Podziękowania, Zgierz 26-27.04.2014 (Dębowa Tarcza)

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stave [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Podziękowania, Zgierz 26-27.04.2014 (Dębowa Tarcza)

Post autor: stave »

W końcu doszedłem do siebie :mrgreen: i mogę cosik napisać.

Chciałem wszystkim podziękować za przybycie, mimo, że pogoda od 4 rano była do bani i w sumie się zastanawiałem czy ktoś w ogóle dojedzie biorąc pod uwagę, że jeden samochód na turniej Mordki nie dojechał.

No i faktycznie troszkę osób nie dojechało ale mimo że finalnie było nas 8 pomijając moją osobę plus synka Jarka to i tak było w/g mnie świetnie. Mam nadzieje że bawiliście się równie dobrze jak ja.
W końcu mogłem parę osób zobaczyć na żywo i rozegrać partyjki w różne gry.

Praktycznie bez względu na gry było masę zabawnych sytuacji czy to na turnieju MMiM, czy Bloobowl czy podczas gry wieczora a mianowicie 7 Cudów Świata, w której najbardziej przebojowy był tandem Nemo + Abubu - nastawieni na "nie" na wojnę a non stop się zbroili :mrgreen: nie wiem czemu heh - zaburzali moją rozbudowę co chwilę :mrgreen: a ja rzeczywiście byłem pokojowo nastawiony :mrgreen: nawet Kaktus może potwierdzić.

A poważnie dzięki jeszcze raz za przybycie i miło spędzony czas.

Zdjęcia na razie od klub z Mordki:

http://debowatarcza.vot.pl/turnieje/cat ... z-20140426

Na paru zdjęciach widać nas w oddali.

Główne zdjęcia powinny byc do środy. Jak tylko Napoleon obrobi wrzucę linka do naszego FAcebooku (link jak coś jest także w moim podpisie).

W Małej Magii główne podium:

1. Burja
2. Jarecki
3. Xerxes Wielki :mrgreen: :biggrin:

Jeszcze raz wielkie dzięki i Paweł szykuj się na kolejny turniej, przetestuje i wczytam się w Karty MMagii i zapewne zaatakuję na kolejnym Zjeździe bo wiesz ten Puchar się tak fajnie prezentował :mrgreen: hehe :biggrin: :biggrin: a ja grając w takie cudo nie mogę być zamulony bo to umysł cię w tedy zabije a nie gra czy twój przeciwnik.

P.S. poprawcie błędy na Kartach jak będziecie wprowadzali poprawki bo się będę czepiał :mrgreen: :biggrin:
Ostatnio zmieniony niedziela 04 wrz 2016, 10:01 przez Valdi, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: ­


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Ja również cieszę się, iż znów mogliśmy się spotkać się razem i mimo, iż było nas niewielu, to nasze spotkanie zdecydowanie traktuję jako udane!

Szczególne podziękowania dla Donalda, który przybył na nasze spotkanie, będąc na wyjeździe poza Polską, oraz dla Kaktusa+ i Abubu, którzy, mimo iż kawałek drogi do nas mieli, przyjechali!
stave pisze: tandem Nemo + Abubu - nastawieni na "nie" na wojnę a non stop się zbroili
My jesteśmy pacyfistycznie nastawieni do wojen, nie uznajemy jakichkolwiek wojen. Dlatego się zbroiliśmy, ażeby i innym wyperswadować, iż wojny są "be" ;).

Jedna z sytuacji z jednej z gier Małej MiM. Donald, grający Demonem Zła, zaatakował Pawła. Przed walką rzucił Przypadek, Paweł rzecz jasna rzucił "1" i zamienił się w Ropuchę. Przystąpili do walki. Ropucha wygrała walkę z Demonem Zła. Niestety, Demon Zła posiadał tylko 1 punkt Wytrzymałości. Ropucha zabiła Demona Zła! Następnie, Donald losował nowy set Poszukiwaczy do grania. Wylosował Jasnowidza oraz Wróżkę - tandem ten zawsze losuje o 3 karty więcej niźli nakazuje instrukcja i odrzuca dowolne (w tym wszystkie) karty.... ;).

Do następnego spotkania!


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Xan
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 17:45
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: Xan »

Ja ze swojej strony pragnę podziękować Adamowi, dzięki któremu mogłem zamienić z Nemo kilka tur w Relica. :)


Talisman: Digital Edition!
Wszystko ma swój początek i koniec.
Aby zobaczyć moje konto na Steam, kliknij: TUTAJ.
Awatar użytkownika
stave [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Luzik dam znać Forestowi, że mu dziękujesz. Zawsze jak coś możesz wejśc na nasze forum klubowe, które masz w moim podpisie i sie umówić na partyjkę w Relica zważywszy, ze dzięki Kaktusowi mam także swój egzemplarz :mrgreen:


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Burjaufojad
Filozof
Filozof
Filozof
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Mała Magia i Miecz
Posty: 681
Rejestracja: wtorek 21 lut 2012, 15:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: Burjaufojad »

Raz jeszcze: Dziękujemy !!!
Miło było poznać osobiście i do nastepnej razy: Trzymam Stava za słowo - obiecałeś zawalczyć o tytuł :twisted:


Wasz Niedozajebicia
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

Ja również "dzięki" ... szkoda tylko, że tak krótko zabawiłem :( czuję niedosyt
co do turniejowej partyjki to mam "słowo" komentarza: ehhhhhh


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
stave [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Luzik Burja powoli będę się na to szykował :mrgreen: musze na spokojnie wczytać się w Karty i obczaić te combosy bo fakt troszkę dużo masz tych pucharów :mrgreen:

Zdjęcia:
https://www.facebook.com/KGBMarauder

Jeszcze raz dzięki za przybycie i dobra zabawę.

No fakt abubu to co spotykałeś na swej drodze to ehhhh chociaż wiesz może ktoś tak potasował te Karty :mrgreen: :biggrin: ale to jest właśnie cała magia w tej grze, nie wazne jaka wersja - zawsze potrafi cie zaskoczyć i skopac ci tyłek.


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Wiktor
@Wiktor

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019
Posty: 1779
Rejestracja: piątek 09 lip 2010, 18:07
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Wiktor »

A ja dziękuję za zdjęcia, żałuję że nie mogłem przybyć, może następnym razem nic mi nie przeszkodzi. Szkoda, że tak mało osób, ale dobrze, że zjazd się odbył. Dla mnie osobiście to zachęta by niebawem znów zwołać 3miasto na MM.
Jak robiliśmy kiedyś większą grę w MM, to było 6 osób, wychodzi na to, że 7 lub 8 osób to granica kiedy coś już jest zjazdem :) http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?t=3632
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez Wiktor, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Ale nerdownia, aż miło popatrzeć. :-)


Awatar użytkownika
Wiktor
@Wiktor

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019
Posty: 1779
Rejestracja: piątek 09 lip 2010, 18:07
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Wiktor »

Raczej geeków.


ODPOWIEDZ