorskiego" w moim przekonaniu zawsze znaczyło: "utworzonego w całości przez autora", czyli wszystkie jego komponenty włącznie, ale widocznie mamy odmienne zdanie na ten temat. Ale ok, jest jak jest. Mam trochę impulsywną naturę (jak większość kobiet) więc może trochę za krzykliwie tu wparowałam ;) ale zapewne tylko dlatego, że nie zapoznałam się z tutejszymi zwyczajami, gdzie grafiki traktuje się "umownie". Po prostu nie spotkałam się jeszcze nigdzie z takim podejściem.
Valdi pisze: poniedziałek 30 kwie 2018, 17:51 Rzadko kiedy Grafik i Twórca karty jest to jedna i ta sama osoba. Tak jest zresztą nie tylko w Grach ale i w każdej innej dziedzinie.
- zgadzam się w 100%, ale tu o coś innego przecież chodziło. Co innego jak zespół ludzi coś tworzy i się pod tym podpisuje, że to jest ich twór i wysyła to na konkurs jako jeden podmiot/nazwa/firma, a co innego jak ktoś (NA KONKURS) kopiuje prace innych światowych twórców z internetu (które są wykonane mistrzowsko), oprawia je w ramki, dorzuca trochę tekstu, podpisuje tylko swoim nazwiskiem (nie zaznaczając że grafiki nie są jego dziełem- ktoś może pomyśleć, że autor wykonał je sam, a dla oceniających może to być brane pod uwagę przy wystawianiu oceny). Kolosalna różnica. Dlatego jeśli grafiki są pobrane na bezpłatnej licencji to przyzwoicie jest się do tego przynajmniej przyznać, bo w przeciwnym razie zahacza to o nieuczciwą konkurencję. Jednakże rozumiem, że organizator nie ma możliwości weryfikacji tych grafik pod względem własności i jest to oczywiste, i nie na nim spoczywa ta odpowiedzialność, dlatego moja mała prośba o podpisanie autora grafiki nie wydała mi się kłopotliwa, a wręcz oczywista. Gdyby nie był to konkurs tylko zwykłe chwalenie się to nie ma sprawy..

Ps. Dziękuję także za propozycję wydrukowania oraz bezpłatnego przesłania mojej postaci, ale jednak poczekam na zakończenie konkursu i wybranie jej jako jednej z pięciu konkursowych postaci, tak jak reszta uczestników płacąc jednocześnie za przesyłkę.
Pozdrawiam wszystkich


Awatar użytkownika
vincent
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 417
Rejestracja: czwartek 21 lip 2016, 11:50
Lokalizacja: Kielce
Płeć:
Wiek: 39

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: vincent »

Nie bawiłem się tak dobrze od kieleckiego zjazdu.A już myślałem,że sezon ogórkowy się zaczął.
Lowe forum :*


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: abubu »

@vincent ... dawno cię nie widziałem / czytałem :)

Ps. Ja już na "swoim" więc jakbyś kiedyś był w rodzinnych stronach to śmiało wpadaj do mnie (adres jak co podam na tel.) ... oczywiście możliwa opcja z noclegiem*

* starczy dla kilku osób na łóżkach a i podłogi sporo jest więc i może "mini" zjazd podkarpacki by się zrobiło (miałbym nową rangę) ;]


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Valdi »

Bo jesteś tą osobą która zbiera rangi...


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Miszon
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2011, 20:27
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Miszon »

Mam pytanie odnośnie tego cardmakera na stronie: po dodaniu tekstu zdolności czcionka robi się tak mała, że w końcu kompletnie nic nie widać (nawet jeśli tekst jest dużo krótszy niż to, co jest domyślnie tam wpisane. Jak to obejść?


http://www.radio-orbit.pl - proszę słuchać najbardziej alternatywnej listy przebojów w Polsce :-)
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Valdi »

Spróbuj inną przeglądarke też tak raz miałem ale jak zresetowałem kompa to było już ok.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: abubu »

Ewentualnie "klep entery". Czcionka się zmniejsza tak aby dopasować swoją wielkość do najdłużej linijki tekstu (dla wszystkich zdolności łącznie).

Dodano po 16 minutach 22 sekundach:
Poniżej przykład "błędu" :)
cardmaker_generator_postaci_zdolnosci.mp4
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Arthan »

cóż.. jest niestety tak jak piszecie. Na chwilę obecną tekst zdolności nie jest automatycznie dzielony. Na razie tego nie zmieniam z dwóch powodów. Po pierwsze automatyczne dzielenie wierszy na chwilę obecną "gryzie się" z liniami dzielącymi zdolności i muszę to przerobić, po drugie jak zwrócił mi uwagę @mjhal lepiej żebym nie grzebał w generatorze w czasie konkursu, żeby później ktoś nie marudził, że ktoś miał łatwiej bo coś raz działało, a raz nie.

Faktycznie zdarza się też czasami, że generator się dziwnie wczyta i zdolności już na dzień dobry są niewłaściwie ściśnięte. Zdarza się to sporadycznie i odświeżenie strony powinno rozwiązać problem.


Awatar użytkownika
Miszon
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2011, 20:27
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Miszon »

Aha ok, entery. Nie pomyślałem.


http://www.radio-orbit.pl - proszę słuchać najbardziej alternatywnej listy przebojów w Polsce :-)
Awatar użytkownika
blazius
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magowie Mroku
Mała Pustynia
Pojedyncze karty
Przedpola Piekieł
Źródła Magii
Posty: 918
Rejestracja: sobota 30 mar 2013, 05:38
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: blazius »

Przejrzałem regulamin i napisany jest całkiem starannie. Jak na regulamin forumowej zabawy - bardzo starannie. Oprócz uzupełnienień wskazanych przez abubu możnaby w przyszłości dopisać wprost, że organizatorzy zastrzegają sobie prawo
1. zmian w zapisach zdolności kart
2. oraz prawo przy najmniej zaproponowania autorowi zamiany grafiki na inną

Przy takiej wysokiej frekwencji wiele propozycji nie będzie siłą rzeczy spełniało podstawowych standardów tworzenia kart. Zmiany, o których piszę, mogą spowodować nawet większe szanse tych prac w głosowaniu.
Dużo pracy korekcyjnej przed Nemo, to pewne.

Natomiast jeśli ktoś porwał się na własne rysunki, to zasługuje po prostu na symboliczne chociażby wyróżnienie, bo taki autor wystartował w trochę innym konkursie.


Moje autorskie karty i zestawy kart do gry Talisman: Magia i Miecz (TMiM) na Chomiku:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Konkurs na Poszukiwacza

Post autor: Mały Nemo »

blazius pisze: sobota 12 maja 2018, 13:52 Dużo pracy korekcyjnej przed Nemo, to pewne.
Póki co ja udaję, iż o niczym nie wiem ;).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
ODPOWIEDZ