[Nowy Targ] VII i ostatnie Nowotarskie Dni Fantastyki - 6-7 sierpnia 2016

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Thanatos03pl [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 23:44
Lokalizacja: Nowy Targ/Rzeszów
Płeć:
Kontakt:

[Nowy Targ] VII i ostatnie Nowotarskie Dni Fantastyki - 6-7 sierpnia 2016

Post autor: Thanatos03pl » środa 03 sie 2016, 02:36

W dniach 6-7 sierpnia 2016 odbędzie się siódma (i ostatnia) edycja Nowotarskich Dni Fantastyki.

VII Nowotarskie Dni Fantastyki są organizowane przez Nowotarski Klub Fantastyki i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu. Tak jak wszystkie dotychczasowe edycje, ostatnie NDF odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu w dniach 6-7 sierpnia (sobota-niedziela) 2016.

W ramach imprezy odbędą się różnorakie konkursy, turnieje gier planszowych i bitewnych, prelekcje tematyczne, pokazy i warsztaty. W programie nie zabraknie także tradycyjnego dużego larpa głównego, który odbędzie się na zakończenie pierwszego dnia imprezy. Będą także games room oraz battle room, będące standardowym puntem programu na wielu konwentach, a zarazem trwałym już elementem NDF-ów, którego i na ostatniej edycji nie zabraknie.

Organizatorzy pragną poinformować, iż tegoroczna, siódma edycja imprezy będzie zarazem ostatnią jaka odbędzie się w dającej się przewidzieć przyszłości. Z wielu powodów dalsze przygotowywanie tej imprezy zaczyna przekraczać zdolności Nowotarskiego Klubu Fantastyki, toteż zapadła decyzja ażeby wzorem legendarnego ConStar-u zakończyć tę odbywającą się już od siedmiu lat imprezę teraz – urządzając ostatnią, pożegnalną edycję – miast uciąć jej życie lakonicznym oświadczeniem początkiem roku, jak to nieraz ma miejsce w konwentowym świecie. Organizatorzy nie przekreślają zupełnie możliwości reaktywacji imprezy w dalszej przyszłości (za 5, 10 czy 15 lat), niemniej na chwilę obecną VII NDF traktują jako ostatnie.

Celem VII Nowotarskich Dni Fantastyki jest propagowanie fantastyki, kultury i kreatywnych sposobów spędzania wolnego czasu. Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu w ramach Konkursu „Promesa MOK 3.0”. Impreza ma charakter otwarty.

Celem Nowotarskich Dni Fantastyki od początku ich istnienia jest propagowanie fantastyki, kultury i kreatywnych sposobów spędzania wolnego czasu.
Impreza ma charakter otwarty - wstęp darmowy.

Najświeższe informacje o imprezie można śledzić na stronie imprezy oraz jej fanpage:
http://www.fantastyka.nowytarg.pl/
https://www.facebook.com/events/1600207383640459/ODPOWIEDZ