Zjazd 2018 :)

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Valdi »

Piszesz tak jak byś już jakiś zorganizował.

Nie, uczestnicy zjazdów to w większości osoby w wieku 25+ (żeby nie powiedzieć 30+).

Jeżeli chcesz Krosno to załatw miejscówkę.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Pawel_1990
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: środa 22 lis 2017, 22:40
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Pawel_1990 »

Nie organizowalem ale gram w gre Taern i wiem ze zloty sa dla wszystkich i dla -18 wtedy pozwolenie od rodzicow itp branie odpowiedzialnosci a ze to koniec Polski to wiem ze bylby problem :D, fakt nie organizowalem takiego zjazdu :)


Pawel_1990
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: środa 22 lis 2017, 22:40
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Pawel_1990 »

ale ogarniecie lokalu na 2 dni + spanko dla was ... bez przesady to jeszcze nie ukraina :D


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: abubu »

Paweł .. trudno zdecydować na tym etapie, że Krosno jeżeli nie ma potwierdzenia ze strony właściciela obiektu, że jest w ogóle taka możliwość zorganizowania zjazdu na warunkach choćby przybliżony do tych poddanych przez Wiktora ... telefon z zapytaniem nie oznacza od razu, że trzeba podpisywać jakieś umowy / składać deklaracje / itp. Informacja, że gdzieś istnieje sobie jakaś tam knajpa, w której można zorganizować wesele / chrzest ... napić się piwka itp to nie wystarczy. Jakie są opcje noclegowe (gdzie, po ile, itp) ... jaki dojazd (w tym lokalizacja względem dworców) ... jaki koszt lokalu i czy w ogóle jakiś będzie ... czy lokal na wyłączność czy z możliwością wydzielenia strefy zamkniętej ... czy możliwość pozostawienia rzeczy (rozłożone gry itp) na noc.. godziny w jakich możemy przebywać na obiekcie ... itp itd....

powyższe dotyczy również propozycji innych miast

tego typu sprawy (wstępny wywiad, kontakt z właścicielem obiektu, rezerwacja noclegów, itp) powinny być ogarnięte przez osoby z danej miejscowości i/lub okolicy ... ciężko nam takie coś zorganizować na odległość nie znając lojalnych warunków.


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3996
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Budowniczy Mostów »

W zeszłym roku:
1. Vincent - bez noclegu
2. abubu - z noclegiem (2 noce)
3. Berni - z noclegiem (18/19) 1 noc /TMiM (ze wszystkimi dodatkami), Runebound 3ed (z dodatkami), Drakon, mogę też zabrać Ucztę dla Odyna
4. dukeadam - bez noclegu
5. tito79 - 2 noclegi ( jakc cos moge na wlasna reke szukac)
6. Wiktor - (1 noc sobota/niedziela)
7. Budowniczy Mostów - (2 noclegi)TMiM Miasto, TMiM Bezkresne Morze (aut.)
8. Arknell - (2 noclegi)
9. MjhaL - bez noclegu
10. MaxiLager - (od 18 do 19 sierpnia - 1noc) Talisman 4th Black Industries (jako ciekawostka).
11. Valdi - (1 noc sobota/niedziela) - fajnie jak by dla tych 5 osób znalazło się w Teatrze miejsce jak nie to ja w Bartku
12. tomkasz - nocleg w Bartku
vincent pisze: panowie..załatwiłem nocleg w teatrze.
cena to 40 zeta za dobę,więc jeśli w pokoju będą dwie osoby wychodzi 20 zeta za nockę..
nie trzeba też dojazdów..wyszło mi,że z piątku na sobotę mamy 6 osób więc 3 pokoje..tak samo z sobotą..
dla bezpieczeństwa mam jeszcze jeden pokój
Sale były na wyłączność na parterze budynku. Pokoje na drugim piętrze. Sam budynek przy głównym deptaku miejskim. Za oknem niezłe burgery, w okolicy jadłodajni w bród. Vincent sprawił się na medal!
Z największymi oporami szło zbieranie deklaracji na noclegi, ale dało się przeżyć.
Ja mogę rozejrzeć się za przyzwoitą miejscówką w Warszawie i w Pruszkowie k/Warszawy. Pruszków, szczególnie w okolicy, w której się obracam, jest bardzo ładny, a przy okazji dobrze skomunikowany z resztą kraju. Zgadzam się, że mimo to nie są to lokalizacje marzeń.

I dodajmy, że ciężko ustalić cokolwiek, jeśli nie znamy terminu. 17-19 sierpnia odpadł? Czy też abubu przyjedzie z połowicą? Są inne propozycje?


Pawel_1990
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: środa 22 lis 2017, 22:40
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Pawel_1990 »

Szefu rozumiem Twoje stanowisko, ale jak ktos moze cos wstepnie zalatwiac bez zadnych informacji ze tam sie odbedzie? np spanko zamowie na 15 osob itp wplace zaliczke bo tak sie robi a pozniej powiecie ze jednak np w warszawie robicie, wiesz nigdy nie organizowalem ale dzwoniac pytasz o terminy i ew ,,przed rezerwacje,, chyba ze ktos moze z miejsca zalatwic bez zbednych zapewnien i zaliczek to luzik. ciezko mi co kolwiek zalatwiac w ciemno, ale z 2 strony rozumiem wasze obawy zeby nie bylo. ciezko zrobic tak aby byl wilk syty i owca cala :) bede mial jakies info dam znac.


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Valdi »

Bardziej 10-12 sierpnia. alternatywnie 8 -9 września


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3996
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Budowniczy Mostów »

Valdi pisze: piątek 09 lut 2018, 23:28 Bardziej 10-12 sierpnia. alternatywnie 8 -9 września
git


Awatar użytkownika
Visenna
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 708
Rejestracja: niedziela 05 lut 2017, 00:50
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć:
Wiek: 25
Kontakt:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Visenna »

No to przez datę raczej znowu odpadnę :( Jakbym miała jechać to tylko z narzeczonym, a on akurat od lipca do końca września będzie u siebie w domu, czyli na Mazurach :( Może w przyszłym roku, jeśli udałoby nam się znaleźć jakieś mieszkanie i przez to zatrzymać go tutaj.


Trwają prace nad frakcją Harmonii do Konfliktu ^^
Mój profil na BoardGameGeeku
Pawel_1990
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: środa 22 lis 2017, 22:40
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Pawel_1990 »

Visenna Ty akurat masz polaczenie idealne z Wrocka do Krosna :D


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: abubu »

Pawel_1990 pisze: piątek 09 lut 2018, 23:26 Szefu rozumiem Twoje stanowisko, ale jak ktos moze cos wstepnie zalatwiac bez zadnych informacji ze tam sie odbedzie?
Na tym etapie zbieramy propozycje a nie załatwiamy na gotowo. Czy masz informację od właściciela lokalu, że w ogóle taka opcja jest możliwa?

Pewne sprawy należy załatwić w odpowiedniej kolejności:
- najpierw zbieranie propozycji od was z przybliżonym planem (miejsce, nocleg, co, gdzie, jak, za ile)
- później rozpatrywanie tych propozycji czy to w gronie administracji czy na otwartym forum
- po wybraniu konkretnego miejsca i/lub terminu załatwianie spraw wraz ze wstępnymi deklaracjami listy uczestników
- dopinanie wszystkiego na "ostatni guzik"
- itp

Tak więc czekamy na propozycje / biznesplan / itp :)


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Visenna
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 708
Rejestracja: niedziela 05 lut 2017, 00:50
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć:
Wiek: 25
Kontakt:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Visenna »

Może i tak, ale nigdy nie byłam w Krośnie i znając moje bycie sierotą, zgubiłabym się już na dworcu we Wrocławiu lub przespałabym stację xD Poza tym mówię, bez mojego chłopa nie jadę. Raczej dziwna byłaby reakcja jego i moich rodziców jakby usłyszeli, że jadę sama na kilkudniowy zjazd do miasta, którego nawet na oczy nie widziałam, aby spotkać się z grupą o wiele starszych facetów-geeków XD


Trwają prace nad frakcją Harmonii do Konfliktu ^^
Mój profil na BoardGameGeeku
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: abubu »

Ps. ja do Krosna mam rzut beretem ale i tak preferuje odleglejsze rejony (np. Gdańsk, Poznań, Wrocław) ... gdzieś już o tym pisałem. Oczywiście to nie ma większego wpływu na to czy się wybiorę czy też nie ... kluczowym czynnikiem jest po prostu czas :)


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Pawel_1990
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: środa 22 lis 2017, 22:40
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Pawel_1990 »

Dobrze wiec, podpowiedzcie mi jaka cena za dobe za lokal by wam odpowiadala i za nocleg bo tym sie bede kierowal na poczatku, prosze o jakas informacyjna pomoc :P


Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3996
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Budowniczy Mostów »

Visenna pisze: piątek 09 lut 2018, 23:38 u siebie w domu, czyli na Mazurach
Mazury są w porzo. Zrób risercz :)


Pawel_1990
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: środa 22 lis 2017, 22:40
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Pawel_1990 »

Rozumiem ze nie traktujecie Krosna powaznie jak i mnie, ale postarajcie sie :D


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: abubu »

Na Mazurach nie byłem jeszcze .. owszem w Olsztynie kilka razy ale to chyba Warmia (?) ... zjazd na wodzie / barce to też ciekawa opcja ;)

@Paweł: przede wszystkim lokalizacja noclegi względem miejsca zjazdu się liczy (im bliżej tym lepiej a najlepiej w tym samym miejscu). Co do ceny to im taniej tym lepiej a najlepiej to za darmo ;) Niektórzy to mogą spać w śpiworach na podłodze przy stołach a niektórzy mogą przyjechać z rodziną więc potrzebowali by lepszych warunków. Tak więc pasowało by podać kilka opcji (hostel, hotel, pensjonat, akademik, bursa, noclegownia, ławka w parku).


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: abubu »

Paweł... na tym etapie wszystko jest możliwe. Jeżeli ma ktoś możliwość zorganizowania w rozsądnych kosztach miejscówki z noclegiem za granicą to też taka propozycję rozważamy. Nawet jak czegoś w tym roku nie wybierzemy to i tak dane (choćby w przybliżeniu) możemy wykorzystać w kolejnych latach. Jak już wspominaliśmy ... zjazdu staramy się organizować w różnych częściach kraju i raczej rotacyjne (raz północ innym razem południe, centrum, wschód).


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Berni
Astropata
Astropata
Astropata
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 972
Rejestracja: czwartek 20 paź 2011, 15:38
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 46

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Berni »

Valdi pisze: piątek 09 lut 2018, 23:28 Bardziej 10-12 sierpnia. alternatywnie 8 -9 września
Te daty idealnie by mi pasowały.
Niestety 17-19 sierpnia odpada ze względu na urodziny mojego syna. W tym roku by mi już nie wybaczył jakbym się znowu spóźnił jak w zeszłym roku ;)
No chyba, że we Wrocku była by impreza :)


Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3996
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Budowniczy Mostów »

Berni pisze: sobota 10 lut 2018, 14:17 No chyba, że we Wrocku była by impreza :)
Wrocek najlepszy.

Jest w razie czego opcja 10-12 VIII w Warszawie. Noclegi w DS Babilon, pokoje 2+2 ze wspólnym aneksem kuchennym. Sala do gry na parterze budynku, ponad 14 metrów długości na 4 szerokości, więc miejsca dość. W budynku obok jest też niezła pizzeria z włoską kawą. Przez ścianę ma monopolowy otwarty do północy. W zasięgu spaceru Pizzeria na Barskiej - oficjalnie najlepsza w Warszawie. W drugą stronę pl. Narutowicza z kawiarniami, restauracjami, slow i fastfoodami – co kto woli.
Koszt pobytu to 20 zł za dobę (być może 15 zł, do ustalenia).
Niedaleko Dworzec Zachodni. Można stamtąd dojść piechotą lub przejechać przystanek autobusem (lepiej iść).
Estetycznie jest to środek miasta, więc rewelacji nie ma. Dla lubiących spacerować w ciszy i spokoju w pewnym oddaleniu jest Park Szczęśliwicki. Bardzo ładny. Poza tym tramwajem można dojechać w 15 min do ścisłego centrum (największy TK Maxx), na Krakowskie Przedmieście, Stare Miasto itd.
Sportowcy dwa skrzyżowania od DS Babilon znajdą niezły basen przy ul. Rokosowskiej.


Awatar użytkownika
Wiktor
@Wiktor

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019
Posty: 1779
Rejestracja: piątek 09 lip 2010, 18:07
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Wiktor »

Budowniczy Mostów pisze: wtorek 20 lut 2018, 11:31Jest w razie czego opcja 10-12 VIII w Warszawie.
Dobra opcja.


Awatar użytkownika
vincent
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 417
Rejestracja: czwartek 21 lip 2016, 11:50
Lokalizacja: Kielce
Płeć:
Wiek: 39

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: vincent »

Wiktor pisze: wtorek 20 lut 2018, 16:04
Budowniczy Mostów pisze: wtorek 20 lut 2018, 11:31Jest w razie czego opcja 10-12 VIII w Warszawie.
Dobra opcja.
Bardzo dobra !!


Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Bludgeon »

Mi też się podoba.


What a view.
Awatar użytkownika
astrawiator
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Król Goblinów
Mefistofeles - Fear The Stranger
Siewcy Grozy
Posty: 438
Rejestracja: czwartek 06 cze 2013, 11:36
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 48

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: astrawiator »

Lokalizacja ekstra ale ... :( dopiero po 14 sierpnia lub do 2.08. Między 03.08 - 13.08 niestety nie mogę


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Zjazd 2018 :)

Post autor: Valdi »

No ok lokalizacje mamy, termin chyba też bo jest powiązany z Lokalizacją a chyba większości (sorry astrawiator, a co takiego masz aby niemóc się z nami spotkać?)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ